Esileht Pereelu ja suhted Vigade otsimine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Vigade otsimine

Postitas:

Avastasin enda kohta midagi ja ma ei tea, kuidas sellest lahti saada. Nii, kui mul mõne meesterahvaga lähem suhtlus tekib ja ma saan aru, et nad on minust huvitatud, lööb mul mingisuguse bloki ette ja ma hakkan neis vigu otsima. Need tihtipeale võivad olla täiesti jaburad asjad, aga suudan end veenda, et meie vahel ei tuleks nagunii midagi välja. Kuna nüüd on silmapiirile jälle üks noormees tekkinud, siis taipasingi, et teen seda jälle, aga ma ei taha nii. Ma ei anna inimesele isegi võimalust, vaid kohe mõtlen oma peas mingid asjad välja, mis mulle ei sobi. Vaesed mehed, kes minuga kokku satuvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardad lähisuhet samas seda vajades. Vanemad on sul lahutatud? Kui nii, siis psühholoog aitab lapsepõlvest pärit mustrite muutmisega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle enda jaoks välja, missugused vead on niisugused, mida sa kindlasti, mitte mingil tingimusel taluda ei kavatse ja missugused on sellised vead, mis on paratamatud ja millega võib leppida või mida saab muuta.

Näiteks: Mees joob, ilmub sinu juurde kohtingule juba purjus peaga vms – sellist asja sa ei talu ja sellisega sebima ei hakka.

Mees on vuntsidega, sulle vuntsid ei meeldi – no äkki annab mainida, et vuntsid sind üldse ei eruta, ehk taipab ilma otse ütlematagi need maha ajada?

Anna ise nendele vigadele erinev kaal. Missugused on sellised vead, et päriselt ka ei tasu suhtesse minna ja missugused on niisugused vead, mis oleks suhte takistamisel “jabur asi”.

Aga üldiselt on nii, et kui sa ise ikka ülepekaela armud, siis alguses mingeid vigu ei märkagi või kui märkad, siis see ei häiri. Samas eks need vead võivad häirima hakata ikkagi hiljem, kui esimene tuhin möödas. Nii et latti täitsa alla ära hakka laskma, lihtsalt püüa kaardistada enda piirid, mida oled valmis taluma ja mida mitte.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 13:53; 11.01 23:01; 13.01 10:09; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on vuntsidega, sulle vuntsid ei meeldi – no äkki annab mainida, et vuntsid sind üldse ei eruta, ehk taipab ilma otse ütlematagi need maha ajada?

Ebanormaalne näide. Kui mees sulle mainiks, et talle meeldivad suured rinnad, siis taipad isegi, et opile minna? Läheksid ka?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 19:46; 12.01 22:22; 13.01 16:24; 14.01 17:38; 14.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne näide. Kui mees sulle mainiks, et talle meeldivad suured rinnad, siis taipad isegi, et opile minna? Läheksid ka?

Peab ikka päris juhm olema, et võrrelda karvakasvu piiramist rinnaoperatsiooniga. Minu meelest on see täiesti ebanormaalne võrdlus.

Üks protseduur on täiesti valutu, tasuta ja kergesti taastatav, teine maksab raha, tehakse narkoosis, on valulik ja mõjutab pikka aega ülejäänud elu.

Kui keegi mulle meeldiv mees näiteks jutu käigus vihjaks, et talle meeldivad lokkis juuksed ja mul oleks suur huvi selle mehega sebima hakata, siis mul ei oleks küll mingi probleem minna juuksurisse ja lasta endale lokid pähe teha.

Kui mingi mees tuleks rääkima, et üks õige naine peaks kaaluma 50 kg ja mina kaalun 80 (või vastupidi) siis see kuuluks sinna kategooriasse, et mehel on niisugune viga, mis ta minu silmis välja praagib. Ehk siis ma ei hakkaks end haiglaselt peenikeseks näljutama või ülekaauliseks sööma.

Vuntsid olid lihtsalt näide sellest, mida saaks kergesti muuta. Kui mees on veendunud vuntsikandja ja mitte mingil juhul ei ole nõus elu sees vuntse maha ajama, no mis parata. Siis vuntse enda jaoks välistav naine märgib selle enda jaoks mehe puhul veaks ja selle mehega ei sebi. Kui vuntsid on selle naise jaoks niisugune asi, millega võib leppida küll, kuigi parem oleks ilma vuntsideta, siis see on siiski nii väike puudus, et võiks ju sebimist proovida.

