Esileht Ilu ja tervis Verevalum naha all

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Verevalum naha all

Postitas:

kas võib nõelaga vere välja lasta või kaob lõpuks ise ära ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:45; 16.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi võtnud ja on ise ära kadunud. On olnud üks väga suur, diameetriga 20 cm(istmikul), mis muutus mustaks ja siis veel igat värvi lõpuks ja oli ülikaua ja pärast veel kõva tükk mitu kuud, aga kadus seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi võtnud ja on ise ära kadunud. On olnud üks väga suur, diameetriga 20 cm(istmikul), mis muutus mustaks ja siis veel igat värvi lõpuks ja oli ülikaua ja pärast veel kõva tükk mitu kuud, aga kadus seegi.

Mul valus katsudes aga otseselt ei sega,ise ka ei saa ma aru kuhu vahele mul jäi nahk,et üldse tekkis verevalum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:45; 16.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sul küll nõelaga torgates välja ei tule. Soontes on veri surve all ja kui veresoonde auk teha, siis voolab veri välja, sest soones on ta ringluses ja surve all, aga nüüd, kui juba veresoonest välja, naha alla laiali valgunud, naha sisse augu tehes see enam ei voola kuskile. Muidugi kaob ise ära. Saan sageli tööd tehes verevalumeid ja üks arst soovitas “badjaga” geeli. Sai ostetud, aga järjepidevalt ei ole ühegi sinika peale seda määrinud, seega ei oska öelda, kas see ka reaalselt kiirendab paranemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:56; 17.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määri lioton 100, imendub kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mioton, troxevafin või batjaga aga määrima peab 3-4 korda päevas. venkude kraam on kõige efektiivsem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mioton, troxevafin või batjaga aga määrima peab 3-4 korda päevas. venkude kraam on kõige efektiivsem

batjaga(vana mees) määrimisest nüüd vaevalt tolku on aga ravimtaim järvekäsnaga(badjaga) geelist aga küll.

http://www.google.ee/search?q=%D0%B1%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%B3%D0%B0&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiz_KL0wqzZAhWC6CwKHRoIDB8Q_AUICigB&biw=1702&bih=1275#imgrc=0z0usVZbTYjnXM:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüne all saab verevalumist tulise nõelaga lahti kui küüne sisse auk sulatada, naha all olevast verest ei saa. Seda ei saa “välja lasta”, sest veri on koe vahel, mitte mingi lomp naha all.
Masseerimisest endast on juba kasu, kreem on lihtsalt veel lisatoimeaine (lioton-hepariin või vereurmarohukreem vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

batjaga(vana mees) määrimisest nüüd vaevalt tolku on

😀
Batjagal võib ka määrimisest abi olla ;D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:56; 17.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ara torgi. 99% juhtudest kaob ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Verevalum naha all

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.