Esileht Ajaviite- ja muud jutud viha täis usklik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: viha täis usklik

Postitas:
Kägu

Imelik inimene on see Moonika Helme. Ise räägib, et on sügavalt usklik inimene, kuid ei suuda oma vihast loomust varjata. Püüab küll naeratada ja olla rahulik, kuid tundub võlts.

Meil on kirik riigist lahutatud, oleks aeg ükskord aru saada, et president ei pea tantsima ühegi usulahu pilli järgi. Kirikus käimine on 100% vabatahtlik tegevus. Presidendi ametiülesanded ei näe ette palvetamist.

+44
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kõiki peab esindama, kas siis ka mošees käima?

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti on väga usuleige maa, enamik ei käi kirikus ega usu jumalat ning ei ole omaks võtnud ka usutunnistust. Mina ei suuda uskuda seda, et Jeesus on sündinud neitsist ega ka seda, et ta peale surma ülestõusis. Enamik eestlasi ei usu seda.

+25
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuulake viimast Keskpäevatundi (Kuku Raadio), eriti tabav on alguses lastav Maia Parriku LAUL ühe “ülipopulaarse” erakonna võrdluseks. Ajakirjanikele on ometi reaalsus kohale jõudma hakanud.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulake viimast Keskpäevatundi (Kuku Raadio), eriti tabav on alguses lastav Maia Parriku LAUL ühe “ülipopulaarse” erakonna võrdluseks. Ajakirjanikele on ometi reaalsus kohale jõudma hakanud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Milleks selline õelus?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Milleks selline õelus?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+6
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Milleks selline õelus?

Kommentaar eemaldatud.

Äkki tegeleksid oma prolbeemisega siis, kui tunned sellist lakkamatu ja meeletu viha voogu enda suunas ning su närvid on seetõttu läbi. Minu jaoks natuke kummaline selline ootamatu vihasööst.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No selge see, et kui asjad olekski nii, nagu selles va raamatus õpetatakse, siis jääksid taevauksed küll selle suguvõsa ees kindlalt suletuks.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imelik inimene on see Moonika Helme. Ise räägib, et on sügavalt usklik inimene, kuid ei suuda oma vihast loomust varjata. Püüab küll naeratada ja olla rahulik, kuid tundub võlts.

Meil on kirik riigist lahutatud, oleks aeg ükskord aru saada, et president ei pea tantsima ühegi usulahu pilli järgi. Kirikus käimine on 100% vabatahtlik tegevus. Presidendi ametiülesanded ei näe ette palvetamist.

Ma vaatan MKR praegust hooaega ja seal on kaks “taassündinud kristlast” (mida iganes see tähendab), kes on nii vastikud, õelad, enesekesksed, ebaviisakad, suhtlemispuudulikud… Uhh! Kõike seda nimetavad nad “oma arvamuse avaldamiseks”.
Täielikud friigid nagu mingist psühholoogilisest õudusfilmst 👹

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, see Moonika oli nagu Vilja Toomasti hale vari. Kuigi Vilja on ilmselt siiski arukam.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.
Miks see nii on, et just naised on selliste konservatiiv-paduideelastena kõige jubedamad? See pilk silmades, kõver suu, mingisugune täiesti tuntav negatiivne väli ümber?

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.

Miks see nii on, et just naised on selliste konservatiiv-paduideelastena kõige jubedamad? See pilk silmades, kõver suu, mingisugune täiesti tuntav negatiivne väli ümber?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

MH persoonina mulle isiklikult ei sümpatiseeri, kuid rääkis päris mõistlikku juttu.

+4
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.

Kommentaar eemaldatud.

Kenad??? nimeta üks!

Padufeministid on muidugi sama hirmsad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis puhul ta üldse sõna võtab? Riigikogu lihtliige – no mida tarka sealt küll tulla võiks?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kenad??? nimeta üks!

