Esileht Pereelu ja suhted Vihkan armukesi ja armukeste pidajaid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Teema: Vihkan armukesi ja armukeste pidajaid

Postitas:
Kägu

Kas nad ise ka aru saavad, kui palju haiget ja valu nad oma käitumisega süütutele inimestele põhjustavad. Lammutavad oma isekusega perekondi. Selle tulemusel kannatavad lapsed ja abikaasad. Ja siis õigustatakse seda nõmedust tunnetega. Käituvad nagu loomad, lihtsalt instinktide ajel. Kujutavad ette, kuidas nemad selle petisega õnnelikuks saavad. Tegelik elu näitab, et kui armukesed selle petise omale saavadki, siis mõne aja pärast laguneb see suhe neil samuti. Selleks ajaks, on aga pikaaegsed perekonnad lagunenud, lapsed ja abikaasad õnnetud. Põhiline argument, kuidas hästitoimivasse suhtesse ei saa keegi vahele tulla. Nii naiivne mõtlemine. Pikaaegses suhtes tuleb igasuguseid mõõnasid ette, sellele ei suuda need armukesed mõelda, sest neil puudub analüüsivõime. Enamasti ei ole nad suutnud ise ühtegi perekonda üles ehitada, küll aga lammutada nad oskavad. 20-30 aastaseid naisi ma niiväga silmas ei peagi, sest selles vanuses ollaksegi elukogenematud. Nad langevad vanema mehe võrku ja on naiivsed. 37+ naised, aga on ikka väga agressiivsed ja klammerduvad. Lihtsalt järjepidevalt tüütavad ja rahule ei jäta. Välimuselt pole ka teab, mis kenad, vabad ja vallalised mehed neid ei taha. Nii hakkavadki abielumeeste armukesteks ja lihtsalt pressivad ennast peale ja niimoodi aastaid, haiged inimesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mette-Merithh

Siin tundub, on tegemist teemaalgataja väga isikliku emotsiooniga. Kahju, et Sinu mees armukest peab, aga seda juttu Sa püüagi rääkida enda mehega või siis lõpeta see suhe ja püüa üle saada. Võõras inimene ehk Sinu mehe armuke ei pea muretsema võõraste laste ega võõra naise pärast. Sinu mees peab muretsema enda laste ja enda naise pärast. Kui ta aga pigem valib seda mitte teha ja peab armukest, siis on Sul mõistlik sellele suhtele lõpp teha. Mõtle siis kasvõi Sa isegi enda lastele ja iseendale. Mis eeskuju on Sinu poegadele teadmine, et nende isa peab armukest ja ema sellega lepib? Mis eeskuju see on Sinu tütardele? Ja Sina ise.. Sa ei ole ära teeninud põrandakaltsuna kohtlemist. Ära lase ennast sedasi kohelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võõras inimene ehk Sinu mehe armuke ei pea muretsema võõraste laste ega võõra naise pärast.

Ei, ei pea. Aga ilus oleks siiski igas olukorras teistega arvestada, eriti nendega, kes on nõrgemas positsioonis – ja seda üks abielunaine kindlasti võrreldes armukesega on.

Teemaalgataja – aga tihti ongi armukesed oma tunnete lõksus, just nagu kirjutad – loomad. Nende aju on armunud ja kui see juhtub, siis väga vähesed suudavad mõistuse säilitada. Tehakse tegusid, mida hiljem kahetsetakse ja lausa mõeldakse, et kuidas seda ometi võisin teha – isegi kui neid tundeid ja mõtteid ei tunnistata. Armukesepidamine ja armukeseksolemine on mõlemad haigusega võrreldavad. Ei, kindlasti on ka tahtlikke ja kalkuleerivaid armukesi ning armukesepidajaid, kuid enamik neist on siiski mingi vea tagajärjel oma tunded üle piiri lubanud ja ei suuda seda mässavat ookeani enam hallata. See pole muidugi mingi vabandus, aga aitab sulle ehk seletada, kuidas ja miks see asi toimib.
Mina olen olnud elus kõike – nii armuke, armukesepidaja kui ka see naine, kelle mees armukest peab. Seega kõik vaatenurgad on nähtud. Kahetsen kõike, kuid ütlen ka, et kui neid kogemusi mul poleks, oleksin hoopis teine, hoopis elukaugem inimene ning mõistaksin maailma palju halvemini.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

eriti nendega, kes on nõrgemas positsioonis – ja seda üks abielunaine kindlasti võrreldes armukesega on.

