Esileht Pereelu ja suhted Vihane

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Vihane

Postitas:

Eelmise aasta lõpus vihastasin oma tuttavate peale ja pean siiani viha. Olen aeglane vihastaja, kuid pikavihaline inimene. Kõik sai alguse nendepoolsest pakkumisest minna autoga sõitma. Olin nõus ja autosse istudes tõmbas tuttava mees kohapealt minema niimoodi, et mu kott jäi autoukse vahele. Ise veel ei saanud aru ka, pidin ütlema, siis alles taipas. Sõitis nii, nagu istuks ralliauto roolis või veaks palke. Mingit vabandust selle eest muidugi ei tulnud. Et sellest veel vähe oleks, hakkas tuttav minu kallal koheselt võtma stiilis kuidas mul kunagi aega ei ole temaga kokku saada ja midagi teha. Miks olen nii endasse tõmbunud jne ja kas külla võib tulla jne. Tegelikult on mul lihtsalt pidevalt kiire ja pole ka tahtmist kusagil hängida ja möla ajada. Mind ajas suht närvi see, et tuttava mees oma naist korrale ei kutsunud vaid kaasa muigas tema “vaimukustele”. Tundsin end viienda ratta ja täiesti lollina. Õnneks sain autost välja ja tegin minekut nii kiirelt, kui sain. Mõtlesin endamisi, et nendega enam ei suhtle. Juba paar päeva hiljem ilmus see tuttav minu kiuste jälle välja ja tegi nägu, nagu midagi poleks olnud. Kuna olin suht vihane kõige pärast, eriti jutustama ei jäänud. Kahjuks nüüd see tuttava mees üritab minuga ikkagi rääkida. Umbes, et tere, kuidas läheb jne. Püüab viisakas olla. Mina jällegi ei suuda temaga enam üldse rääkida ja selle tuttavaga ka mitte. Mulle suht meeldis see mees, jättis alguses viisaka rahuliku mulje. Paraku lähemal tundmaõppimisel osutus pööraseks rullnokaks.

Miks see tuttava mees minuga veel rääkida üritab? Õhtu oli täiesti ebaõnnestunud ju. Tuju rikuti ära, käekott on kriime täis. Vihasena ma lihtsalt lähen lukku ja olen sellest saati neid ignoreerinud. Eriti seda meest, sest tema pärast see jama juhtuski.

+2
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 21:26; 09.01 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need inimesed sulle ei istu, siis ära suhtle! Nii lihtne see ongi, need kes meeldivad, neile antakse paljugi andeks, kes ei meeldi, neile ei anta. Kõik OK , kõigiga ei peagi suhtlema, vahet pole mida nad tahavad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal, kas mingid teismelised olete.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus ta siis suhelda üritab? helistab? kirjutab? ilmub ukse taha?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 22:14; 10.01 19:47; 10.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus ta siis suhelda üritab? helistab? kirjutab? ilmub ukse taha?

Ukse taha ei ole tulnud, aga jah saadab smse. Ka näost näkku üritab suhelda kui oleme juhuslikult kohtunud peale seda jubedat õhtut Ise arvasin, et tuttava mees on minust huvitatud. Kindel selles aga pole. Võimalik, et tuttav arvab sama ja seepärast bitchis täiega?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 21:26; 09.01 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see tuttav siis peaks teadasaama, et ta valesti käitus, kui sa vaikid nagu partisan piinamisel. Vaikimine tähendab väga paljudele seda, et oled KÕIGEGA väga rahul. Nad ei pruugi selle pealegi tulla, et midagi valesti tegid, kuni sellest tüli ei hakka tekkima. Selline vaikimine ja selgataga tagarääkimine seda soodustabki, et inimestes ainult need kirjeldatud omadused kasvavad. Tahad muutust, räägi otse, nii nagu oli. Hetkel nemad ju on õigesti käitunud, nemad ju sulle ütleks kui sa nende meelest valesti käitud. Järelikult kui oled vaid, õigustad nende käitumist

