Esileht Koolilaps Vestlused Tartu gümnaasiumitesse sissesaamiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Vestlused Tartu gümnaasiumitesse sissesaamiseks

Postitas:
Kägu

Kuidas tunnevad end lapsed, keda kuhugi vestlusele ei kutsutud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel “oled ootenimekirjas”. Lootus püsib. Aga selles mõttes segane, et kui kool peab vastuse andma kuu lõpuks, kas see ootenimekirjas olek ongi vastus? Sest juuni algul võib ju veel juhtuda, et eespool olijad kinnitavad mõne teise kooli ja järjekord liigub. Ja kui temani siiski järjekord ei jõua, millal siis seda lõplikult öeldakse?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast lõpueksamite  tulemuste selgumist peaks hakkama selgus saabuma. Mõned  lapsed oskavad veel käskkirja saada ja jäävad heast koolist ilma.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel olid üsna head testitulemused, kutsuti 4 kooli vestlusele ja kahel on käinud. Laps on tagasihoidlik, aga vestlused läksid tema meelest hästi. Sisseastumise lehel on nende 2 kooli kohta aga jätkuvalt lihtsalt “olid kutsutud vestlusele”. Laps saab kõigil neljal vestlusel nüüd ära käia ja alles siis kunagi ehk tuleb kuhugi kutse.

Lõplikult selguvad Tartu gümnaasiumite õpilased vist millalgi jaanipäevaks… vaesed viimased ootajad. Ja need, kellel kehvasti läks, kuid kes tegelikult suudaksid ja tahaksid gümnaasiumis õppida. Praegu on ju varasemast vähem kohti põhikooli lõpetajate kohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel “oled ootenimekirjas”. Lootus püsib. Aga selles mõttes segane, et kui kool peab vastuse andma kuu lõpuks, kas see ootenimekirjas olek ongi vastus? Sest juuni algul võib ju veel juhtuda, et eespool olijad kinnitavad mõne teise kooli ja järjekord liigub. Ja kui temani siiski järjekord ei jõua, millal siis seda lõplikult öeldakse?

22 juuni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh minu lapse testi tulemused on suht nii ja naa aga ta keeras endale ise käru loodusainete testi mitte tehes. See aga välistab koha Petsis. Sinna oleks ta saanud. Ja oleks ehk ka mõnda teise kooli saanud.  Ja vanemana polegi nüüd muud teha kui sügavalt sisse hingata ja tutvustada lapsele muid võimalusi. Üks võimalus muideks on riigieksamitele mitte sooritamine ja ka järeleksami mitte sooritamine. Siis jääb klassi kordama ja teeb järgmine aasta uued katsed.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult kummaline, et teste ei saa järgmisel aastal uuesti sooritada ilma istuma jäämata. Põhimõtteliselt tulevik otsustatakse ära testitegemise päeval. Ülikooli akadeemilist testi ei keela ju keegi igal aastal teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult kummaline, et teste ei saa järgmisel aastal uuesti sooritada ilma istuma jäämata. Põhimõtteliselt tulevik otsustatakse ära testitegemise päeval. Ülikooli akadeemilist testi ei keela ju keegi igal aastal teha.

Kus see kirjas on, et teste ei saa järgmisel aastal enam teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tunnevad end lapsed, keda kuhugi vestlusele ei kutsutud?

Mis sa ise arvad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

Kui peale vestlust tuleb eitav vastus, siis ikka ei läinud hästi. Mõne kooli jaoks on vestlused määrava tähtsusega. Oleneb ka kuhu kandideeris. Nt, kui kandideeris Poskasse, siis arvestatakse ka ainult matemaatika ja eesti keele tulemust. Ja ei loe, kui ingliskeeles võiloodusainetes sai 90%. Tunnistus ka loeb.

Aga seda, et mõne testi 90 punkti saanud laps kohata jääb, seda küll ei usu.  Kui tähtaeg kukub, saab kindlasti kutse. Lihtsalt headele vestlejatele saadetakse kutseid eelisjärjekorras.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peale vestlust tuleb eitav vastus, siis ikka ei läinud hästi.