???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on vist väga haiget saanud ja hetkel emotsioon veel laes.

Tegelikult ma saan aru, millest ta räägib ja olen temaga nõus. Minu isa oli see, kes armukest pidas ja meie perekonna lõhkus. Võib ju rääkida tõesti, et süüdi on kõik kolm osapoolt ja ideaalset pereelu ei anna lõhkuda, aga see jutt on pigem armukese vaatenurgast nähtuna.

Kui mulle tuleb meelde isa omaaegne “armastatu” ja nähes mõne töökaaslase ja tuttava pealt, milleks on mehe kättesaamise nimel valmis 40-le lähenevad üksikud naised, siis tundub küll, et ollakse valmis n.ö üle laipade minema.

Ma tõesti ei pea lugu sellistest naistest, kes teise pere vahele trügivad. Ja veel vähem pean meestest, kes nendel mehenäljas vananevatel naistel seda teha lubavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen olnud elus kõike – nii armuke, armukesepidaja kui ka see naine, kelle mees armukest peab. Seega kõik vaatenurgad on nähtud. Kahetsen kõike, kuid ütlen ka, et kui neid kogemusi mul poleks, oleksin hoopis teine, hoopis elukaugem inimene ning mõistaksin maailma palju halvemini.

Vot sellest ma küll aru ei saa! Ei pea mitte seda silmas, et oled ise armukene olnud ja kõiki rolle kogenud. Mõistetamatu on seisukoht, et kui sa ei oleks ise, oma naha peal kõike läbi teinud, siis oleksid elukauge inimene, kes mõistaks maailma palju halvemini. Tõesti? Kas selleks tuleb ise kõik läbi teha, et mõista mingi situatsiooni olemust ja aru saada tunnetest, mis sellises olukorras kaasnevad?

Sry, aga kõlab kuidagi nii, et ega enne ei tea, et s… on paha maitsega, kui ise pole maitsenud. Ei saa ju olla nii?! Iga mõtlemisvõimega inimene teab seda niigi, ilma et ise seda järele prooviks.

Isiklikult mina ei ole olnud sellises olukorras kui teemaalgataja, aga mõistan absoluutselt seda valu, mida ta tunneb. Saan aru, et praegu ta on haiget saanud ja ilmselt väga värske isikliku emotsiooni pealt asja kirja pannud. Kurb, aga aidata ka kuidagi ei oska. Ma ise lööksin selja sirgu ja astuksin mängust välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb, aga aidata ka kuidagi ei oska. Ma ise lööksin selja sirgu ja astuksin mängust välja.

Alati ei ole mängust välja astumine parim lahendus. Eriti kui asjasse on segatud ka lapsed. Oleneb muidugi suhtest, aga mõnikord on palju mõistlikum lasta armumise tunnetemöllul hääbuda ja mitte iga armumise pärast hakata peret ja pikaajalist suhet lõhkuma, vaid pigem võtta seda kui võimalust oma suhe ära parandada. Armumisi võib ikka ette tulla. Kui armuudu lahtub, hakkad nägema, et polnud see armumisobjekt ehk nii palju parem ja ideaalsem midagi. Mõnikord võib hullemgi olla kui algne partner. Aga selleks ajaks on nii mõnelgi rumalused juba tehtud ja paljud asjasse segatud inimesed haiget saanud. Kas see ikka on seda väärt?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb, aga aidata ka kuidagi ei oska. Ma ise lööksin selja sirgu ja astuksin mängust välja.

Alati ei ole mängust välja astumine parim lahendus. Eriti kui asjasse on segatud ka lapsed. Oleneb muidugi suhtest, aga mõnikord on palju mõistlikum lasta armumise tunnetemöllul hääbuda ja mitte iga armumise pärast hakata peret ja pikaajalist suhet lõhkuma, vaid pigem võtta seda kui võimalust oma suhe ära parandada. Armumisi võib ikka ette tulla. Kui armuudu lahtub, hakkad nägema, et polnud see armumisobjekt ehk nii palju parem ja ideaalsem midagi. Mõnikord võib hullemgi olla kui algne partner. Aga selleks ajaks on nii mõnelgi rumalused juba tehtud ja paljud asjasse segatud inimesed haiget saanud. Kas see ikka on seda väärt?

