Esileht Pereelu ja suhted Vihkan lapsi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Vihkan lapsi

Postitas:

Ma ei salli lapsi. Tööl on ka nii tüütu kuulata, kuidas naiskollektiiv muudkui jahub oma tittedest.

Fuh, kas naised kaotavad mõistuse kui lapse saavad?

+14
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 20:06; 11.10 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks kolleeg, kel muud jututeemat ei olegi, et mida ta süüa võib ja mida mitte. Lastetu, kui saaks tite, läheks ilmselt temaga vestlemine veidigi mitmekülgsemaks. Õnneks see 5 min päevas, mis mõne kolleegiga vestlemisele läheb, kannatab keskmine inimene ära, isegi kui on tüütu ega huvita. Palju su kolleegid siis ikka oma lastest rääkida jõuavad? Ja keda siis täpsemalt vihkad – lapsi (muutud sama mürgiseks lapsi nähes?) või kolleegide ohtrat juttu? Kui jutustamine tööl häirib, siis saab ju öelda, et see segab sinu tööd.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei salli lapsi. Tööl on ka nii tüütu kuulata, kuidas naiskollektiiv muudkui jahub oma tittedest.

Fuh, kas naised kaotavad mõistuse kui lapse saavad?

tegelikult ei salli lapsevihkajad inimesed valdavalt hoopis kolleegide sisutut ja pidevat laterdamist oma lastest. (Oiii mu tütreke joonistas eile nii ilusa pildi lilledest. Seejärel torgatakse igaühele ette telefonist pilt allakeskmisest mingeid värvilisi asju kujutavast kritseldusest) Kui nad vait püsiksid ja kolleege ei tüütaks poleks põhjust lapsi vihata.

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, nad ei kaota peale lapse saamist mõistust. Nende elus läheb fookus mujale. Loodus on nii asjad sättinud, sest vastasel juhul jääksid järeltulijad hooleta.

Huvitav, kas see viha laste vastu tuleb su enda lapsepõlvest? Olid ka vihatud laps?

+21
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 12:27; 11.10 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka lapsed ei meeldi. Olen abielus ja kumbki mehega pisipere ei soovi. Ma ei oska lastega suhelda ja toimetada, pigem hoian eemale.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldivad hästi kasvatatud, sõnakuulelikud lapsed. Aga vihkan lapsi, kes poes riiulite vahel karjuvad “tahaaaaan, tahaaan!” ja mina pean seda võõra jõmpsika kisa taluma. Vihkan tuttavate lapsi, kes kutsuvad mu külla ja siis enamuse ajast sõidavad nende kabajantsikud oma pretensioonidega meie jutule sisse. Või kutsun tuttavad külla ja nad tulevad ilma luba küsimata koos oma kabajantsikutega, kes hakkavad jonnima minu kodus.
Aga mulle väga meeldivad lapsed, kes tunnistavad vanemate autoriteeti ja kuulavad sõna, ei jonni ja mängivad kusagil vaikselt omaette.

+19
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, nad ei kaota peale lapse saamist mõistust. Nende elus läheb fookus mujale.

No kaotavad ikka küll. Täiskasvanud naisel võiks ikka nii palju mõistust olla, et oma nihkes fookus töö juures ohjes hoida. Kui laps on lasteaias ja ema ise samal ajal tööl, ei pea küll oma fookust töökaaslaste peale välja valama, see ei aita kuidagi lapsi kasvatada, pigem tekitab tööl pingeid ja mõjub negatiivselt, nagu siit teemast lugeda on. Fokuseerigu vabal ajal nagu torust tuleb.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:30; 07.10 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina austan vanatüdrukuid, eriti veel lastetuid. Väga austan lastetuid abielupaare. Inimene ei ole endale last sülekoeraks teinud, vaid andnud selgelt aru, milleks ta võimeline on. Pole allunud survele saada üksikemaks. Respekt.

Naine, kahe lapse ema

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab üldse vihkama? Ma nt ei vihka lastetuid inimesi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõtle siis ise huvitavad teemad välja – milles saaksid kõik vestelda. Õpi vestluse juhtimise kunsti ja kui teema muutub sulle ebahuvitavaks, siis vii sujuvalt üle sulle huvitavale teemale. Muidugi teisi vestlejaid peaks see ka huvitama.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siit perekoolistki lugeda, milliste jobudega osad naised lapsi teevad, siis iga vanatüdruk tõuseb üha enam minu silmis ausse. Vähemalt ei ole mingi suvakaga lapsi saanud ainult seepärast, et vanatüdruku nimest pääseda ja mingigi isane olend diivanil toriseks. Neil on mingi eneseväärikus, erinevalt mõnest naisest, kes talub jubedusi, sõimu, alandust, togimist, manipuleerimist, eiramist jms, ainult et oleks mees majas.

