Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Vesiaeroobika Õismäe ujulas- kas on huvitatuid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vesiaeroobika Õismäe ujulas- kas on huvitatuid?

Postitas:

Tahaks käima hakata vesiaeroobikas Õismäe ujulas ja mõtlesin,et äkki on siin veel mõni noor emme/neiu/naine, kes tahaks minuga kampa lüüa. Ja samas küsin ka, et ongi keegi enne seal käinud vesiaeroobikas? Kuidas oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 21:17; 15.01 22:30; 16.01 15:27; 18.01 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kunagi, aga mulle ei meeldinud see treener.

0
0
Please wait...
Postitas:

mis päeval ja mis kell see on? Ja mis on hind?? Käisin korra tabasalus ja jäin väga rahule.. ainult kallis oli..

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen mõelnud teisipäev ja neljapäev kell 10:00-11:15.Sellisel kellaajal käies oleks üks kord 5¤. 10X pilet samal kellaajal 42¤.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 21:17; 15.01 22:30; 16.01 15:27; 18.01 19:02;
Postitas:

Olen ka Articut vaadanud, aga seal palju erinevaid vesiaeroobika stiile. Millist soovitate?

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen huvitatud.Articu kodulehelt ei avane hinnakirja,saamaks teada hinnavahet ja sealsed ajad ei sobi just kõige paremini,seda siis võrreldes Õismäega.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen huvitatud.Articu kodulehelt ei avane hinnakirja,saamaks teada hinnavahet ja sealsed ajad ei sobi just kõige paremini,seda siis võrreldes Õismäega.

Kägu 18:49
Jätan oma emaili tiinacu@hotmail.com. Suhtleks meili teel äkki edasi.

0
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Vesiaeroobika Õismäe ujulas- kas on huvitatuid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.