Inimesed on erinevad! Ma väärtustan iseennast selleks liiga palju, et sellises suhtes tilberdada, oodata ja loota, et ehk läheb üle. Mõnikord on kaaslaseta parem elada kui iga hinna eest (laste pärast) mingit haiget suhet kunstlikult koos hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OI, kuidas mulle sellised teemaalgataja moodi isikud ei meeldi. Süütud inimesed?! Keegi ei ole süütu, kui ta just Jeesus Kristus pole. Enne kui karjuda selle üle, kui nõmedad on armukesi pidavad mehed või armukesteks tikkuvad naised, tasuks korra tõsiselt peeglisse vaadata. Ei ole võimalik, et omal ühtki pindu silmas ei ole.

Muidugi, eks väljapoolt süüdlast on ikka kergem leida kui iseenda tehtud vigu analüüsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed on erinevad! Ma väärtustan iseennast selleks liiga palju, et sellises suhtes tilberdada, oodata ja loota, et ehk läheb üle. Mõnikord on kaaslaseta parem elada kui iga hinna eest (laste pärast) mingit haiget suhet kunstlikult koos hoida.

Eks ongi inimesed ja nende väärtused erinevad. Haiget suhet loomulikult pole mõtet iga hinna eest koos hoida, aga tihti ei olegi armukesepidamine ju otseselt haige suhte tulemus. Lihtsalt “juhtus” või siis oli ühel poolel igav või mis iganes. Ja kas laste jagamine, kärgperendus ja kõige sellega kaasnev logistiline ja emotsionaalne jama on tingimata väärt mingit “selja sirgu löömist”? Kellele on ja kellele pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eriti nendega, kes on nõrgemas positsioonis – ja seda üks abielunaine kindlasti võrreldes armukesega on.

???

On muidugi kehvemas positsioonis – armuke on alati puhanud, rõõmus, terve, mukitud-sätitud, temaga koos võetakse ette toredaid asju, lisaks uudsuse võlu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

OI, kuidas mulle sellised teemaalgataja moodi isikud ei meeldi. Süütud inimesed?! Keegi ei ole süütu, kui ta just Jeesus Kristus pole. Enne kui karjuda selle üle, kui nõmedad on armukesi pidavad mehed või armukesteks tikkuvad naised, tasuks korra tõsiselt peeglisse vaadata. Ei ole võimalik, et omal ühtki pindu silmas ei ole.

Muidugi, eks väljapoolt süüdlast on ikka kergem leida kui iseenda tehtud vigu analüüsida.

Ükskõik mis vigu partner teinud on, ei ole ta väärt petmist ja alandamist. Kunagi on teda ju parimaks peetud, seega on ta vähemalt ausust ja austust väärt! Kui partner ei sobi, minnakse lahku, võetakse järelemõtlemisaega ja otsitakse siis uus kaaslane.
Kui aga ei soovita lahku minna, siis kuidas armukesepidamine suhet parandab? Päris kindlasti teeb ainult hullemaks. Olen nõus, et vigu teevad mõlemad pooled. Aga kui soovitakse suhet jätkata, siis ka parandatakse seda koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ongi inimesed ja nende väärtused erinevad. Haiget suhet loomulikult pole mõtet iga hinna eest koos hoida, aga tihti ei olegi armukesepidamine ju otseselt haige suhte tulemus. Lihtsalt “juhtus” või siis oli ühel poolel igav või mis iganes. Ja kas laste jagamine, kärgperendus ja kõige sellega kaasnev logistiline ja emotsionaalne jama on tingimata väärt mingit “selja sirgu löömist”? Kellele on ja kellele pole.

Muidugi võib pikaajalises suhtes ette tulla armumisi. Siiski, mõistusega inimene suudab oma tundeid ja tegemisi ISE suunata. Kui ei suuda, siis ta ongi ju rumal ja mõttetu inimene. Argument, lihtsalt “juhtus” või ühel oli igav, on veel eriti haige. See näitab, et inimene on iseloomutu ja tahtejõutu kelgunöör. Milleks peaks sellisega kooselu pingutama?

Kärgperendus ja laste jagamie ei ole küll meeldiv, kuid kardan, et ausas ja läbipaistvas suhtes kasvanud lapsed on oluliselt õnnelikumad ja võtavad enda pereellu ka õiged väärtused kaasa. Erinevalt neist, kes näevad pealt sellist topeltstandarditega pereelu, kus peetakse armukesi.