Aga no mida ma siin üldse seletan, ära nori. Kui tahad norida, siis vali vähemalt samas kaalukategoorias näide.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 13:53; 11.01 23:01; 13.01 10:09; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis vuntse enda jaoks välistav naine märgib selle enda jaoks mehe puhul veaks ja selle mehega ei sebi.

No kui kaaslases sisemusest ja sellest, et kaaslane ise on enda jaoks valinud, milline ta välja tahab näha, on vähe, siis võiks lihtsalt mingi sobivama, näiteks vuntsideta, kaaslase valida. Ma ausalt kohe ei läheks lokke tegema, kui mees ütleks, et talle meeldivad lokilised naised, olgu seda pärast nii lihtne muuta kuitahes. Ei ole vaja “hakata sebima” vuntsidega mehega, et siis loota, et saab teda kohe ümber tegema hakata. Otsige õige omale inimesed, kes teile meeldivad ja sobivad, siis pole vaja kohe vooolima hakata.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 19:46; 12.01 22:22; 13.01 16:24; 14.01 17:38; 14.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebanormaalne näide. Kui mees sulle mainiks, et talle meeldivad suured rinnad, siis taipad isegi, et opile minna? Läheksid ka?

Peab ikka päris juhm olema, et võrrelda karvakasvu piiramist rinnaoperatsiooniga. Minu meelest on see täiesti ebanormaalne võrdlus.

Üks protseduur on täiesti valutu, tasuta ja kergesti taastatav, teine maksab raha, tehakse narkoosis, on valulik ja mõjutab pikka aega ülejäänud elu.

Kui keegi mulle meeldiv mees näiteks jutu käigus vihjaks, et talle meeldivad lokkis juuksed ja mul oleks suur huvi selle mehega sebima hakata, siis mul ei oleks küll mingi probleem minna juuksurisse ja lasta endale lokid pähe teha.

Kui mingi mees tuleks rääkima, et üks õige naine peaks kaaluma 50 kg ja mina kaalun 80 (või vastupidi) siis see kuuluks sinna kategooriasse, et mehel on niisugune viga, mis ta minu silmis välja praagib. Ehk siis ma ei hakkaks end haiglaselt peenikeseks näljutama või ülekaauliseks sööma.

Vuntsid olid lihtsalt näide sellest, mida saaks kergesti muuta. Kui mees on veendunud vuntsikandja ja mitte mingil juhul ei ole nõus elu sees vuntse maha ajama, no mis parata. Siis vuntse enda jaoks välistav naine märgib selle enda jaoks mehe puhul veaks ja selle mehega ei sebi. Kui vuntsid on selle naise jaoks niisugune asi, millega võib leppida küll, kuigi parem oleks ilma vuntsideta, siis see on siiski nii väike puudus, et võiks ju sebimist proovida.

Aga no mida ma siin üldse seletan, ära nori. Kui tahad norida, siis vali vähemalt samas kaalukategoorias näide.

Sa teeks need lokid arvatavasti üks kord ja rohkem enam ei viitsiks. Meestel on vuntsid ja habe, kui kantakse, siis on need nende isiksuse näitajaks. Kui mingi naine hakkab vuntside eemaldust nõudma, siis ta hävitab selle mehe isiksuse. Ta tunneb end oma kehas imelikult kui ta on vuntsidega harjunud ja ka teised on harjunud. Naistel käib jah välimuse muutmine väga kergelt, aga meestel nii kerge see üldiselt pole eriti kui pole tegu enam esimeses nooruses olevate kekutistega. Mehed näiteks ei värvi oma pead 3 kuus nagu naised teevad…

Kui inimese välimus häirib, siis häirib, lepid või ei lepi, aga teise muutmist nõuda on tobe.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on vuntsid ja habe, kui kantakse, siis on need nende isiksuse näitajaks.

ma olen siiski aru saanud, et vuntsid ja habe on rohkem moevärk. Kui on kombeks, et mehed on näost karvased, siis on selliseid mehi massiliselt. Kui on parasjagu selline dekaad, et näokarvad ei ole moes, siis on mehed ka raseeritud. Sama on ka lokkis soengutega.

