Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vesiaeroobika Tartus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vesiaeroobika Tartus

Postitas:

Tere Tartu ootajad;) Mõtlesin, et võiks äkki hakata nt vesiaeroobikas käima. Millal oleks õige aeg minna rasedatele mõeldud trenni? Kes käib, võiks kogemusi jagada või ehk veel miskit muud soovitada. Võib olla leiaks siit isegi seltsilise, kellega sinna koos minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Hei!

Mina käin vahel auras vesiaeroobikas, siian olen jätkanud tavalistes tundides käimist. Rasedatele mõeldud trenni võib minna aga kohe kui tunne, et tahad sinna minna. Keegi ei sea seal mingit piir kummalegi trennile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama mõte, et võiks minna, aga kahjuks veel tegudeni pole jõudnud. Auras ja Arcticus peaks olema vesivõimlemine rasedatele, aga kas kusagil veel või kumb parem on, ma ei tea. Käisin paar korda rasedate joogas mõni nädal tagasi, aga see mulle eriti ei meeldinud, oli väga ninnu-nännu. Samas praeguseks olen ma ikka ise palju emotsionaalsemaks muutunud ja võibolla nüüd sobiks see ka. Ma olen suht palju kuulnud, et joogaga peaks kindlasti tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja.
Ketu111, kas see Arcticu vesiaeroobika ongi siis ekstra rasedatele? Huvitav, miks nii vähe rahvast seal? Mis hind on seal?
Hakkaks vist järgmine kuu käima, siis jään töölt koju ja siis rohkem aega. Samas võiks tegelikult jooga ka ikka ära proovida;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul homme ämmaka aeg õhtul, siis ma vesiaeroobikasse ei jõua 🙂 Aga liitun edaspidi kindlasti :):)
Juhul, kui keegi huvitatud Facebookis suhtlemisest, siis andke teada annikam2gi@gmail.com 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks aurale ja arcticule on miski vesiaroobika tund ka kliinikumis. Naistekliiniku perekooli lehel on selle kohta info (keri lehte allapoole).

http://www.kliinikum.ee/naistekliinik/perekool

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme ilmselt kahjuks ei jõua, sest kuni 18 on mul praks, aga üldiselt üritan ikka ühineda teiega. Ketu, kas sul plaan sel neljapäeval ka minna Arcticusse? Ma ilmselt ühineksin neljapäeval.

Just vaatasin ka, et kolmapäeviti 18.15 on Moms Yoga – mõtlen, et märtsi lõpu poole vaatan selle ka üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei olegi oluline kas käid tavalises või rasedatele mõeldud trennis. Igaüks teeb trenni tunde järgi. Tavalises vesiaeroobikas on siblimist rohkem. Proovisin ka rasedate oma ära, harjutused on tegelikult samad! Ise käin Arenas…treenerid on meeldivad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud et Auras pidi kohutavalt külm hakkama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vesiaeroobika Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.