Esileht Tööelu, raha ja seadused. VH laekumine teise panka (pangavahetus)?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: VH laekumine teise panka (pangavahetus)?

Postitas:

Kas keegi oskab õelda, kus portaalis või kuidas ma saaksin muuta arvelduskonto numbrit, et VH ja muud peretoetused laekuksid edaspidi teise panka?
Vaatasin küll e- riigi portaalis ringi, kuid ei märganud/ osanud vaadata, kus selline koht on, et seda muuta saaks.
Ja kui seda ei saagi netis teha, siis kas piisab sellest, kui helistan pensioniametisse või pean hoopis kohale minema?

Tänud asjalike vastuste jagajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin meilitsi palve muuta konto nr, kuhu mu peretoetused laekuvad. Panin meiliga kaasa digiallkirjastatud kirja ja meili teksti kirjutasin, et kirja manuses on avaldus asendada minu konto nr xxx, kuhu peretoetused laekuvad, kontoga nr yyy. Sellise kirja mõte oli see, et kui ei viitsita manuseid lahti teha ja digiallkirjaga asju lugeda, siis kirja sisu saab kohe meilist kätte. Sa võiksid teha samasuguse meili, ainult peretoetuste ülekandmise konto asmele kirjutad kontost, kuhu vanemahüvitis ja peretoetused laekuvad (ma eeldan, et tahad ikka ühele ja samale kontole saada mõlemat raha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peale sellise kirja saatmist laekus edaspidi VH uuele kontole?
Riigiportaal vastas mulle just, et peaksin taotluse posti teel saatma või kohale minema, jube tüütu…meili teel oleks asi hoopis mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meilitsi saad saata ju avalduse, see peab aga olema digiallkirjaga,kui tavalise meili saadad, ei pruugi nad seda asepteerida. Minult vähemalt nõuti digiallkirjaga avaldus. No ja sinna panedki, mina XXX soovin alates XXX kuupöevast oma vanemahüvitiste XXX kontole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka kohapeal muutmas ja ikka kanti raha sellele arvele, mis enne oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma helistasin neile infonumbrile ja öeldi, et kuskil otse netis seda avaldust esitada ei saagi. Saatsin postiga ja järgmine kuu tuli juba vh teise panka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. VH laekumine teise panka (pangavahetus)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.