Alati leidub muidugi üksik erand, mõni mees, kes leiab, et tal peavad olema vuntsid ja habe, sest see on tema sisemine soov ja mõni naine, kes leiab, et tema juuksed peavad olema vaid sirged. Kindlasti on neid, kellele näiteks habe sobibki paremini kui sile nägu. AGA see oli VAID ÜKS NÄIDE, sellest võiks aru saada. Et vuntsid ei pruugi olla selline viga, mis välistaks suhte alustamise, samas kui alkoholism on niisugune viga, mis on kordades hullem ja millega ei peaks leppima.

Jutu point oli selles, et teemaalgataja peaks enda jaoks selgeks mõtlema, missugused on need vead, mis kindlasti suhte välistavad (ka vuntsid võivad sinna alla kuuluda muidugi) ja missugused on need vead, mille pärast oleks jabur mitte suhet proovida, kui teine inimene ikka meeldib. Nii et ehk nüüd lõpetaks selle vuntsiteemasse klammerdumise. Ma pole ka öelnud seda, et keegi peaks NÕUDMA teise inimese välimuse muutmist, ma ütlesin lihtsalt, et võib ju vihjata, et vuntsid ei meeldi ja kui teisel ongi need ntx moepärast, siis ajab need maha, pole probleemi. Kui see on tal mingi isiksuse teema, siis ei aja, suhet ei loo ja pole ka probleemi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 13:53; 11.01 23:01; 13.01 10:09; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka öelnud seda, et keegi peaks NÕUDMA teise inimese välimuse muutmist, ma ütlesin lihtsalt, et võib ju vihjata, et vuntsid ei meeldi ja kui teisel ongi need ntx moepärast, siis ajab need maha, pole probleemi.

Ja minu kogu point on, et inimese eeslistus iseoma välimuse koha pealt ei ole VIGA. teatud käitumisi või vigadena tõlgendada, küll aga mitte väliseid parameetreid. Olgu siis tegu vuntside, juuste või pikkusega. Kui sul on eesmärk “hakata sebima” ainult vähemalt 185 cm pikkuste meestega, siis sa 172 cm pikkusele ju ei vihjaks, et “mulle meeldivad pikad mehed” – kasvama ta selle peale ju niinuinii ei saaks hakata. Aga kui sinu parameetrid on paigas väliste määrajate koha pealt, siis peaks sa vuntsist mööda kõndima sama kindlalt, kui lühemast mehest, mitte üritama neid kuidagi oma šablooniga vastavusse viia.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 19:46; 12.01 22:22; 13.01 16:24; 14.01 17:38; 14.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu kogu point on, et inimese eeslistus iseoma välimuse koha pealt ei ole VIGA.

Selle inimese jaoks jah ei ole, aga Teemaalgataja kirjeldab olukorda, kus see võib olla niisugune viga, et kohe lähebki väljapraakimisele. Juukse pikkus või vuntsi olemasolu on täpselt niisugune jabur viga, mis pealegi eluajal muutub. Ei ole mina näinud sellist meest, kes oleks kogu aeg soengu või näokarvade suhtes samasugune. Ja nagu sai öeldud, siis soeng ja näokarvad on siiski pigem hetke moesuuna järgimine, mitte mingi inimese kindel eelistus oma välimuse suhtes. Täna on see mees vuntsidega, aga aasta pärast enam mitte, täna on pikajuukseline, kolme aasta pärast kiilakas. See tähendab, et teemaalgataja, juhul kui talle vuntsid ei meeldi, ei peaks juba eos tänast vuntsikandjat eemale tõrjuma, enne võiks ääri-veeri uuridagi seda, et äkki on lootust, et see mees pole veendunud vunts, vaid moevooluvunts. 😀

