Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Victoria`s Secretist tellimine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Victoria`s Secretist tellimine

Postitas:

Kas on keegi netist tellinud Eestisse?
On küll vist vale rubriik, aga ei osanud seda küsimust kuhugi postitada. Äkki keegi oskab vastata.
Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud küll, saab maksta krediitkaardiga, üsna kaua tuleb pakk, mingi kolm-neli nädalat. Lisandub tollimaks ja mingi teenustasu natuke üle kümne euro tollipaberite vormistamise eest. Mõnikord saadavad DHL-iga, siis peab pakile kuskile tollilattu järele minema, aga siis seda teenustasu ei lisandu.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mis selle lehe nimi on palun?

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis selle lehe nimi on palun?[/tsitaat]

no ma ei tea, kui poe nimi on Victoria’s Secret siis mida ma sinna googlisse võiks küll kirjutada..hmm..

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kodunurk Victoria`s Secretist tellimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.