Esileht Ilu ja tervis veresoone kõrvetamine ninas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: veresoone kõrvetamine ninas

Postitas:

Tere!

Kas keegi on pidevate iseeneslike ninaverejooksude tõttu lasknud veresoont kõrvetada? Kuidas see protseduur välja näeb, kaua kestab ja kuidas pärast taastumine? On see mingi kerge ambulatoorne protseduur ja saab kohe koju? Kas on sellest kõrvetamisest ka abi?
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mitmeid kordi lasknud seda teha….
Protseduur siis selline, et arst paneb mingit tuimestavat ainet sulle ninna vatipulga abil- siis pead antukene ootama, et mõjuma hakkaks. Seejärel siis paneb ainet, mis kõrvetab veresooned- minul ajas kergelt aevastama, ei muud. Asi võtab aega ca 5- 10 minutit, mitte rohkem.
Minul ühest ninapoolest enam verd ei jookse, kuid teine pool ei taha ikka pidama jääda- pean uuesti minema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kerge protseduur ja saab kohe koju. Kõrvetamise põhimõte on, et happega immutatud vatitupsuga peitsitakse (tupsutatakse) veresooni ning hape kõrvetab need kinni. Enamik inimesi saab sellest kasu juba ühekordse protseduuri järgselt, osadel peab tegema korduvalt ning mõnel ei aita ka siis – inimesed ja probleemsed veresooned ninas on ju erinevad.
Protseduur on pisut ebameeldiv – tunneb nagu torkimist ninas. Soovitan püsida ilusasti paigal, et hape ikka õigesse kohta läheks, nt kui happega niisutatud vatt puutub ninasõõrme välisserva vastu, siis tekib ka sinna kõrvetatud koht ja koorik, mis näeb oma nädal aega välja, nagu kõnniksite ringi, tatikoll nina küljes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle aitas juba esimese korraga, enam pole kordagi ninast verd jooksnud. Varem oli sage probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere ei ole teinud seda aga teen kardan et võib valus olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis veresoone kõrvetamine ninas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.