Vanatüdruk on üldse väga vanamoodne nimetus, alla 60aastased seda naljalt ei kasuta ja kui kasutavad, siis ikka naise allutamise ja abiellu sundimise nimel, sest kui nemad abielus või kooselus olles õnnelikud pole, siis ei tohi üksik inimene kindlasti õnnelik olla.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei salli lapsi. Tööl on ka nii tüütu kuulata, kuidas naiskollektiiv muudkui jahub oma tittedest.

Ja sa ise sündisid täiskasvanuna? Lapseiga on midagi, mis tuleb läbi teha enne targaks kõiketeadvaks täiskasvanuks saamist.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on meie enda valik, milliste tunnetega me tahame enda elu veeta. Olen jõudnud arusaamisele, et “viha” või mingi muu halva tunde genereerime me ise endale- teiste tegevuse mõjul, kuid siiski tunde laseme endal ise tekitada. Kas see on see, mida ma tahaks? Ei, pole põhjust lasta enda enesetunnet mõjutada täiesti ebaolulistel asjadel- kellegi laps või pereseis või jutuvada on ühed sellistest. Kui tahta, saaks vihata kõike ja kõiki ja nii terve elu. Tehke endaga tööd ja lõpetage see viha tootmine- ise toodate ja ise elate selle jama sees. Neid, kelle peale te vihastute, ei huvita teie tundmused karvavõrdki. Seega asjatult olete vihastunud ja raiskate oma aega tunnnete peale, mis on väärtusetud, sest viha olemasolu on rikkunud vaid teie aega ja enesetunnnet.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 12:02; 07.10 19:04; 07.10 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, see võib üle minna.
Alla kirjutanud endine lastevihkaja, praegune nelja lapse ema, õpetaja ja noorsootöötaja 🙂

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan ka aru, et mõni kolleegide pidev jututeema võib tüütuks muutuda.

No näiteks – olen viibinud selliset kolleegide selstkonnas, kus pidevalt kiruti poliitikuid ja rikkaid. Kogu aeg selline üsna ühtemoodi, ühetaoline kirumine – nädalast nädalasse ja kuust kuusse. Muidu kolleegid ei olnud minu jaoks üdini ebameeldivad inimesed. Tekkis mingi lõhestatus – ühelt poolt ei tahtnud olla mingi üksi nurgas nahistaja ning veidi lõõgastust tööpäeva jooksul on ju vaja, teisalt kolleegide ajaviitevestluste põhiteema muutus nii-nii tüütuks. Kui kohvipausil jälle sellele poliitikute ja rikaste kirumise lainele satuti, siis mõtlesin tihti: “Nii, nüüd jätkub seda teemat siis jälle kauemaks ja üheski huvitavas teemas kaasavestlemise võimalust täna jälle ei tulegi – lähme lõpuks lihtsalt oma kruuse pesema ja tööülesannete juurde tagasi, igav…” Tihti lõpetasin pettunult oma tassitäie ja läksin enne teisi minema.

Samas, laste vihkamine nüüd ka väga arukas ei tundu.

Ja sa ise sündisid täiskasvanuna? Lapseiga on midagi, mis tuleb läbi teha enne targaks kõiketeadvaks täiskasvanuks saamist.

Täiesti nõus selle käoga. Laps on inimese elukaare esimene etapp. Me kõik oleme lapsed olnud.
Kõigile ei meeldi ise lastega tegeleda – okei. Aga lapsi vihata on väheke veider.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:05; 07.10 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see, et keegi ütleb, et ta lapsi vihkab, on üsna tavaline. Sama tavaline, nagu keegi vihkab aiatöid, ämma, armukese naist(kes ei taha aru saada, et abielu on juba ammu läbi ja andku juba ometi alla ; P), kalmistul käimist, ja seda inimest kes kassalindil oma asjade taha ei oska pulka panna.
Mind paneb imestama hoopis see, et see vihkamine on nii suunatud. Nii…fokusseeritud. Kui mulle midagi ei sobi või ei meeldi, ma olen sellest üle. Vaatan mööda. Ei pane nagu väga tähele.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa öelda, et ma just vihkan, aga tõsi, on lapsi, keda ma ei kannata. Kasvatamatuid. Näiteks kui 7 aastat vana külaline hakkab meie abieluvoodil hüppama või sorib sahtlites (vastates keelamisele, et aga ma ju ainult vaatan, mis siin on), siis… on see küll koduse kasvatuse puudujääk.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa öelda, et ma just vihkan, aga tõsi, on lapsi, keda ma ei kannata. Kasvatamatuid. Näiteks kui 7 aastat vana külaline hakkab meie abieluvoodil hüppama või sorib sahtlites (vastates keelamisele, et aga ma ju ainult vaatan, mis siin on), siis… on see küll koduse kasvatuse puudujääk.

