Esileht Sünnitus Vete tulek

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vete tulek

Postitas:

Kas vete tulek ka piinlike olukordi tekitanud on? Saan aru, et see paras ports mis tuleb ja alati ei pruugi olla kodus või haiglas ju. Ise veidike hirm juba kuskil käia:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 22:04; 22.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma ka sellepeale mõelnud ,et äkki tuleb kuskil mujal kui kodus või haiglas 😀
Aga no siis jääb vähemalt meelde SEE KOGEMUS 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli jalgpalliväljaku kõrval veed ära. Õnneks olin haiglakoti igaks juhuks kaasa võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulid öösel kodus olles, aga sõbrannal tuli külas olles. Viimasel nädalal olin ikka suhteliselt kodune, ei olnudki vajadust väga ringi reisida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

linnaliini bussis. tädikesed sattusid paanikasse ja hakkasid kiirabisse kohe helistama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No filmides on tulnud ju veed igal pool, alates pulmades lõpetades restoranikäiguga, kõik saavad aru, et rase ja hakkab sünnitama, midagi piinlikku ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui palju seda vett siis on? Kui olen kohvikus ja veed tulevad siis jääbki suur loik maha? Piinlik ju, ma hakkaks koristama kohe:) Mõtlengi, et mis nägudega inimesed vaatavad:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 22:04; 22.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hirm on ikka tulnud pigem filmidest. Mul kaks sünnitust seljataga ja kõik minu sõbrad ja sugulased ka juba mitmekordsed emad. Mitte kellegil ei ole olnud vete tulekuga mingeid probleeme ja piinlikku olukorda. Minu mõlemad sünnitused on hakkanud ikka valudega pihta, mitte vete tulekuga. Esimesega hakkas öösel kl 2 pihta, nõrgad valuhood, mis tihenesid ja suureneisid, kl 7 hommikul kodus omas voodis valu hoo ajal tulid veed ära. Siis ootasin veel natuke rahulikult ja kl 8-ks läksime haiglasse, kl 11 oli laps sündinud. Teise lapsega hakkasid ka õrnad valuhood hommikul kl 5 paiku. Kl 7 hakkas vesi nirisema, st lootekott ei läinud lõpuni katki, sõitsime haiglasse, kus ka väga nõrkade valudega läksin kl 10 sünnitustuppa, kus ka veed lõpuni avati ja kl 10.40 oli laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttaval tuli keset toidupoodi veed ära.
Kägu 22.48 seda vett on ikka päris palju. Minul algas voodis hommikukohvi juues ja kusjuures olin just WC käinud, pikali visanud, tekk peale ja mõtlesin, et just käisin ju. Jõudsin suht kiirelt du¨¨i alla ja enamus tuli seal suure lahinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Vete tulek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.