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti käiakse lihtsalt autoga sõitmas? Ju olete alla kahekümne, õpite elu tundma. Mees pidigi sel juhul näitama, kuidas ta autoga sõidab. Kui sina nendega läbikäimisest ei ole huvitatud, siis ütlegi nii. Ära vasta tema sõnumitele.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks nüüd see tuttava mees üritab minuga ikkagi rääkida. Umbes, et tere, kuidas läheb jne. Püüab viisakas olla. Mina jällegi ei suuda temaga enam üldse rääkida ja selle tuttavaga ka mitte. Mulle suht meeldis see mees, jättis alguses viisaka rahuliku mulje. Paraku lähemal tundmaõppimisel osutus pööraseks rullnokaks.

Miks see tuttava mees minuga veel rääkida üritab?

Suht nagu äkki, tead.
Tuttava mees ilmselt sai aru, et sa solvusid ja üritab asja siluda, aga kuna talle jäi arusaamatuks, MIKS sa solvusid siis ta üritab niimoodi kaudsel viisil. Rullnokad pole iseenesest halvad inimesed, lihtsalt mõtlematud. Jah, vastutustundlik juht ei võta enne kohalt, kui ka kõige tiguaeglasemad reisijad on ennast korralikult sisse seadnud, ükskõik kui närvesööv nende aeglus ei oleks. Aga ju ta ei mõelnud eriti sel hetkel.
See, kuidas su tuttav sinu kallal võtma hakkas, ei ole vast mehe rullnoklusega seotud, või on?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 22:54; 09.01 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise arvasin, et tuttava mees on minust huvitatud.

Ai no mis imelikke asju sina arvad. Ma ei usu, et huvitatud, tal on juhtunu pärast kahju ja ei oska vabandada ka, sest ei tea, mille eest. Üritab lihtsalt võimalust leida kuidagi olukorda parandada. Oleks ta sinust huvitatud, küll ta sul siis ukse taga ka oleks, rullnokad kulgevad üsna sirgjooneliselt.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 22:54; 09.01 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeeh, et nagu ongi meelelahutus, et paarike + sõbranna lähevad autoga sõitma lihtsalt niisama, meelelahutuseks.
Olen ikka mõelnud, et mul tööle natuke pikk sõit. Tegelikult peaks vist mõtlema nii, et tänu tööle on mul ka meelahutus olema, vaaau, autosõit ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on 3 põhjust vihane olla:
1- käekott jäi autoukse vahele – kuidas saab selle autojuht süüdi olla? Ise tõmbasid ukse nii kinni, et kott jäi sinna vahele. Kui aga ei jõudnud – kas siis ütlesid juhile – oota, ma ei ole veel oma asjadega ühel pool
2 – juhi sõidustiil – no mille peale vihastada? kes sõidab aeglasest, kes kiiresti.
3 – ma ei saa aru, mis sinule nüüd sõbra jutust ei meeldinud – et kas siis suhtlete oma vahel või mitte? Võibolla ajas viisakaust small-talki – et miks ei ole kohtunud jne.
Ma küll ei näe mingit põhjust pikka viha pidada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sellest veel vähe oleks, hakkas tuttav minu kallal koheselt võtma stiilis kuidas mul kunagi aega ei ole temaga kokku saada ja midagi teha. Miks olen nii endasse tõmbunud jne ja kas külla võib tulla jne. Tegelikult on mul lihtsalt pidevalt kiire ja pole ka tahtmist kusagil hängida ja möla ajada. Mind ajas suht närvi see, et tuttava mees oma naist korrale ei kutsunud vaid kaasa muigas tema “vaimukustele”.