Absoluutselt nõus. Mul lapsi pole, ei meeldi ka lapsed. No sellised üle 6-aastased mõistusega ja viisakad lapsed on ok.
Sinu näidetega nõus ja samuti ei meeldi kui keegi väikse lapsega külla tuleb. Selleks tuleb lihtsalt valmistuda ja paljud asjad kõrgemale tõsta. Voodil aelemine ja sahtlite kiskumine on kole komme.

Teine asi, mis hämmastust tekitab on arvamus, et lastetu (naine) = vanatüdruk. Väga palju on ja kõikide vahendite ajastul tuleb juurde lastetuid paare, kes kindlasti on teatud mõttes stressivabamas omavahelises suhtes. Mina ja mu mees naudime sellist elu.
Sama hea oleks väita, et üksikvanemaid pole olemas, kuna üksi ju last pole võimalik saada.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei saa öelda, et ma just vihkan, aga tõsi, on lapsi, keda ma ei kannata. Kasvatamatuid. Näiteks kui 7 aastat vana külaline hakkab meie abieluvoodil hüppama või sorib sahtlites (vastates keelamisele, et aga ma ju ainult vaatan, mis siin on), siis… on see küll koduse kasvatuse puudujääk.

Olen rohkem kui nõus. Hästikasvatatud, korralikud, reeglitest kinnipidavad lapsed on väga armsad, aga need, kellele on kõik lubatud, kes eiravad kõiki keelde, kes segavad süüdimatult vahele ja kellel vitsahirmu pole, neid tõesti ei kannata.

-kahe lapse ema-

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa öelda, et ma just vihkan, aga tõsi, on lapsi, keda ma ei kannata. Kasvatamatuid. Näiteks kui 7 aastat vana külaline hakkab meie abieluvoodil hüppama või sorib sahtlites (vastates keelamisele, et aga ma ju ainult vaatan, mis siin on), siis… on see küll koduse kasvatuse puudujääk.

Olen rohkem kui nõus. Hästikasvatatud, korralikud, reeglitest kinnipidavad lapsed on väga armsad, aga need, kellele on kõik lubatud, kes eiravad kõiki keelde, kes segavad süüdimatult vahele ja kellel vitsahirmu pole, neid tõesti ei kannata.

-kahe lapse ema-

Kas see mitte ei näita midagi teie enda kohta? Mulle tundub, et teile meeldivad lapsed, kes on kergesti käskudele allutatavad, kuid need, kes vajavad tugevamat närvikava ja ka tarka täiskasvanut, neid te “vihkate/ei kannata”. Küsige endalt miks see nii on? Tõsi- ma ise ka plahvatan selliste laste juures kergemini, aga see ei tähenda, et need lapsed oleksid kuidagi närusemad või vihkamist väärt. See pigem ütleb mulle, et mul on väga vähe teadmisi ja ma ei oska teatud käitumismustriga inimestega/lastega hakkama saada. Eneseareng oleks märksõna. Vaadake endasse rohkem. Laps kasvab selliseks nagu tal kasvada lastakse. Esimesed kasvatajad on vanemad. Samamoodi kasvatavad ümbritsevad sõbrad/tuttavad/ka võõrad. Terve maailm peegeldab lapsele seda, mida võib või ei või. Sul, vihjaka, on ka oma osa nende laste kasvatamisel. Ma olen seda nii mõnelegi öelnud, et kui üks väike laps/nooruk suudab teid nii halvasti tundma panna, kuidas kurat te siis täiskasvanutega hakkama saate?

