Esileht Sünnitus Veritsus peale keisrit

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Veritsus peale keisrit

Postitas:

Mul oli 11.04 keiser. Alguses oli suht suur verekadu, kuid juba haiglas olles jäi ilusti vähemaks. Kuni eilse õhtuni (vähemalt 4 päeva) tuli mul juba pruunikat ja väga vähest verd. Võib öelda, et kohati ainult määris õrnalt. Eile õhtust peale hakkas rohkem verd tulema ja nüüd jälle nn.vedelam ja heledam. Kas peaksin muretsema ja pöörduma Pelgulinna Erakorralisse või ongi see normaalne, et vahepeal on juba nn. vereeritus lõpupool ja siis hakkab uuesti? Valusid põhimõtteliselt ei ole ja ei tule ka meelde, et oleksin ise midagi rasket tõstnud. Tagasisidet ootama jäädes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on suhteliselt tavaline.
Mida mõtled lause all \”valusid PÕHIMÕTTELISELT ei ole\”? Kui enesetundes tajud muutust, siis võid ka kindluse mõttes kontrollis ära käia. Aga ainuöt vereeritus selleks iseenesest põhjus ei tundu olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vereeritus/määrimine u 1kuu. Ja seda ka kord rohkem kord vähem- kui enesetunne ok siis arvan, et normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli keiser kuu alguses, üle nädala on kergelt määrinud, nagu hakkaks läbi saama, aga siis kohati tuleb jälle verd rohkem. Pruunikaks polegi läinud, kogu aeg selline lahja roosa värv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Veritsus peale keisrit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.