Imelik ka see, et sinu jaoks oleks mehe armukese aktsepteerimine palju väiksem “emotsionaalne jama”, kui teha lõpparve kahepalgelise suhtega. Täitsa arusaamatu kohe! Esimesel juhul ju kannatad ja jäädki kannatama. Teisel juhul kannatad vaid mõnda aega – nii kaua kuni lahkumineku valust üle saad.

Üldiselt on tänapäeval enamus naisi juba nii palju iseseisvad ja enesekindlad, et ei hakka ootama, keda mees valib. Normaalne naine valib ise…

Please wait...
Postitas:
Kägu

On muidugi kehvemas positsioonis – armuke on alati puhanud, rõõmus, terve, mukitud-sätitud

Ja kes keelab sel abielunaisel puhata, end mukkida ja sättida?
Lihtne vastus: naised arvavad, et kui saab sõrmuse sõrme, siis ta on “kindlustatud”. Enam pingutama ega enda eest hoolitsema ei pea. Söö aga tagumik laiaks ja istu rasvaste juustega edaspidi diivanil, kuna mees on ju olemas.
Kes selles süüdi on?
Armukesed? Teised maailma naised?

Eks ikka kaob üks hetk huvi, kui partner enam enda eest ei hoolitse ja mandub, seda mitte vaid välimuse mõttes. Kaoks sul endalgi, kui mees nii käituks ja sa mehest majanduslikult ei sõltuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On muidugi kehvemas positsioonis – armuke on alati puhanud, rõõmus, terve, mukitud-sätitud

Lihtne vastus: naised arvavad, et kui saab sõrmuse sõrme, siis ta on “kindlustatud”. Enam pingutama ega enda eest hoolitsema ei pea. Söö aga tagumik laiaks ja istu rasvaste juustega edaspidi diivanil, kuna mees on ju olemas.

Kes selles süüdi on?

Eks ikka kaob üks hetk huvi, kui partner enam enda eest ei hoolitse ja mandub, seda mitte vaid välimuse mõttes. Kaoks sul endalgi, kui mees nii käituks ja sa mehest majanduslikult ei sõltuks.

Kes keelab? Kohustused äkki? Sealhulgas need, mida mees tegelikult temaga jagama peaks, aga selle asemel trennis on, telekat vaatab või armukese juures on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks armukest nn pidav inimene mõtleb, et säilitab 2 väärtust. Saab oma isikliku emotsiooni nn kõrvalt ja samas on ka perekond. Teatud mõttes võiks armukese pidamine isegi olla oma kaaslasele tunnustus. Tunnustus selles mõttes, et inimene ei taha lahutada. Ta väärtustab koosolemist selliselt, et ei võta lahutust ette. Kui ta veel teadvustab, et kirg on kadunud 1-2 aastaga, siis ei taha ta püsisuhet armukesega. Kui tahaks püsisuhet, siis ju läheks ära. Olen lähedalt näinud, kuidas naine, teada saades, et mees nn petab, viskan mehe välja ja nii saigi armukene siis mehekätte. Tagantjärgi tarkusena ütles see naine, et oleks pidanud mehele valiku andma, et mees ise valib, kelle ta võtab ja kelle jätab. Üksi läks sellel naisel ikka nii raskeks, et lõpetas rahustite peal. Alles üksijäädes sai ta aru, kui suur väärtus mees perele oli ja siis hakkas ennast süüdistama, et mehe väljaviskas. Mees tahtis peret säilitada, aga naine polnud nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks armukest nn pidav inimene mõtleb, et säilitab 2 väärtust. Saab oma isikliku emotsiooni nn kõrvalt ja samas on ka perekond. Teatud mõttes võiks armukese pidamine isegi olla oma kaaslasele tunnustus. Tunnustus selles mõttes, et inimene ei taha lahutada. Ta väärtustab koosolemist selliselt, et ei võta lahutust ette. Kui ta veel teadvustab, et kirg on kadunud 1-2 aastaga, siis ei taha ta püsisuhet armukesega. Kui tahaks püsisuhet, siis ju läheks ära. Olen lähedalt näinud, kuidas naine, teada saades, et mees nn petab, viskan mehe välja ja nii saigi armukene siis mehekätte. Tagantjärgi tarkusena ütles see naine, et oleks pidanud mehele valiku andma, et mees ise valib, kelle ta võtab ja kelle jätab. Üksi läks sellel naisel ikka nii raskeks, et lõpetas rahustite peal. Alles üksijäädes sai ta aru, kui suur väärtus mees perele oli ja siis hakkas ennast süüdistama, et mehe väljaviskas. Mees tahtis peret säilitada, aga naine polnud nõus.