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 12:02; 07.10 19:04; 07.10 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see mitte ei näita midagi teie enda kohta? Mulle tundub, et teile meeldivad lapsed, kes on kergesti käskudele allutatavad, kuid need, kes vajavad tugevamat närvikava ja ka tarka täiskasvanut, neid te “vihkate/ei kannata”. Küsige endalt miks see nii on? Tõsi- ma ise ka plahvatan selliste laste juures kergemini, aga see ei tähenda, et need lapsed oleksid kuidagi närusemad või vihkamist väärt. See pigem ütleb mulle, et mul on väga vähe teadmisi ja ma ei oska teatud käitumismustriga inimestega/lastega hakkama saada. Eneseareng oleks märksõna. Vaadake endasse rohkem. Laps kasvab selliseks nagu tal kasvada lastakse. Esimesed kasvatajad on vanemad. Samamoodi kasvatavad ümbritsevad sõbrad/tuttavad/ka võõrad. Terve maailm peegeldab lapsele seda, mida võib või ei või. Sul, vihjaka, on ka oma osa nende laste kasvatamisel. Ma olen seda nii mõnelegi öelnud, et kui üks väike laps/nooruk suudab teid nii halvasti tundma panna, kuidas kurat te siis täiskasvanutega hakkama saate?

Ma ei ole küll see kägu, keda sa tsiteerid, aga ma sooviksin sulle vastata, et ei, tänan, ma EI SOOVI võõraste jäärapäiste lastega võimumänge mängida. Mul on oma elu ja ma soovin seda elada, selles on nagunii igasuguseid mänge, kergemaid ja raskemaid, äkki oleks siiski võimalik paluda, et ma võõraid tugevaid agressiivseid laps-isiksusi ei peaks nagu omalt poolt kasvatama? Kas on väga palju palutud need minu isiklikust elust/ruumist eemal hoida? Ma ei ole kutseline pedagoog, et ma selliste mängude läbi mingit enesearengut peaksin teostama.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:30; 07.10 20:43;
To report this post you need to login first.

Ma ei saa öelda, et ma just vihkan, aga tõsi, on lapsi, keda ma ei kannata. Kasvatamatuid. Näiteks kui 7 aastat vana külaline hakkab meie abieluvoodil hüppama või sorib sahtlites (vastates keelamisele, et aga ma ju ainult vaatan, mis siin on), siis… on see küll koduse kasvatuse puudujääk.

Olen rohkem kui nõus. Hästikasvatatud, korralikud, reeglitest kinnipidavad lapsed on väga armsad, aga need, kellele on kõik lubatud, kes eiravad kõiki keelde, kes segavad süüdimatult vahele ja kellel vitsahirmu pole, neid tõesti ei kannata.

-kahe lapse ema-

Kas see mitte ei näita midagi teie enda kohta? Mulle tundub, et teile meeldivad lapsed, kes on kergesti käskudele allutatavad, kuid need, kes vajavad tugevamat närvikava ja ka tarka täiskasvanut, neid te “vihkate/ei kannata”. Küsige endalt miks see nii on? Tõsi- ma ise ka plahvatan selliste laste juures kergemini, aga see ei tähenda, et need lapsed oleksid kuidagi närusemad või vihkamist väärt. See pigem ütleb mulle, et mul on väga vähe teadmisi ja ma ei oska teatud käitumismustriga inimestega/lastega hakkama saada. Eneseareng oleks märksõna. Vaadake endasse rohkem. Laps kasvab selliseks nagu tal kasvada lastakse. Esimesed kasvatajad on vanemad. Samamoodi kasvatavad ümbritsevad sõbrad/tuttavad/ka võõrad. Terve maailm peegeldab lapsele seda, mida võib või ei või. Sul, vihjaka, on ka oma osa nende laste kasvatamisel. Ma olen seda nii mõnelegi öelnud, et kui üks väike laps/nooruk suudab teid nii halvasti tundma panna, kuidas kurat te siis täiskasvanutega hakkama saate?

Lapsi kasvatavad, karistavad ja seavad piire ikkagi nende endi vanemad. Võõras inimene ei hakka kellegi teise lapsi kasvatama.
Mis siia puutub täiskasvanutega hakkama saamine? Mis seal vahet on, kas on tegemist alaealise või täiskasvanuga, igaüks vastutab oma tegude eest ja kui kasvõi aasta-paarisele kohe selged piirid seada, siis nad suudavad neist vägagi hästi kinni pidada. Pigem peaks mõtlema, et kas naljapärast on nii mõnedki restoranid, hotellid keeldunud lastega perede teenindamisest, samuti on mitmeid kordi räägitud lastevabadest lennureisidest. Küsimus pole selles, et lapsi ei taheta vaid väga palju on peresid, kus lapsele ei seata piire, ei keelata ega karistata.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste mittetahtmine või võõrast kasvatamatute laste mittemeeldimine on täiesti arusaadav, aga laste vihkamine mulle pole. Isegi kui endale ei taha, siis lapsi kokkuvõttes on meile kõigile vaja.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 21:01; 07.10 22:03; 12.10 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rohkem kui nõus. Hästikasvatatud, korralikud, reeglitest kinnipidavad lapsed on väga armsad, aga need, kellele on kõik lubatud, kes eiravad kõiki keelde, kes segavad süüdimatult vahele ja kellel vitsahirmu pole, neid tõesti ei kannata.
-kahe lapse ema-