Ohoh, kohe nii agressiivne ja pessimistlik? Neid on karjakaupa, alates Vooglaiu ja Järvi kenadest kaasadest, Martin Helme abikaasast kuni Kadri Vilbani, kes on minu jaoks tänini üle löömata naispoliitikute seas üldse. (Ei, ma ei tunne teda). Ja sinna vahele mahub neid veel palju.
Pane nüüd Kiisler nende kõrvale.
Sinu jaoks on ainult meedias räuskavad feministid kenad? Mare Tralla ja Suzanna.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

MH persoonina mulle isiklikult ei sümpatiseeri, kuid rääkis päris mõistlikku juttu.

Jah, ta vahel oskab.

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja minule ta hakkas just väga meeldima, otsekohene, realistlik inimene.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas naine kes usub ,et mingi vanamees kõigutab pilve servas jalgu ja juhib maailma saab tark olla?Keskaeg on läbi ju!

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, see Moonika oli nagu Vilja Toomasti hale vari. Kuigi Vilja on ilmselt siiski arukam.

Oh see on päris hea: Moonika Helme on vaese mehe Vilja Toomast 😀

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

no ma ei tea, Vilja Toomastit nüüd Moonika Helmega võrrelda… võibolla ma ei saanud võrdluse aluseks olevale näitajale pihta, aga minu meelest ikka üsna erinevast klassist nad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no ma ei tea, Vilja Toomastit nüüd Moonika Helmega võrrelda… võibolla ma ei saanud võrdluse aluseks olevale näitajale pihta, aga minu meelest ikka üsna erinevast klassist nad.

Selles mõttes on küll, et Moonika pole oma vaateid vahetanud nagu sokke. On jäänud selleks, kes ta on ja oli.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

KUi pr.Kaljulaid valiti presidendiks, olin üsna jahmunud ja jäin äraootavale seisukohale. Paar kuud peale valimisi olidki jõulud ja ku ita teatas, et ei lähe kirikusse, saabus minu äratundmishetk: see on minu president. Ja ma ei ole temas siiani pettunud. Jah, ta ei ole
parim kõnemeister ja loomult on ta introvertne, see teeb selle ameti pidamise raskeks, aga sisult olen väga rahul.
Mul pole midagi selle vastu, kui inimesed seal käivad, olen isegi jõulude ajal käinud (vanasti, kui see keelatud oli, oli see kuidagi toredam), aga minu jaoks on see ikka tule ja mõõgaga toodud usk. Ma ei saa midagi teha, muinaseestlase tükike on minus alles.

+19
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.

Olen täitsa nõus, et Moonika Helme mõjub ebameeldivalt. Ja asi pole ainult tema suhtelises rumaluses, vaid kogu tema olekus (hääl, jutt, žestid, silmavaade) on midagi eemaletõukavat.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.

Olen täitsa nõus, et Moonika Helme mõjub ebameeldivalt. Ja asi pole ainult tema suhtelises rumaluses, vaid kogu tema olekus (hääl, jutt, žestid, silmavaade) on midagi eemaletõukavat.

Aga see ei käi kõigi konservatiivsete naiste kohta, nagu siin üks kägu üritas üldistada.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles mõttes on küll, et Moonika pole oma vaateid vahetanud nagu sokke. On jäänud selleks, kes ta on ja oli.

Jõuab veel ju! Ta alles “noorpoliitik “

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jube moor.

Aga see ei käi kõigi konservatiivsete naiste kohta, nagu siin üks kägu üritas üldistada.

kindlasti mitte, aga need võitlevad konservatiivid on koondunud ekresse. veel üks samasugune on see pärnu naistearst. ekre sõbrad teavad kindlasti ka nimepidi, mina tõesti ei mäleta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga need võitlevad konservatiivid on koondunud ekresse.

Loomulikult. Nagu võitlevad feministid on koondunud mõnda teise parteisse või rühmitusse, mis nende vaateid jagab. See on ju elementaarne.
Pärnu naistearsti ei tea, pole nn ekresõber.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks mõjuvad ebameeldivalt kolm naistegelast ja need on Kersti Kaljulaid, Kaja Kallas ja Vilja Kiisler. Silmavaade nagu maol ja ülbe olek on eemaletõukavad isegi kui neil suu kinni on.

+6
-20
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud viha täis usklik