Esileht Tööelu, raha ja seadused. VH l6peb juunis,teine laps synnib novembris, aga vahepeal t”oole

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: VH l6peb juunis,teine laps synnib novembris, aga vahepeal t”oole

Postitas:

Mul VH l6peb juunis ja teine laps synnib novembris ehk enne esimese lapse 2,5a saamist, nii et pean saama sama VH mis praegu. Aga t’ooandja kutsub t\”oole suvel osalise ajaga, kas see m6jutab kuidagi mu edasist VH,mis hakkan saama peale teise lapse syndi v6i ei m6ju. Kuidas 6ieti vormistada t\”oole minekut, kui ma soovin et VH jaaks samaks, mis praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemahüvitis jääb nagunii samaks, kuna laste vanusevahe jääb alla 2,5 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu uuestiarvutatud VH puudub või on väiksem eelmise lapsega saadud VH-st säilib alati õigus saada eelmisega sama VH, kui laste vanusevahe alla 2a6k.

See, mis sa vahepeal teed, kas töötad kogu aeg VH-le lisaks, töötad mõne kuu, ei tööta st oled lhp-l või jääd hoopis töötuks-mitte miski ei võta sult seda õigust.

NB!
Osalise tööajaga leping sõlmi TÄHTAJALISE TÖÖLEPINGU LISANA
st
tehke muudatus kuupäevast kuupäevani, mil osakoormus kehtib ja kindlsti märkige, et selle lõppedes taastub sinu algne leping!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu uuestiarvutatud VH puudub või on väiksem eelmise lapsega saadud VH-st säilib alati õigus saada eelmisega sama VH, kui laste vanusevahe alla 2a6k.

See, mis sa vahepeal teed, kas töötad kogu aeg VH-le lisaks, töötad mõne kuu, ei tööta st oled lhp-l või jääd hoopis töötuks-mitte miski ei võta sult seda õigust.

NB!
Osalise tööajaga leping sõlmi TÄHTAJALISE TÖÖLEPINGU LISANA
st
tehke muudatus kuupäevast kuupäevani, mil osakoormus kehtib ja kindlsti märkige, et selle lõppedes taastub sinu algne leping!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan steriliseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. VH l6peb juunis,teine laps synnib novembris, aga vahepeal t”oole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.