Kooselu juures väärtustab ta kasitud lapsi ja puhtaid sokke, armukese juures mõnusat vaba aega. Kuidas mehe seisukohast vaadatuna tunduks, kui tema naisel samasugused “väärtused” oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, teada ju on, et tark õpib teiste vigadest, loll enda omadest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole armuke olnud. Mind häirib armukeseteemade juures see, et “armukesepidaja”, kena pereisa jääb naise sõimust ikka välja. Nii ka siin. Pealkirjas küll esineb mitmuses “armukeste pidajaid”, aga siin vist mõeldakse jälle naisi, mitte omaenese vastutusvõimelist! meest. Süü ja jama tuleb ju mujalt, mitte oma perest.
Ja sellega kaasneb kõva ohvriroll – kannatused “süütutele inimestele”, “nõrgemas positsioonis”. Ma tunnen kaasa haiget saanud inimesele, aga elu ei parane, kui arusaama pole, et vastutus pere eest lasub inimesel endal – esmalt abikaasal. Ja järgmine inimene oled sa ise.

Minu ema süüdistas isa alkoholismis tema joomakaaslasi ja mu venna kummalistes käikudes tema sõpru ja igasugustes jamades oli lause “elu on nii läinud”. Kõrvalt vaatasin – ei läinud elu ise, ikka inimene teeb valikuid ja suunab suhtumist. Lihtsalt endal on mugav elada, kui oma perelt vastustuse eeldamise asemel on teised süüdi.

PS Millega ma üldse nõus ei ole, et 30-aastased naised on veel elukogenematud, naiivsed ja langevad seega süütult vanade meeste võrku. See on teemaalgataja suhtumine. Õnneks 37-aastaselt naiselt saab täiskasvanulikkust juba eeldada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle, et tegid nalja! See ei ole võimalik, et tänapäeval veel mõni naine niimoodi mõtleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes keelab? Kohustused äkki? Sealhulgas need, mida mees tegelikult temaga jagama peaks, aga selle asemel trennis on, telekat vaatab või armukese juures on?

Armukestel ei ole kohustusi või? Kui me räägime 37+ armukestest, keda teemaalgataja mainis, siis enamasti on neil ebaõnnestunud abielu ja paar last kasvatada. Ja teeb seda üksi, ei ole kellegagi kohustusi jagada

Ma arvan, et mukkimisest ja sättimisest olulisem on siiski see uudsus. Ja võimalik ka, et pakub mehele voodis midagi, mida oma naine ei paku. See ei tähenda muidugi seda, et naine peaks iga hinna eest voodis tegema asju, mida ta ei taha. See on lihtsalt kurb tõdemus, et kahju, kui kooselavate inimeste seksuaalsed soovid mõnes osas väga vastuollu lähevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellest ma küll aru ei saa! Ei pea mitte seda silmas, et oled ise armukene olnud ja kõiki rolle kogenud. Mõistetamatu on seisukoht, et kui sa ei oleks ise, oma naha peal kõike läbi teinud, siis oleksid elukauge inimene, kes mõistaks maailma palju halvemini. Tõesti? Kas selleks tuleb ise kõik läbi teha, et mõista mingi situatsiooni olemust ja aru saada tunnetest, mis sellises olukorras kaasnevad?

Ja sa usud, et sa mõistad ilma vastavate kogemusteta situatsiooni ja selles tekkivaid tundeid? Su postitus oleks hoopis teistsugune, kui mõistaksid.

Jah, teada ju on, et tark õpib teiste vigadest, loll enda omadest.

Mõttetu sõnakõlks. Hoopis targem ütlus on, et igaüks peab omad vead ise ära tegema, kellegi teise tehtud vigadest ei ole võimalik samal määral õppida.

???

Loomulikult on. Armuke on uus ja huvitav mänguasi, avastamata maa, abielunaine peab uus ja huvitav olemiseks eriliselt pingutama ning tulemus pole ikka uus.
Lisaks – ka armukese jaoks on see mees uus ja huvitav, seega on armukesel rohkem huvi seksi vastu, etteheiteid ei tehta, soe praad on ootamas, negližee seljas. See ei tähenda, et 10-aastase suhte järel seesama naine samavõrd seksikas jne oleks.
Armuke üldjuhul teab abielunaise olemasolust, abikaasa armukesest ei tea ning kui ka kahtlustab, siis peab kõigepealt tõestama, et tal õigus on.
Armukesega suhtele lisab väärtust salapärasus ja peitusemäng, see on nagu ikka keelatud asjadega – palju ihaldusväärsem.
Armukesega veedetud aega ei tule jagada laste ja perekohustustega, armukesega on ainult romantika, mis tekitab tunde, et armuke on palju seksikam, ilusam, tähelepanelikum jne jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mette-Merithh

???