Ma usun, et laps vestles nii hästi kui suutis. Ta on võimekas laps kõiges, välja arvatud ühes asjas ja see on suhtlemine. Ta ikkagi rääkis ja vastas adekvaatselt selle põhjal, mida ta vestlusest rääkis. Päris kohata ta vast ei jää, aga garantiid ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli eesti keele ja mata tulemused kokku 116 ja sai eile poskast positiivse vastuse. Tal muidugi läks vestlus ülihästi, oli väga kiidetud, et nii julge ja avatud suhtleja. Et alati ei peagi tipptasemel punktid olema, et sisse saada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

SEE on küll imelik. Tal on jooksvate hinnetega probleem?

 

Minu laps ntx ei saanud ühegi kooli kutset, kuigi testid on ok. Aga errori lõi sisse loodusainete mitte tegemine. Sest koolis öeldi, et tehke vaid teid huvitavale suunale.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

SEE on küll imelik. Tal on jooksvate hinnetega probleem?

Minu laps ntx ei saanud ühegi kooli kutset, kuigi testid on ok. Aga errori lõi sisse loodusainete mitte tegemine. Sest koolis öeldi, et tehke vaid teid huvitavale suunale.

Ei ole jooksvate hinnetega probleeme. Mõni üksik kolm on õppeaasta jooksul olnud, aga trimestrihinded kõik neljad-viied. Puudumisi on küll päris palju olnud, kuid ikka põhjusega.

Kas teil ei saanud laps isegi vestlusele? Või pole veel lihtsalt kutset õppima saanud nagu minu laps?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

SEE on küll imelik. Tal on jooksvate hinnetega probleem?

Minu laps ntx ei saanud ühegi kooli kutset, kuigi testid on ok. Aga errori lõi sisse loodusainete mitte tegemine. Sest koolis öeldi, et tehke vaid teid huvitavale suunale.

Ei ole jooksvate hinnetega probleeme. Mõni üksik kolm on õppeaasta jooksul olnud, aga trimestrihinded kõik neljad-viied. Puudumisi on küll päris palju olnud, kuid ikka põhjusega.

Kas teil ei saanud laps isegi vestlusele? Või pole veel lihtsalt kutset õppima saanud nagu minu laps?

Minu laps ei saanud mitte ühtegi kutset. Kusjuures temast nõrgemate tulemustega õpilane sai kutse aga on nyyd ootelistis.  Noh mõneti ma mõistan koole aga samas, võetakse probleemse käitumisega sportlased vastu, et kooli taset hoidam

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps ei saanud mitte ühtegi kutset. Kusjuures temast nõrgemate tulemustega õpilane sai kutse aga on nyyd ootelistis. Noh mõneti ma mõistan koole aga samas, võetakse probleemse käitumisega sportlased vastu, et kooli taset hoidam

Nii kurb. Aga väljaspool Tartut on ka koole ja Täiskasvanute Gümnaasium ja kutsekoolid… On ülimalt tobe ja ebaõiglane, et koolikohtade arvu pole suurendatud, kui nüüd on rohkem põhikoolilõpetajaid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil olid testi tulemused sellised keskmised. Mata veidi alla keskmise ja eesti k üle keskmise. Viiest koolist neli kutsus vestlusele. Valikus 4. kool ei kutsunud ja see on ka arusaadav.

Kahes koolis käis vestlusel ja mõlemast koolist tuli järgmisel päeval kutse kooli. Viimased kaks vestlust tühistas aja puudusel, kuigi tahtis ühte kooli veel proovida. Nüüd siis peab otsustama, kumb kahest koolist.

Ise tunnen südamest kaasa ja kurvastan laste üle, kes koolidesse kutset ei saanud. Mõistan nende enesetunnet sõprade ees ja veelgi rohkem kurvastan nende laste pärast, kes nüüd oma vanemate silmis on “vanemaid just kui alt vedanud”.

Tore, kui teil juba kahest koolist kutse olemas. Minu lapsel läksid testitulemused hästi, kõik üle keskmise ja mõned isegi üle 90. Aga kutset kuhugi ikka veel pole. Üks kool pani ootenimekirja, teine ütles ära. Kahe kooli otsust veel ootame. Mu meelest on laps nii testid kui vestlused hästi teinud ja ikka peab ootama ja lootma. Võibolla jääbki kohata?

