Esileht Beebi ja mitmikud Veritsus peale sünnitust

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Veritsus peale sünnitust

Postitas:
Kägu

Mul mure! Veritsesin peale sünnitust 4 nädalat! Nüüd möôdas 6 nädalat ja jälle hakanud! Mitte küll väga palju aga siiski! Kas see on normaalne?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sul järelkontrolli aeg ei tule lähiajal?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See juba oli âra eelmine nädal! Ja siis küsis ainutl millal lôppes, siis ei olnud uuesti alanud ja polnud teemaks! Nüüd môtlengi, et kas see normaalne vôi pean uurima!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mina soovitaks konsulteerida spetsialistiga. Mul kestis veritsemine pausidega ligi 3 kuud aga kontrollis tuvastati selle põhjus 5 nädalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päevad äkki? Mul peale esimest sünnitust hakkasid 6 nädala pärast, peale teist 10 nädala ja peale kolmandat 8 nädala pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui enesetunne on normaalne (st kõhuvalu ja palavikku pole), siis võib tegemist olla tõesti päevadega. Mul hakkasid 5 nädalat peale esimese lapse sündi uuesti päevad ja käisidki regulaarselt edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli umbes nagu sul ja kontrollis öeldi ka, et ju siis päevad..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin kontrollis’ ütles et see normaalne, emakas alles taastub ja nii võib olla! Et tema 30 aasta jooksul on ainult paaril naisel hakanud nii vara päevad, et päevad need küll pole! Andis mõneks päevaks veel emaks kokkutõmbamiseks tablette ja lähen aasta alguses oma arsti juurde kontrolli, ehk kuuleb mis tema arvab!
Ise arvan et olidki päevad, sest 4-5 päeva oli ja kõik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen see eelmine kirjutaja, kellele öeldi, et ju siis päevad. Nüüd tulid uued päevad otsa, sellised korraliku verega ja päevadele vastav veritsemise pikkus ka. Nii et ju siis tõesti algasid varakult… kuigi imetan jne.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Veritsus peale sünnitust