On muidugi kehvemas positsioonis – armuke on alati puhanud, rõõmus, terve, mukitud-sätitud, temaga koos võetakse ette toredaid asju, lisaks uudsuse võlu.

No siin käib jutt siiski tavalistest inimestest, mulle tundub. Mis imeinimesed need armukesed on või mis imeinimesed need “oma naised” on pigem? Millest siis see käest laskmine, tigedus, väsimus “oma naise”poolt? Mulle isiklikult pigem tundub, et kui jutt käib siin üle 30-aastastest armukesest, siis ilmselt käivad nad samuti tööl, elavad oma elu kõikide oma probleemidega, suur osa kasvatab ilmselt ka last või lapsi ja üksi kusjuures. Mis seda suhtes olevat naist siis sedasi vaevab ja mis selle armukese elu nii lilleks teeb, et üks loomulikult ainult särab ja õilmitsevat, aga teine on lihtsalt väsinud ja tige tuust? See on ikka pigem inimeses kinni, mitte abielunaise- või armukesestaatuses. Ja kui see abielu või kooselu tõesti selline jube väsitav ja rusuv ettevõtmine on, siis no äkki olekski parem üksikuks hakata hoopis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin tundub, on tegemist teemaalgataja väga isikliku emotsiooniga. Kahju, et Sinu mees armukest peab, aga seda juttu Sa püüagi rääkida enda mehega või siis lõpeta see suhe ja püüa üle saada. Võõras inimene ehk Sinu mehe armuke ei pea muretsema võõraste laste ega võõra naise pärast. Sinu mees peab muretsema enda laste ja enda naise pärast. Kui ta aga pigem valib seda mitte teha ja peab armukest, siis on Sul mõistlik sellele suhtele lõpp teha. Mõtle siis kasvõi Sa isegi enda lastele ja iseendale. Mis eeskuju on Sinu poegadele teadmine, et nende isa peab armukest ja ema sellega lepib? Mis eeskuju see on Sinu tütardele? Ja Sina ise.. Sa ei ole ära teeninud põrandakaltsuna kohtlemist. Ära lase ennast sedasi kohelda.

Just. Minu meelest ka. Ei pea võõraste laste pärast muretsema ega põdema.
Minu mehe (nüüd eksmehe muidugi) endine armuke miskipärast on hakanud arvama, et need lapsed polegi nii võõrad. Miskipärast on temas tekkinud mõtteviis, et mina olen kohustatud oma plaanide tegemisel arvestama tema plaanidega. Sest laste jagamisel ju teisiti ei saa. Mida? Miks mina kui võõras naine pean tema plaanidega arvestama? Oleks, et ta oleks iial minuga arvestanud. Miskipärast üritab ta neid võõraid lapsi nüüd kingituste ja muuga võluda (veekeskused, lõbustuspargid).
No kui arvad, et võõrad lapsed ja pole sinu probleem, siis las ollagi võõrad, eks. Miks sa hakkad nende võõraste laste poolehoidu ostma?

See ongi nende armukeste juures huvitav nähtus. Mingi hetkeni on kindlad, et nemad ei pea võõraste pärast põdema. Ja siis mingil hetkel hakkavad arvama, et nii tore oleks ometi kui kõik omavahel head nägu teeksid. Ühesõnaga – nad on nagu kingitus ja vana naine peaks sellest ometi aru saama ning mõistva heakskiiduga asja võtma.

