Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veresuhkru või mille kõikumine?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Veresuhkru või mille kõikumine?

Postitas:

Kirjutan siia. Arstile aeg järgmine nädal küsin ka temalt üle. Aga uudishimu on suur.
Eile hommikul kui läksin tühja kõhuga poodi oli tunne selline, et kuku või kokku. Pidin minema tühja kõhuga, sest me ei olnud kodus vaid külas. Aga asi nägi nii välja.
Poe leti taga oli tunne, et justkui õhust jääb puud ja väga raske oli järsku püsti olla. Lisaks hakkasin ülekere higistama ja värisema. Sain suure vaevaga oma kauba eest makstud aga rohkem püsti olla ei jõudnud. Istusin kassa lindi taha maha. Müüja tahtis kiirabi kutsuda kuna ma olevat näost täiesti kahvatu. Aga keeldusin kuna maja kus külas olime oli umbes 100 meetri kaugusel. Ja mees ka autoga olemas.
Kaupade kotti panek oli paras õudusunenägu- käed värisesid meeletult ja nende tegevust ma kontrollida ei saanud. Kuidagi suutsin ma ennast õue lohistada ja seina äärde maha istutud. Siis läks paremaks. Aga õhtul voodis kordus sama asi ainult, et südame pekslemisega nii, et süda jätab lööke vahele.
Millest selline asi tingitud võib olla? Kas madal veresuhkur või mis asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madal veresuhkur või madal vererõhk ma pakuks. Või siis vererõhk hakkas järsult muutuma (poes liigutamise peale tõusis – vererõhutõus on meeletult vastik tunne, voodisse minnes langes).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teisel trimestril sama lugu. Rääkisin ka oma ämmakaga. Ta ütles, et see tingitud vererõhu suurest kõikumisest ja lohutas, et see on mööduv nähtus. Õnneks läkski peale paart kuud üle. Kindlasti soovitas ta kohe hommikul midagi süüa, enne kui üldse hommikusi tegevusi hakkad toimetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madal veresuhkur ja/või vererõhk, ma pakun. Mul on ka just poes seda paar korda ette tulnud, aga olen suutnud end coca-colani vedada ja kohe sealsamas pool pudelit ära joonud – aitas paari minutiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veresuhkru või mille kõikumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.