Esileht Ilu Veresooned kintsudel

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Veresooned kintsudel

Postitas:

Just vaatasin oma kintse ja kuidagi palju on järsku tekkinud väikesi lillakaid veresooni, väga kole. Ei ole sellised pundunud veenid, nagu paljudel säärtel, aga selline kole ja silmatorkav ämblikuvõrk. Mis selle teket soodustab , kas saab kuidagi vältida nende joonekeste juurdetekkimist või on mingeid iluprotseduure, millega vähendada?

PS. Olen 47 aastane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled pille ehk kasutanud? Need võivad ajapikku veresoontega nii teha, põhjus miks mina neid eluaeg vältinud olen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas saaksite pildi postitada siia neist veenidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 23:28; 13.01 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult võikski teha ühe kintsuteema kus siis kõik kintsuarutelud koos piltidega on ühes kohas koos. siis on hea lihtne teemat leida ja enda omi võrrelda teistega jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 23:28; 13.01 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just vaatasin oma kintse ja kuidagi palju on järsku tekkinud väikesi lillakaid veresooni, väga kole. Ei ole sellised pundunud veenid, nagu paljudel säärtel, aga selline kole ja silmatorkav ämblikuvõrk. Mis selle teket soodustab , kas saab kuidagi vältida nende joonekeste juurdetekkimist või on mingeid iluprotseduure, millega vähendada?

PS. Olen 47 aastane

Elu soodustab selle teket 😀 Pmst samad asjad, mis tavaliste veenilainedite teket. Vaja oleks kompressioonsukki kanda näiteks. Ämblikuvõrku peaks saama mingi vahu süstimise või laseriga vms eemaldada. Peaksid pöörduma mõne veenilaiendite arsti poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 14:34; 14.01 17:18; 14.01 19:55; 27.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid pöörduma mõne veenilaiendite arsti poole.

Mingi arst ei tee siin midagi. Mida see arst peaks tegema? See ei ole haigus, see on vananemisega kaasnev kosmeetiline häda.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:32; 14.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid pöörduma mõne veenilaiendite arsti poole.

Mingi arst ei tee siin midagi. Mida see arst peaks tegema? See ei ole haigus, see on vananemisega kaasnev kosmeetiline häda.

Mis mõttes arst ei tee midagi? Ta saab teha näiteks operatsiooni nagu ülejäänud veenilaiendite puhul või süstidagi seda vahtu näiteks. Selles suhtes, et jah, seda tehakse üldiselt erakliinikutes kui tegu lihtsalt kosmeetilise probleemiga. Või sind häirib sõna “arst”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 14:34; 14.01 17:18; 14.01 19:55; 27.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid pöörduma mõne veenilaiendite arsti poole.

Mingi arst ei tee siin midagi. Mida see arst peaks tegema? See ei ole haigus, see on vananemisega kaasnev kosmeetiline häda.

Mis mõttes arst ei tee midagi? Ta saab teha näiteks operatsiooni nagu ülejäänud veenilaiendite puhul või süstidagi seda vahtu näiteks. Selles suhtes, et jah, seda tehakse üldiselt erakliinikutes kui tegu lihtsalt kosmeetilise probleemiga. Või sind häirib sõna “arst”?

Ära jama. Sellega ei tehta mingit operatsiooni, tegemist on nahaaluste kapillaarsoonte laienemisega, mis EI OLE haigus, vaid on normaalne vananemisega kaasnev individuaalne kosmeetiline probleem (nagu näol kuperoosa). Proovitakse laserravi (näole tavaliselt), mis aga on pmst raharaiskamine ja erilist efekti ei anna.

Opereeritakse ja süstitakse ikka suuremaid veene.

Vot selline probleem on TA-l. Mida sa siin opereerid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:32; 14.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid pöörduma mõne veenilaiendite arsti poole.

Mingi arst ei tee siin midagi. Mida see arst peaks tegema? See ei ole haigus, see on vananemisega kaasnev kosmeetiline häda.

Mis mõttes arst ei tee midagi? Ta saab teha näiteks operatsiooni nagu ülejäänud veenilaiendite puhul või süstidagi seda vahtu näiteks. Selles suhtes, et jah, seda tehakse üldiselt erakliinikutes kui tegu lihtsalt kosmeetilise probleemiga. Või sind häirib sõna “arst”?

Ära jama. Sellega ei tehta mingit operatsiooni, tegemist on nahaaluste kapillaarsoonte laienemisega, mis EI OLE haigus, vaid on normaalne vananemisega kaasnev individuaalne kosmeetiline probleem (nagu näol kuperoosa). Proovitakse laserravi (näole tavaliselt), mis aga on pmst raharaiskamine ja erilist efekti ei anna.

Opereeritakse ja süstitakse ikka suuremaid veene.

Vot selline probleem on TA-l. Mida sa siin opereerid?

See EI OLE  lihtsalt tavaline vananemisega kaasnev ilming.

ja siin kirjutab sellest süstimisest. millest rääkisin –
https://evc.ee/kapillaarvorgustik-labi-naha-kumab/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 14:34; 14.01 17:18; 14.01 19:55; 27.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarstil muul põhjusel käies küsisin samasuguste kintsude ja kapillaaride kohta. Arst ütles, et vanus selline 🙂

N43

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tekkisid need juba alla 30. vanusena. see pole ealine muutus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul need eluaeg olnud, lapsena ei mäleta, aga 18-aastaselt olin küll juba hädas. Mis vanusest te räägite! See ehk pigem seotud organismi eripäraga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul need eluaeg olnud, lapsena ei mäleta, aga 18-aastaselt olin küll juba hädas. Mis vanusest te räägite! See ehk pigem seotud organismi eripäraga.

See ongi seotud minu teada sellega, et veeniseinad on nõrgad. Vanus mängib siin seda rolli, et mida kauem nende nõrkade veeniseintega oled elanud, seda tõenäolisem on, et veenilaiendid jms tekivad. Näiteks ettekandjatel on need päris tavalised kuna nad seisavad palju. Võibolla kui teeks teistsugust tööd, siis need välja ei löökski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 14:34; 14.01 17:18; 14.01 19:55; 27.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Veresooned kintsudel