Minule sobib endiselt võõras olemine väga hästi. Aga minu eksmehe armukesele ei sobi. Kuulen ikka eksmehelt, et nii tore oleks ikka kui saaks koos mõnes kohas olla. On ära tulnud isegi ettepanek ühise suure kärgperena minna veekeskusesse. Sest see armuke on nii mõistev ja hea, et tema lepiks sellega ja tal poleks selle vastu midagi. Üldse on minnust nõme, et ma seda endist armukest laste sünnipäevadele ei oota ja muud sellist.
Vat sellest võiks need endised armukesed aru saada – moodne kärgperendus pole kõigile. Kui ikka vana naine seda ei soovi, siis ärge pressige end peale. Laske minna ja leppige, et see on midagi mida ei peagi ilmtingimata viljelema. Kui see võõras naine ja võõrad lapsed ei soovi, siis lihtsalt nii on. Ka neil võõrastel lastel pole kohustust teisse austuse ja lugupidamisega suhtuda. Nad on ju lihtsalt võõrad lapsed. Teie meelest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

???

Hahaa, et siis naine võib end lihtsalt käest ära lasta, aga armukesel aega jääb veel ülegi? Kui see armuke on vaba naine, siis milleks talle üldse mingi petisest mees. Küllap ta võtaks siis juba mehe, kellele pole naist ja lapsi. Seega tõenäoliselt on ka armukesel kohustusi, mis takistavad tal endale väärt meest leidmast.
Kuigi siin eestis ongi nii, et kui soovid meest, siis peab kelleltki üle lööma. Vabad on ainult need, kes on kuidagi puudustega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No siin käib jutt siiski tavalistest inimestest, mulle tundub. Mis imeinimesed need armukesed on või mis imeinimesed need “oma naised” on pigem? Millest siis see käest laskmine, tigedus, väsimus “oma naise”poolt? Mulle isiklikult pigem tundub, et kui jutt käib siin üle 30-aastastest armukesest, siis ilmselt käivad nad samuti tööl, elavad oma elu kõikide oma probleemidega, suur osa kasvatab ilmselt ka last või lapsi ja üksi kusjuures. Mis seda suhtes olevat naist siis sedasi vaevab ja mis selle armukese elu nii lilleks teeb, et üks loomulikult ainult särab ja õilmitsevat, aga teine on lihtsalt väsinud ja tige tuust? See on ikka pigem inimeses kinni, mitte abielunaise- või armukesestaatuses. Ja kui see abielu või kooselu tõesti selline jube väsitav ja rusuv ettevõtmine on, siis no äkki olekski parem üksikuks hakata hoopis?

Mitut juhtumit sa tead, kus oma naine on olnud käest lastud tuust?
Mina tean mitut meest, kes on töökaaslasest armukesega ringi lehvinud. Neil on olnud väga ilusad, säravad ja toredad naised. Enesekindlad naised. Need naised on pea püsti löönud ning otsustanud jätkata ilma petisest meheta. Veidral kombel süüdistavad need mehed neid naisi pere lõhkumises. Ema olevat lastelt isa võtnud.
Ühel juhul on mees otsustanud tõsiselt pingutada ning soovib pere uuesti kokku viia. Ta vist polnudki kunagi mõelnud armukesest kui tulevasest elukaaslasest. Oli vaid lihtsalt tema meelest särinaid tekitav tunne firmapidudel ja vahel peale tööd. Ilma jäi ta aga suurepärasest naisest, kes oli ta parim sõber olnud. Tagasi kokku pole see perekond veel kolinud – aga mees pingutab tõsiselt. Seal võib asjast isegi asja saada.
Muidu on ikkagi pärast umbes viie aasta möödumist ausalt öeldes vana naise elu parem kui selle armukese elu. Vähesed mehed jäävad selle armukesega kokku, kelle pärast pere lagunes. Mõned armukesed on küll mehega koos, aga nii mõnigi vaatab ikkagi parema järele ringi. On aru saanud, et see konkreetne mees pole küll see, kellena algul paistis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu on ikkagi pärast umbes viie aasta möödumist ausalt öeldes vana naise elu parem kui selle armukese elu. Vähesed mehed jäävad selle armukesega kokku, kelle pärast pere lagunes. Mõned armukesed on küll mehega koos, aga nii mõnigi vaatab ikkagi parema järele ringi.

Eks see ole suhtumise küsimus. Vana naine võib muidugi taguda rinnale, et temal parem töö või karjäär. Samas võib-olla armukesel juba uus ja rikas vallutus ning naudib elu. Käib rikka mehega reisimas ning ostetakse kingitusi, kinnisvara.
Samas vana naine kasvatab lapsi üksi ja selline elu pole kindlasti mingi nautimine. Kummal siis ikkagi on parem elu?

