Esileht Ilu ja tervis veresooned jalgadel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: veresooned jalgadel

Postitas:

peale sünnitamist jalgadel,kintsudel on välja tulnud väiksed,peenikesed (kapilarid) veresooned. suht häirivad. eriti suvel. ei ole üldse ilus.ise olen noor ja sellised jalad…tahan nendest lahti saada! kas keegi on sellega kokku puutunud? kuidas tehakse oppi? kas laseriga või…? kas ei ole ohtlik selline protseduur?ega tulevikus hullemaks ei lähe ja tagasi kõik ei tule? ja jalgadel on ka pigmentlaigud tumedad, kas nendest ka on võimalik lahti saada? tänud vastajatele!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veenid laienenud ei ole ja valu ei põhjusta, siis puht kosmeetilisel põhjusel küll ei soovita lõikusele minna. Ma ei kujuta ette ka, kas on protseduure, mis neid ära võtab, muid kui laser või lõikus.
Endal on veenid tugevalt laienenud vasakul jalal. Alguse sai esimese rasedusega ja kui teise raseduse ajal valutama hakkasid, siis käisin kirurgi vastuvõtul, kes kirjutas mulle tugisukad igapäevaseks kandmiseks, et jalad ei valutaks.
Peale teise lapse sünnitust läksin vastuvõtule tagasi ja arst nentis, et veenid enam tagasi ei tõmba ja hakkavad pikalt seistes, kõndides ja kuuma ilmaga valu tegema. Nüüd lähengi lõikusele. See siis minu lugu sulle näiteks.
Ma kahtlen, et väikeste kapillaaridega, mis vaeva ei põhjusta üldse midagi tehakse. Usun, et need võivad sul ka hullemaks minna aastatega, aga loodetavasti on probleem vaid väljanägemises, mitte valus. Eks sellised asjad käivadki vanusega ja lastega kaasas. Minul peale esimest rasedust ja sünnitust oli kõik korras, tervis hea. Peale teist olen minemas veenide lõikusele ja sain veel hemorroidi pärakusse, mis pidevalt valu ja ebamugavusi põhjustab. Nii see elu on. Öeldakse, et iga lapsega annad tüki endast. Minul läks teise lapsega lausa kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul need laiendid väga suured veel pole, siis praegu on täpselt õige aeg minna veresoone laiendeid süstima. Vaata sadama medicumis on üks meesterahvas, kelle juures mina käisin.

Kui lased liiga suureks minna, siis ei aita enam süst, vaid peab tõesti opile minema:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja küsis ju kapillaaride, mitte veenide kohta. Kapillaare saab laseriga ära \”kõrvetada\”. Mingeid tüsistusi see küll kaasa ei too.

Kas keegi oskab veenide osas öelda, kas see veenilaiendite süstimine on valus toiming?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule arst ütles, et ei ole valus. Endal see lähiajal plaanis, enne sooja suve tuleb ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis veresooned jalgadel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.