Esileht Pereelu ja suhted Vesi ahjus…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vesi ahjus…

Postitas:

… koos ainult laste pärast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 14:24; 04.05 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte muhvigi ei saa aru. Sul on vesi ahjus ja mis need lapsed siia puutuvad. Ega nemad ometi ahjus pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 14:24; 04.05 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellesmõttes on vesi ahjus et asi per**es.

Ja ainult laste pärast pole mõtet koos olla kui ise tuntakse ennast kui vang. See muidugi ei tähenda, et emalt/isalt võtta õigus oma last näha ja tegeleda temaga. Seda muidugi vastastikusel kokkuleppel.

Aga seda ma ka ei poolda, et üks nädal/nädalavahetus on laps emaga ja teine nädal/nädalavahetus on isaga. See vastik pendeldamine ja midagi stabiilset pole! Siis juba pigem, et kui lapse ema/isa lepivad kokku et mis päevadel viib vanem lapse välja ( jalutama, kinno, sööma vms) ja ööseks ikka koju. Sest kodu peab olema lapsel 1!
Kujutage ette kui te peaksite ise iga nädal oma asjad pakkima, paariks päevaks ühte \”koju\” minema, asjad pakkima teise \”koju\” minema. Ei oleks okei ju, või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole vaidleks natuke vastu. Jagatud nädalaid ma tõesti isiklikult ka ei poolda, kuid nädalavahetused 100 % pooldan! Esitkes saan ise puhata ja teha ja toimetada, mida tahan ( olgem ausad, ka noor ema ja naine vajab puhkust) ja teiseks ise elan nüüd linnakorteris aga mehele jäi maja suure aiaga, ja mis võiks olla toredam kui aias oma sõprade ja loomadega ( koer ja kaks kassi) mängida. Ei näe nagu põhjust nuriseda lapse sellistviisi jagamisele. Mulle sobib, laps on rahul ja eksmees samuti:) Siit tõusetubki mu küsimus, et miks naine/ema peaks 24/7 kogu lapsega seotud koduse elu ja vastususe enda õlule vabatahtlikult võtma, mis siis, et olen ema. Kas siis mina ei võigi elada 2 korda kuus nädalavahetustel oma elu, ainult seetõttu, et olen ema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellesmõttes on vesi ahjus et asi per**es.

Ja ainult laste pärast pole mõtet koos olla kui ise tuntakse ennast kui vang. See muidugi ei tähenda, et emalt/isalt võtta õigus oma last näha ja tegeleda temaga. Seda muidugi vastastikusel kokkuleppel.

Aga seda ma ka ei poolda, et üks nädal/nädalavahetus on laps emaga ja teine nädal/nädalavahetus on isaga. See vastik pendeldamine ja midagi stabiilset pole! Siis juba pigem, et kui lapse ema/isa lepivad kokku et mis päevadel viib vanem lapse välja ( jalutama, kinno, sööma vms) ja ööseks ikka koju. Sest kodu peab olema lapsel 1!
Kujutage ette kui te peaksite ise iga nädal oma asjad pakkima, paariks päevaks ühte \”koju\” minema, asjad pakkima teise \”koju\” minema. Ei oleks okei ju, või mis? [/tsitaat]
Millest nii negatiivne suhtumine? Kas sinul on kogemusi?
Mina ei kujuta ette, et peale lahutust jääb isa lastele ainult inimeseks, kes neid vahest kinno või pitsat sööma viib ja \”ööseks koju tagasi\” ning ema siis on see tegelik lapsevanem. See ei ole ju normaalsem kui pendeldamine või kuidas? Ja kuidas saab see ema täisajaga üksikvanem olles, käia tööl ja ehk mitme lapse eest hoolitseda?
Pendeldamine on igatahes etem kui ühe vanema lapse elust ära kadumine, muidugi oleneb see vanematest ka. Kui isa nagunii kunagi oma lapsega tegelenud ei ole, siis ei oska ta temaga ka peale lahutust midagi pihta hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellesmõttes on vesi ahjus et asi per**es.

Ja ainult laste pärast pole mõtet koos olla kui ise tuntakse ennast kui vang. See muidugi ei tähenda, et emalt/isalt võtta õigus oma last näha ja tegeleda temaga. Seda muidugi vastastikusel kokkuleppel.

Aga seda ma ka ei poolda, et üks nädal/nädalavahetus on laps emaga ja teine nädal/nädalavahetus on isaga. See vastik pendeldamine ja midagi stabiilset pole! Siis juba pigem, et kui lapse ema/isa lepivad kokku et mis päevadel viib vanem lapse välja ( jalutama, kinno, sööma vms) ja ööseks ikka koju. Sest kodu peab olema lapsel 1!
Kujutage ette kui te peaksite ise iga nädal oma asjad pakkima, paariks päevaks ühte \”koju\” minema, asjad pakkima teise \”koju\” minema. Ei oleks okei ju, või mis? [/tsitaat]
No minu lastele selline nv värk küll meeldis. Mingeid asju küll pakkima ei pidanud, seljariided ja väheke õppimist ehk võeti kaasa. Kas teise vanema juures ei või siis riideid olla või? Tihti läksid hoopis koos isaga maale vanavanemate juurde.
Endal oli mul ainult üks ja ainuke ema, aga pea kõik nädalavahetused kevadest hilissügiseni pakkisime asjad ja sõitsime maale. Väga tore oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellesmõttes on vesi ahjus et asi per**es.

Ja ainult laste pärast pole mõtet koos olla kui ise tuntakse ennast kui vang. See muidugi ei tähenda, et emalt/isalt võtta õigus oma last näha ja tegeleda temaga. Seda muidugi vastastikusel kokkuleppel.

Aga seda ma ka ei poolda, et üks nädal/nädalavahetus on laps emaga ja teine nädal/nädalavahetus on isaga. See vastik pendeldamine ja midagi stabiilset pole! Siis juba pigem, et kui lapse ema/isa lepivad kokku et mis päevadel viib vanem lapse välja ( jalutama, kinno, sööma vms) ja ööseks ikka koju. Sest kodu peab olema lapsel 1!
Kujutage ette kui te peaksite ise iga nädal oma asjad pakkima, paariks päevaks ühte \”koju\” minema, asjad pakkima teise \”koju\” minema. Ei oleks okei ju, või mis? [/tsitaat]Miks kasutada väljendeid, mille tähendust ei tea?

Vesi ahjus ei tähenda seda, et kõik on pees.
Vesi ahjus tähendab millegi kartmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Vesi ahjus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.