SEE on küll imelik. Tal on jooksvate hinnetega probleem?

Minu laps ntx ei saanud ühegi kooli kutset, kuigi testid on ok. Aga errori lõi sisse loodusainete mitte tegemine. Sest koolis öeldi, et tehke vaid teid huvitavale suunale.

Ei ole jooksvate hinnetega probleeme. Mõni üksik kolm on õppeaasta jooksul olnud, aga trimestrihinded kõik neljad-viied. Puudumisi on küll päris palju olnud, kuid ikka põhjusega.

Kas teil ei saanud laps isegi vestlusele? Või pole veel lihtsalt kutset õppima saanud nagu minu laps?

Minu laps ei saanud mitte ühtegi kutset. Kusjuures temast nõrgemate tulemustega õpilane sai kutse aga on nyyd ootelistis. Noh mõneti ma mõistan koole aga samas, võetakse probleemse käitumisega sportlased vastu, et kooli taset hoidam

Mis need okei testid olid? Kandideeris ainult Poskasse? Poska kutsus sel aastsl vestlusele ka nt 110 punkti matem+eesti keel eest saanuid. Kui tundub ikka, et asi on ebaõiglane või et laps tegi valed valikud, milliseid teste teha, tasub pingutada ja koolidesse helistada. Koolid hindavad ka seda, kui laps näitab kõrget motivatsiooni kooli saada. Igal astal on saanud Tartu gümnaasiumitesse ka lapsi, kes on kirjutanud motivatsioonikirja ja saanud vestluste kutsed teistest palju hiljem. Ei tohi käega lüüa ja niisama ootama ja istuma jääda. Kui väga tahta ja pingutada, on kõik ikkagi võimalik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolid on juba aastaid öelnud, et võite oma moti kirjad sinna samusesse pista. Loeb siiski altkäemaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolid on juba aastaid öelnud, et võite oma moti kirjad sinna samusesse pista. Loeb siiski altkäemaks.

Päriselt?! Kas tead siis kedagi, kes sel viisil gümnaasiumikoha on endale saanud?

/motivatsioonikirjade mõttetusest olen teadlik

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peale vestlust tuleb eitav vastus, siis ikka ei läinud hästi.

Ma usun, et laps vestles nii hästi kui suutis. Ta on võimekas laps kõiges, välja arvatud ühes asjas ja see on suhtlemine. Ta ikkagi rääkis ja vastas adekvaatselt selle põhjal, mida ta vestlusest rääkis. Päris kohata ta vast ei jää, aga garantiid ei ole.

See et vestluse põhjal otsustatakse, on küll jabur. Sellisesse kooli ei tahaks oma last pannagi. Suur oht, et satuvad keskpärased või alla selle kuldsuud kokku.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps ei saanud mitte ühtegi kutset. Kusjuures temast nõrgemate tulemustega õpilane sai kutse aga on nyyd ootelistis. Noh mõneti ma mõistan koole aga samas, võetakse probleemse käitumisega sportlased vastu, et kooli taset hoidam

Nii kurb. Aga väljaspool Tartut on ka koole ja Täiskasvanute Gümnaasium ja kutsekoolid… On ülimalt tobe ja ebaõiglane, et koolikohtade arvu pole suurendatud, kui nüüd on rohkem põhikoolilõpetajaid.

Selle asemel, et osasid peresid suurtoetustega üle külvata, võiks riik lastele keskhariduse kättesaadavamaks teha. See ei ole normaalne, et keskhridus nii suureks luksuseks tehakse, see on siiski kõigest keskharidus ja iga soovija keskmiste võimetega laps peaks selle saama.  Masendav, millist pinget ja kõrvalejäetust peavad osad lapsed taluma. Nad on ju alaealised veel, laske neil õppida. Enamus neist ei ole veel  valmis ametit valima ja kodust ära kolima.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Noh mõneti ma mõistan koole aga samas, võetakse probleemse käitumisega sportlased vastu, et kooli taset hoidam

Kõrgel tasemel sportlased on väga-väga harva probleemse käitumisega. Ilmselgelt hapud viinamarjad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle asemel, et osasid peresid suurtoetustega üle külvata, võiks riik lastele keskhariduse kättesaadavamaks teha. See ei ole normaalne, et keskhridus nii suureks luksuseks tehakse, see on siiski kõigest keskharidus ja iga soovija keskmiste võimetega laps peaks selle saama.  Masendav, millist pinget ja kõrvalejäetust peavad osad lapsed taluma. Nad on ju alaealised veel, laske neil õppida. Enamus neist ei ole veel  valmis ametit valima ja kodust ära kolima.

