Esileht Imetamine Veritsev nibu, veri piima tagasiheites

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Veritsev nibu, veri piima tagasiheites

Postitas:

Maadlen probleemiga, kus nibud ei taha kuidagi ära paraneda, laps viienädalane. Nibukaitsmetest loobusin 1,5 nädalat tagasi, eile aga oksendas laps suure koguse verist piima välja – üks nibu jälle tipust katk, teine hell ja poolparanenudi. Ma ei tea enam mida teha 🙁 Bepanthen Plus, Purelan, Multi Mam kompressid – olen kõiki neid kasutanud. Olen korra ka nõustaja juures käinud, siis imemisvõttes viga ei nähtud, aga mul tunne, et laps ei tee suud piisavalt lahti – kuidas ma saan teda suud rohkem avama?? Ma võitlen niigi sellega, et ta samal ajal oma käsi suhu ei topiks ja pea natukenegi kuklasse ajaks. Olen täiesti masenduses juba ja see eilne veritsus ehmatas kohutavalt ära, ma ei tea enam, kuidas edasi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:01; 09.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veri ei tee lapsele midagi.
Proovige ikka edasi.
Pea saad kuklasse paremini nii, et pistad rinnanibu talle nina kõrgusele (silita sellega kasvõi nina, refleks peaks ta panema suu sinna tõstma) ja lased ise haarata.
Vale võtte korral vabasta rind ja paku uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin: kui nibuga ta suud puudutan, siis ta mitte ei aja pead kuklasse, vaid enamasti teeb suu lihtsalt natuke lahti, pea ikka rinnal, mitte kuklas, vahel üritab rinda lausa nö limpsida, mitte suud pärani ajada. Eks ma üritan edasi, aga nii valus on ja paranemine saab olema ilmselt väga aeglane 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 09:01; 09.04 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui teeb suu lahti või limpsib niisama – las ta siis üritab aegamisi. Ikka laps peaks ise haarama, et õige võte oleks, mitte ema lapsele rinda suhu toppima. Küll ta haarab kui näeb, et rind ise suhu ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mäletamist mööda sain ma oma esimese \”suu kogu aeg kinni\” lapse rinnale nii, et vajutasin talle kergelt lõuale, siis läks suu veidi rohkem lahti ja siis tõmbasin ta rinnale või toppisin rinna suhu (enam ei mäleta, kumba pidi toimis paremini, teistega pole seda muret olnud). Ma ei tea, kas imetamisnõustajate meelest on see õige käitumine, aga mul toimis. Rinnad paranesid ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Veritsev nibu, veri piima tagasiheites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.