Esileht Sünnitus Veritsus peale sünnitust

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Veritsus peale sünnitust

Postitas:

Kuidas on teil olnud veritsus peale sünnitust? Ma sünnitasin 2 nädalat tagasi ja juba terve nädala on vereeritus üsna väikene olnud, kuid täna viskas järsku sideme verd täis ja tuli ka tükke, mida enne pole tulnud. Kas see on normaalne või peaksin arstile minema? Kõht ei valuta, palavikku pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli mul täpselt sama teema. Laps hetkel 13p vana. Ise panen selle arvele, et tegime eile pika ja tempoka jalutuskäigu. Kuna enesetunne on hea, siis ma selle asja pärast ei muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 4 nädalat möödas ja alakõhus ikka vahel õrnad tuimad valud. Kas ok? Annnab tunda just liikumisel enamasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olete sünnitanud 2 nädalat tagasi ning tänaseni oli lohhiate vereeritus vähenenud. Saan aru, et muret valmistab Teile järsult tõusnud vereerituse maht ning erituse sees olevad tükid. Sünnitusjärgne voolus ehk lohhiad koosnevad verest, emaka koetükikestest ja limast ning voolus kestab keskmiselt 6-8 nädalat. Esialgu on voolus verine, kuid muutub aegamööda heledamaks kuni kaob täiesti. Antud situatsioon ,mis Teil esines võib olla tingitud sellest, et veri oli kogunenud emakakaela taha või tuppe ning näiteks hommikul ärgates või pärast suuremat füüsilist aktiivsust võivad verehüübed kehast erituda. Seejärel peaks taas vereeritus vähenema. Juhul kui verehüübeid tuleb jätkuvalt hulgaliselt ning vereeritus vähenemise asemel suureneb, siis palun pöörduge kontrolli, et välistada kõrvalkalded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Veritsus peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.