Loomulikult on suurpered kõiges süüdi, ka keskhariduse võtavad nad “normaalsetelt” perekondadelt käest ära! Aga äkki on praegusel juhul (vähemalt osaliselt) süüdi hoopis valitsuse hariduspoliitika, mis aastal 2014 kaotas Tartus ära seitse gümnaasiumi?
/haridusmaastikult kadusid Raatuse gümnaasium, Forseliuse gümnaasium, Kunstigümnaasium, Descarte’i lütseum, Kommertsgümnaasium, Karlova Gümnaasium ja Vene lütseum.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vestlused Tartu gümnaasiumitesse

Süüdi ei ole suurpered vaid riigi kokkuhoiu poliitika laste hariduse arvelt ja siis järgmisel hetkw

Selle asemel, et osasid peresid suurtoetustega üle külvata, võiks riik lastele keskhariduse kättesaadavamaks teha. See ei ole normaalne, et keskhridus nii suureks luksuseks tehakse, see on siiski kõigest keskharidus ja iga soovija keskmiste võimetega laps peaks selle saama. Masendav, millist pinget ja kõrvalejäetust peavad osad lapsed taluma. Nad on ju alaealised veel, laske neil õppida. Enamus neist ei ole veel valmis ametit valima ja kodust ära kolima.

Loomulikult on suurpered kõiges süüdi, ka keskhariduse võtavad nad “normaalsetelt” perekondadelt käest ära! Aga äkki on praegusel juhul (vähemalt osaliselt) süüdi hoopis valitsuse hariduspoliitika, mis aastal 2014 kaotas Tartus ära seitse gümnaasiumi?

/haridusmaastikult kadusid Raatuse gümnaasium, Forseliuse gümnaasium, Kunstigümnaasium, Descarte’i lütseum, Kommertsgümnaasium, Karlova Gümnaasium ja Vene lütseum.

Muidugi on süüdi riigi hariduspoliitika, õigemini kokkuhoiupoliitika laste hariduse arvelt. Ja siis räägivad mingist iibetõstmisest, kui ei ihne lastele keskharidustki võimaldada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on selles ka, et koolisüsteemi korraldajad ei suuda olla paindlikud. Kui 1. klassi võetakse vastu kõik sobivas vanuses lapsed, siis gümnaasiumisse saajate protsent sõltub sellest, kui palju lapsi 16 aastat tagasi sündis. Madala sündimusega aastakäikude jaoks on konkursid väikesed, suurema sündumusega aastakäikudel jälle suured. Kui tehtaks otsus, et nt 80% põhikoolilõpetajatest saab gümnaasiumisse, siis oleks ehk mõnel aastal vaja rohkem klassikomplekte mõnes koolis ja teisel aastal jälle vähem – ma arvan, et see poleks suur probleem, kui oleks vastav tahe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äriidee- teeme tasulisi gümnaasiumeid juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi 3., 4. ja 5. eelistuse koolist ka juba vastus käes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi 3., 4. ja 5. eelistuse koolist ka juba vastus käes?

Kuna eelmine neljap., reede toimusid esimesed 3. 4. ja 5. eelistuse vestlused, siis neil, kes vestlusel särasid, on ehk täna võimalus kutse saada. Aga pigem võib arvata, et nende vestluste omad saavad oma tulemuse teada selle nädala keskpaiku, kui kõik vestlused on läbi ja koolid on kõik need pingeritta seadnud, kes kohe kutset õppima ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Koolilaps Vestlused Tartu gümnaasiumitesse sissesaamiseks