Muidugi on super tore, kui leiad inimese, kes tundub olevat igast küljest ideaalne, aga paraku on kõigil mingid vead ja kiiksud, liiga ideaalne võibki olla hoopis ohu märk, et tegemist on mingi psühhopaadiga ja alles hiljem tuleb tõeline pale välja. Parem ikka kui mingeid puudusi on ka, siis on inimene nagu ehedam. Ja enne kui sa erutud, et vuntsid ei ole puudus, siis eks see on lihtsalt maitse asi, kelle jaoks on ja kelle jaoks pole. Osade puudustega oled nõus leppima, teistega mitte. Ja tulebki enda jaoks välja mõelda, millega oled nõus harjuma ja mis ikka tundub täiesti vastuvõetamatu. Ja kui on sellised mehed teel, kes on vastuvõetamatud, siis nii on lihtsalt. Enamik inimesi on nagunii sellised, kellega ei tahaks sebida, aga on muidu ju täitsa toredad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 13:53; 11.01 23:01; 13.01 10:09; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii, mis mõttetu kemplemine siin käib! 🙂

Teemaautor, see on mingi psühholoogiline kaitse, mis su psüühikas aktiveerub + madal enesehinnang.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsi endalt, miks sa lood suhteid suvaliste meestega, kelle vastu sa midagi ei tunne. Kui oleksid armunud, ei otsiks sa mehes ühtki viga, keemiline armumisreaktsioon välistab selle.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi mulle meeldiv mees näiteks jutu käigus vihjaks, et talle meeldivad lokkis juuksed ja mul oleks suur huvi selle mehega sebima hakata, siis mul ei oleks küll mingi probleem minna juuksurisse ja lasta endale lokid pähe teha.

Ja homme ütleb, et talle meeldivad naised, kel on pikad kulliküüned (ka kergesti eemaldatavad ja valutu protseduur nagu habe või vuntsidki) ja sa lased need endale panna. Siis ülehomme ta ütleb, et talle meeldib nais eloomulik ihulõhn ja sa ei pese end 8 päeva, sest hirmsasti tahad temaga “sebida”. Palju õnne, sa oled tõeline tibi.

Enesekindel naine võtaks need asjad teatavaks ja vastaks a la: Tore teada. Mina kahjuks neid ahvatlusi pakkuda ei soovi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mina näinud sellist meest, kes oleks kogu aeg soengu või näokarvade suhtes samasugune.

Jä naedsa, minu vanaisa, isa ja abikaasa on justnimelt sellised mehed, kes ei käi moe järgi, vaid neil ongi karvkate näos olnud sellest ajast, kui see neile kasvas, aastakümneid seega. Nii et võibolla mul on lihtsalt raske mingeid moevooludega kaasajooksmisi mõista.

Aga välimuse järgi valides võib ikka hullult pange panna. Ja siis halatakse ja imestatakse, kui mees abiellus 53-kg naisega ja lahkus, kui naine 60 kg piiri ületas. Mis seal siis imestada, kui välimuse poolest mittemeeldimine VIGA on, siis mees ei lahkunud, sest naine võttis juurde, vaid naine hakkas vigu tegema.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 19:46; 12.01 22:22; 13.01 16:24; 14.01 17:38; 14.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja enne kui sa erutud, et vuntsid ei ole puudus, siis eks see on lihtsalt maitse asi, kelle jaoks on ja kelle jaoks pole. Osade puudustega oled nõus leppima, teistega mitte. Ja tulebki enda jaoks välja mõelda, millega oled nõus harjuma ja mis ikka tundub täiesti vastuvõetamatu.

Krt, ma seletan sulle, et kui inimene on enda jaoks otsustanud, et talle sobib x moodi välja näha, siis sinu asi ongi kas leppida või loobuda, mitte ümber hakata tegema teist inimest. Tahad kedagi kangesti muuta – alusta endast.

Liigne alko, 6x nädalas sõpradega golfi mängimas, kaks pakku suitsu päevas, räpasus – need on käitumused, mis ei pruugi sobida ja mida täitsa võiks mainida, kui mees (või naine) muidu OK on, aga juuksevärv, karvakasv, tätoveeringud, need on ikka inimese enda isikupära väljendus. Ma võiks iga nädal soengut vahetada, kui sooviks, aga kui keegi teine tuleb mulle ütlema, et tee seda või teist oma juustega – vabanda, kui ei meeldi, astu minema, aga enda keha üle otsustan ma ise. Ainus erand on, kui ma ise teise inimese arvamust selle koha pealt küsin.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 19:46; 12.01 22:22; 13.01 16:24; 14.01 17:38; 14.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Vigade otsimine