Aga mingi suvalise “tuttavaga” lihtsalt lõbusõidule minna oli aega? (Ma küll ka ei saa ka hästi aru, mis lõbu pakub tänapäeva inimesele autoga sõitmine.)
Või kasutavad noored nüüd sõna “tuttav” seal, kus vanasti öeldi “sõber”? St inimene, kellega vabal ajal ühendust võetakse ja igasuguste asjade üle mõtteid vahetatakse. Väljend “tuttava mees” kõlab minu jaoks eriti kummaliselt, ma ise kasutaksin seda ainult siis, kui keegi, kellega ma mingis seltskonnas/kollektiivis olen põgusalt kokku puutunud, tutvustab esimest korda mulle oma abikaasat. Järgmisel korral on see mees juba ise ka tuttav, sest ma tean teda nime- ja nägupidi ja olen temaga paar sõna vahetanud.
Igal juhul teemaalgataja, ära raiska oma tugevaid tundeid vasakule ja paremale ja vajaduse korral vasta kohe “vaimukustele” omaenda vaimukustega, nii et ei tekiks üksteisest möödarääkimisi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt tahaks teemaalgataja vanust teada. Mis ajaveetmiseviis see niisugune on: läheme autoga sõitma? Eriti nagu ei taha ka veel, aga peab minema?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaahaaaa, kui see mees nüüd tuleks ja ütleks teemaalgatajale, et ta on temast huvitatud, siis kaoks igasugune viha sekundiga.

Küll ei saa mina üldse aru, mille peale teemaalgataja vihastas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siia on mingi uus hälvik siginenud või on mingi libameister enda arust leidnud mõnusa nishi, kust kägusid tuuseldada, võimalikult imeliku olukorrakirjelduse osas ja absurdse seisukohaga- teine ema mänguväljakul naeratas imelikult, lasteaialapse ema tahtis last kaasa võtta, mees on huvitatud ja jättis sellepärast käekoti autoukse vahele jne… et käod saaksid ikka seletada, mis tal peas valesti on. Järjest ilmub veel jaburamaid “täpsustusi” vahele.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis käekotist sai?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 22:14; 10.01 19:47; 10.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis käekotist sai?

Kriimud sai ju! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis käekotist sai?

Kriimud sai ju! ????

nojah aga edasi.. kas seda saab kanda veel või pidi ära viskama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 22:14; 10.01 19:47; 10.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt see kägu jälle, kel on kolme aastane laps ja piiideeeeevalt solvub lambiste asjade peale. Nii äratuntav stiil.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle oma suhtumine nüüd uuesti hästi läbi. Kui nii iga asja peale solvud, ei ole sul varsti ühtegi sõpra enam. Lõpetasin ka ühe solvujaga suhtlemise kuna ei jaksanud enam iga sõna kontrollida, mida ta juuresolekul öelda või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka näost näkku üritab suhelda kui oleme juhuslikult kohtunud peale seda jubedat õhtut Ise arvasin, et tuttava mees on minust huvitatud.

Ka juhuslikult tuttava inimesega kokku saades räägitakse mõni sõna juttu ja seda ilma mingi “huvitatud” olekuta. “Tere, kuidas läheb” on ju kõige tüüpilisem küsimus, mingit tagamõtet sellest küll otsida ei tasu.

Või on asi hoopis selles, et see mees sulle meeldib, kuid ei tee sinust eriti välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvuda võib, võib otsustada, et teise poolega enam ei suhtle.
Normaalne oleks seda ka selge sõnaga välja öelda!
Kuna sa minu kallal nokkisid ja minu käekoti ära rikkusid, siis minu õhtu oli rikutud ja ma tunnen, et meil pole enam koos tore olla. Proovime edaspidi mitte suhelda, sest mulle meeldiks nii rohkem.

Ja kõik oleks selge.

Ükski mees ei saa aru sellest, et sina solvud! Isegi oma mees ei saa sellest tavaliselt aru, rääkimata sõbranna mehest, kes samal ajal istub roolis ja üritab oma sõiduoskustega muljet avaldada.

Rääkige oma elus inimestega asjad selgeks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Vihane