Sinu kommentaarist tuli välja meeste üldine ükskõikne suhtumine oma naisesse. Et on normaalne pidada armukest ja naine peab kõik ära kannatama. Eks see näitab siiski, et vana naine valis endale litsaka mehe. Seega võib öelda, et polnud ka see vana naine mingi eriline raketiteadlane. Armuke ju teab ette, et see mees polegi pikaks ajaks ning temaga lapsi ei tee. Aga vana naine soovis selle litsaka mehega perekonda mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, kuidas mulle sinusugused inimesed ei meeldi. Õigustate oma vastikuid tegusid iga kord sellega, kuidas ikka abikaasa on hoopis süüdi ja peaks peeglisse vaatama. Täiesti toimivaid perekondi lõhutakse, loodetakse leida samasugust õnne mis sellel mehel oma abikaasa ja lastega on. Kleebitakse igal sammul külge, saadetakse sõnumeid, käiakse maja juures luuramas. Lihtsalt põlastusväärne ja vastik. Sinu mõttemaailm on samasugune madal. Ilmselt oled ise samasugune vananev jälitaja ja lõhkuja, kes oma õnne nimel teiste perekondi lammutab. Muud argumenti sinusugustel ei olegi, kes teemast teemasse seda ühte ja sama jahuvad. Rumal ja ühekülgne lahmimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3001200:
Muidu on ikkagi pärast umbes viie aasta möödumist ausalt öeldes vana naise elu parem kui selle armukese elu. Vähesed mehed jäävad selle armukesega kokku, kelle pärast pere lagunes. Mõned armukesed on küll mehega koos, aga nii mõnigi vaatab ikkagi parema järele ringi.

Eks see ole suhtumise küsimus. Vana naine võib muidugi taguda rinnale, et temal parem töö või karjäär. Samas võib-olla armukesel juba uus ja rikas vallutus ning naudib elu. Käib rikka mehega reisimas ning ostetakse kingitusi, kinnisvara.
Samas vana naine kasvatab lapsi üksi ja selline elu pole kindlasti mingi nautimine. Kummal siis ikkagi on parem elu?

Sinu kommentaarist tuli välja meeste üldine ükskõikne suhtumine oma naisesse. Et on normaalne pidada armukest ja naine peab kõik ära kannatama. Eks see näitab siiski, et vana naine valis endale litsaka mehe. Seega võib öelda, et polnud ka see vana naine mingi eriline raketiteadlane. Armuke ju teab ette, et see mees polegi pikaks ajaks ning temaga lapsi ei tee. Aga vana naine soovis selle litsaka mehega perekonda mängida.

Vat sellisest mõtteviisist ma aru ei saa.
Ma saan aru, et kaks inimest võivad armuda. Lihtsalt läheb nii. Aga võttagi endale eesmärgiks abielus inimesi vallutada… Müstika minu jaoks. Teha peas plaan, et vat selle mehe vallutan ja mind ei koti, mis saab tema lastest ja perest. Et sind ei koti, mida lapsed tunnevad? Vat seda ma ei mõista. Mõtled, et võõrad lapsed ja pole sinu probleem?
Miks üldse on sul vaja vallutada just neid, kes juba lastega? Sest tegelikult sind ei huvita see mees? Vaid see kinnisvara ja reisimine? Ja su eesmärk ongi vaid vallutamine?

Kusjuures. Ka üksi laste kasvatamine on elu nautimine. Mina küll naudin. Vägagi. See on midagi hoopis rohkemat kui kinnisvara ja reisimine. Ja annab palju pikaajalisema emotsiooni.

Aga sulle – jätkuvaid vallutusi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes selles süüdi on?

Täiesti ühekülgne armukeste idealiseerimine. Väga sageli on just armukesed oma tagumiku laiaks söönud ja vabad ning vallalised neid lihtsalt ei taha. Kus sul üldse tekib selline arusaam, et abikaasa on mandunud ja laisk? Taaskord imelikud arusaamad. Väga kenade ja haritud ning intelligentsete naiste kõrvalt peetakse armukesi, mis loll jutt. Sageli ongi uudsus see, mis mehi tõmbab. Vaata tänaval või kohvikutes ringi, valdavas enamuses on meestel kenad naised ja ilusad perekonnad. Pigem on mehed need, kellel kehakaaluga probleemid. Vaata kasvõi kuulsusi, keda on maha jäetud, ei ole küll tagumikke paksuks söönud mandujaid. Lihtsalt nii rumal jutt selline.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 188 )

Esileht Pereelu ja suhted Vihkan armukesi ja armukeste pidajaid