Kas see mitte ei näita midagi teie enda kohta? Mulle tundub, et teile meeldivad lapsed, kes on kergesti käskudele allutatavad, kuid need, kes vajavad tugevamat närvikava ja ka tarka täiskasvanut, neid te “vihkate/ei kannata”. Küsige endalt miks see nii on?

Seal esimeses tsitaadis on toodud kaks äärmust – ühelt poolt vitsahirmus laps ja teisalt see, kellele on kõik lubatud. Tegelikult on veel “vahevariant” lapsi olemas – need, kes vitsahirmus ei ole, aga keda jälgitakse ja ka keelatakse/takistakse. Näiteks: kui hakkab külas sahtlit näppima, siis ema/isa kohe keelab ja järgmiseks juba takistab seda sahtlit avamast (tõstab ära).

Vitsahirmus laps on muidugi täiskasvanule lühemas perspektiivis kõige kergem laps, selge see. Mulje temast jääb kõrvalseisjatele nunnum ja mässamist on vähem – sest ta on arg, kinnine, passiivne. Samas ei ole jällegi argus ja passiivsus need omadused, mida oodatakse inimeselt pikas perspektiivis. Igast lapsest saab kord täiskasvanu ja siis oodatakse pigem ikka julgust ja aktiivsust. Kui see üleminek ei peaks õnnestuma ja ka täiskasvanuna jääb araks ja kinniseks – vilets lugu.

“Vahevariandi” laps ei ole lühemas perspektiivis nii kerge. Ta pruugib rohkem suud, jälgimist ja sekkumist on rohkem ja mulje temast ei pruugi võimalikult kergesti käsitletava lapse ihkajatele olla kõige nunnum: “Aga näed, ta ju ikkagi läks sinna sahtli juurde ja vaene ema, tema keeldu eirati ja siis ta pidi ta sealt ära tõstma ja siis oli veel vastuvaidlemist ja virisemist, kui ta seletas, et külas sahtlite kallale ei minda – huh, õudne laps, kui palju jahmerdamist temaga!”.

(See on siis selgitus, miks paljud vanemad ei vali seda esimest ja valivad selle teise, kuigi see on töömahukam ning mulje lapsest ei pruugi jääda ideaal-nunnu.)

Vanemat, kes üldse ei piira (st. siis vaatab mokk töllakil, kuidas laps pererahva sahtleid puistab või saagu see sahtlite omanik ise sahtlite sisu kaitsmisega kuidagi toime…) ei oska kommenteerida, endal sellist (kuigi neid olevat palju?) siiski ei meenu.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:05; 07.10 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi kasvatavad, karistavad ja seavad piire ikkagi nende endi vanemad. Võõras inimene ei hakka kellegi teise lapsi kasvatama.

Jah, aga miks vihatakse siis neid lapsi, ma ei saa aru? Võiks vihata ikka neid vanemaid, kes lapsi ei kasvata ega neile piire ei sea. Või et sõbranna lapsi on lihtsam vihata kui sõbrannat ennast?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 21:18; 11.10 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vahet, kas laps on kasvatatud või kasvatamata, ikka ei meeldi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vahet, kas laps on kasvatatud või kasvatamata, ikka ei meeldi.

Mittemeeldimisel pole midagi viga, vihkamisest ma aru ei saa. Miks üldse peaks kedagi vihkama?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 21:01; 07.10 22:03; 12.10 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vahet, kas laps on kasvatatud või kasvatamata, ikka ei meeldi.

See on hoopis teine teema. Paratamatus. Olgu nii.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 12:02; 07.10 19:04; 07.10 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisterahvas, kes paneb teema pealkirjaks “vihkan lapsi”, tal ei ole küll kahe kõrva vahel kõik korras. Mida siin kadestada?

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 07:15; 13.10 08:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Vihkan lapsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.