Esileht Pereelu ja suhted Vihkan armunud olemist!

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Vihkan armunud olemist!

Postitas:

Ma tahaks küll armuda. Raputaks talveunest üles. Mingeid samme ei astuks, suhet ei tahaks, küll aga naudiks tunnet omaette ja unistaks. Kahjuks pole enam aastaid armunud olnud… Niisiis ajan värskema puudumisel läbi vahetevahel seni kõige võimsamat vana armumist meenutades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käib armumine nii, et kui keegi tundub sümpaatne ja saan sellelt inimeselt positiivset tähelepanu, siis mitu päeva olen üliõnnelik. Ja siis tuleb periood kui ma seda inimest mõnda aega ei näe ja vot seda osa ma vihkan. Mõtlen ja obsesseerin päevad läbi, söögiisu pole, füüsiliselt on halb olla, midagi teha ei taha ega viitsi, ainult analüüsin, et kas ja mis ja kuidas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana teema jah, aga aktuaalne igavesti, mulle tundub. Eriti kui kevad vaikselt tulema hakkab.

Mina näiteks olen 40+, ontlik pereema, ja hetkel armunud kirurgi, kes mind hiljuti opereeris. Pole ka ime, targad ja käeliselt osavad mehed on alati mu nõrkus olnud. Aga see on muidugi sedasorti armumine nagu teismelisena filmistaaridesse, st pole mingit variantigi, et ma selles suhtes kuidagi tegutsema hakkaksin ju.

Hahahaa, mul täpselt sama teema. Naistele meeldivad targad mehed, midagi pole teha. Kui siia veel lisada väärikus, natuke välimust ja tõmme ka, siis olen mina kadunud…
Ei, ma ei kavatse midagi ette võtta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline kirg ei ole hea alus minu kogemuse järgi pikaajalisele suhtele.
Abielluda tuleb igavamate meestega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahjuks armusin ning tunne oli vastastikune. Mõlemal katus sõitis, olime hullud teineteise järele. Seks oli samuti võimas kuid kahjuks oli tegemist abielumehega. Hiljem selgus, et ka alkohoolik.
Vot nii pimedaks teeb armumine /armastus ühe naise. Lõpetasin aastaid kestnud suhte. Lappisin end kokku ning elasin edasi. Siiani ei taha tunnetest, armastusest midagi kuulda. Kõik me peame elus mingeid õppetunde saama, midagi enese arenguks läbi kogema. Minul siis kahjuks selline õppetund.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul oli veel eriti täbar lugu. Olin väga sügavalt armunud oma kolleegi, flirtimine oli kahepoolne, kõik tööpäevad olid tänu temale nii päikselised ja helged. Augustis pärast puhkust tööle tagasi tulles sain teada, et ta oli vahepeal abiellunud…

Mitte kunagi ei rääkinud ta oma tüdruksõbrast, naisest, kihlatust. Mitte kunagi.

Mõtlesin isegi vahepeal töökohta vahetada, olen nii katki, pettunud ja vihane.

Samas, natuke lihtsam on temast üle saada, teades, et ta on lihtsalt järjekordne playboy, kui on peatselt abiellumas, aga flirdib ja sebib hoopis teisega.

Mõned mehed ongi sellised! Mul juhtus midagi analoogset ülikooli ajal. Üks teise eriala noormees, kellega sama ainet kuulasin, otsis pidevalt mu seltsi ja ilma kahtluseta flirtis minuga. Ka väljaspool seda kursust ülikooli eri hoonetes kohtudes ei kiirustanud ta kunagi minust mööda, vaid ajasime vahel pool tundi koridoris juttu. Seda on kirjeldada tegelikult raske, aga tunned ju ära, kas tegemist on kellele iganes osutatud sõbralikkuse või ikkagi konkreetselt sulle suunatud tähelepanu ja flirdiga. Ühel esmaspäeval, kui taas kokku sattusime, mainis ta muu jutu sees, et oli nädalavahetusel abiellunud … Ka mitte kunagi varem polnud ta poole sõnagagi maininud, et ta kellegagi suhtes oleks või deidiks, ka abiellumisele eelnenud nädalal ei tulnud talle pähe öelda, et teda selline oluline sündmus nädalavahetusel ootamas on. Mõtlesin, et täielik õnn, et ma kuidagi oma tundeid talle väljendanud polnud, vähemasti ei pidanud ma mingit piinlikkust üle elama, sellises vanuses oleks maru mark olnud. Ehkki piinlik oleks tegelikult muidugi pidanud olema temal, kes oma pruudi kõrvalt teisele tüdrukule mesijuttu ajas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Vihkan armunud olemist!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.