Esileht Pereelu ja suhted Vihkan meest

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Vihkan meest

Postitas:

Mees on nii palju haiget teinud, et on mind teda vihkama pannud. Ei suuda temaga ühes ruumis olla, ükskõik mis ta ka ei teeks, see kõik ajab nii närvi. Arvan, et meie vaheline armastus on otsa saanud. Laste nimel pole mõtet koos elada. Aga kuidas mehele arusaadavalt rääkida, et kõik on läbi ja tal on vaja lahkuda?

+10
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sa oled mulle nii palju haiget teinud, olen sind seetõttu vihkama hakanud. Ma ei suuda sinuga ühes ruumis olla, ükskõik mis sa ka ei teeks, see kõik ajab nii närvi. Arvan, et meie vaheline armastus on otsa saanud. Laste nimel pole mõtet koos elada. Palun võta oma asad ja lahku. Nii kiiresti kui võimalik. “

+51
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele…parim vastus ever

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mida see mees siis tegi, et teda lausa vihkad?
+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees peab lahkuma? Kelle nimel on elamispind soetatud? Kui mõni tibin hakkaks mind minu korterist või majast välja ajama, viskaksin ta enda ukse taha ära.

+9
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan, kohutavalt. Nii hea kui teda kodus pole. Nii väga juba ootan päeva, kui ta päriselt välja kolib. Ütlesin talle, et soovin lahku minna ja andsin ka tähtaja, aga tundub jah, et ära minna ei taha.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan, kohutavalt. Nii hea kui teda kodus pole. Nii väga juba ootan päeva, kui ta päriselt välja kolib. Ütlesin talle, et soovin lahku minna ja andsin ka tähtaja, aga tundub jah, et ära minna ei taha.

Saab ka ise ära minna

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 22:12; 21.10 22:27; 21.10 22:46; 22.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees peab lahkuma? Kelle nimel on elamispind soetatud? Kui mõni tibin hakkaks mind minu korterist või majast välja ajama, viskaksin ta enda ukse taha ära.

Mees on liiga palju jama kokku keerand ja kui armastust enam pole, siis ma ei näe enam põhjust miks peaks veel koos elama. Elukoht on ainult minu oma.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees peab lahkuma? Kelle nimel on elamispind soetatud? Kui mõni tibin hakkaks mind minu korterist või majast välja ajama, viskaksin ta enda ukse taha ära.

Mees on liiga palju jama kokku keerand ja kui armastust enam pole, siis ma ei näe enam põhjust miks peaks veel koos elama. Elukoht on ainult minu oma.

Sellest ma sain aru, et armastust enam pole ja suhe on lõppenud. Ma mõtlesin just seda, et kas sul on olemas ka juriidiline alus mehe välja ajamiseks? Üürileping sinu nimel, korter või maja sinu nimel?

 

Kuna juriidiline alus on olemas, siis on sul õigus panna ta fakti ette, et kuna temal puuduvad õigused eluasemele, siis peab ta välja kolima. Täiesti võimalik, et kuna sinu juures on hea olla ja lastest ka lahkuda ei taha, siis ta ei nõjatagi veel ja loodab, et lepite seekord jälle ära nagu vanasti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees peab lahkuma? Kelle nimel on elamispind soetatud? Kui mõni tibin hakkaks mind minu korterist või majast välja ajama, viskaksin ta enda ukse taha ära.

Mees on liiga palju jama kokku keerand ja kui armastust enam pole, siis ma ei näe enam põhjust miks peaks veel koos elama. Elukoht on ainult minu oma.

Sellest ma sain aru, et armastust enam pole ja suhe on lõppenud. Ma mõtlesin just seda, et kas sul on olemas ka juriidiline alus mehe välja ajamiseks? Üürileping sinu nimel, korter või maja sinu nimel?

Kuna juriidiline alus on olemas, siis on sul õigus panna ta fakti ette, et kuna temal puuduvad õigused eluasemele, siis peab ta välja kolima. Täiesti võimalik, et kuna sinu juures on hea olla ja lastest ka lahkuda ei taha, siis ta ei nõjatagi veel ja loodab, et lepite seekord jälle ära nagu vanasti.

Kuidas sissekirjutusega on?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 22:12; 21.10 22:27; 21.10 22:46; 22.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluase minu nimel ja mehel sissekirjutust minu kodus pole.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluase minu nimel ja mehel sissekirjutust minu kodus pole.

Siis on selles osas vist hästi. Just sinu vaates

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 22:12; 21.10 22:27; 21.10 22:46; 22.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel endal mingit kinnisvara pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et meie vaheline armastus on otsa saanud.

Sa saad ainult enda eest rääkida. Ütled, et MINUpoolne armastus on otsas.

Edasi annad tähtaja 1 kuu ja selle ajaga leiab ta uue elukoha.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemate kodu on vaid, kus varem elas. Päris kuu aega enam ühise katuse all elada ei taha. Praegu on tal veel nädal antud, et lahkuda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on nii palju haiget teinud, et on mind teda vihkama pannud. Ei suuda temaga ühes ruumis olla, ükskõik mis ta ka ei teeks, see kõik ajab nii närvi. Arvan, et meie vaheline armastus on otsa saanud. Laste nimel pole mõtet koos elada. Aga kuidas mehele arusaadavalt rääkida, et kõik on läbi ja tal on vaja lahkuda?

Ega sa oma mehele ka kõige sümpaatsem ei ole

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sissekirjutusega on?

Mida see sissekirjutus muudab sinu arust? Omanik võib kõiki sisse ja välja kirjutada palju tahab ja see ei anna mingit õigust eluasemele nii või naa.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 08:28; 22.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti võimalik, et kuna sinu juures on hea olla ja lastest ka lahkuda ei taha, siis ta ei nõjatagi veel ja loodab, et lepite seekord jälle ära nagu vanasti.

Kas oled kindel, et tead, mida tähendab “nõjatama”?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 08:28; 22.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluase minu nimel ja mehel sissekirjutust minu kodus pole.

Siis on selles osas vist hästi. Just sinu vaates

“Sissekirjutus” ei oma tänasel päeval mingit tähtsust. Eluruumi omanik (praegu naine) võib “kostilised” iga kell “välja kirjutada”. Jutumärkides, sest selliseid mõisteidki pole ammu ametlikult kasutusel.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluase minu nimel ja mehel sissekirjutust minu kodus pole.

Ja kus see sissekirjutus siis on? Ja seda ma tõesti ei tea, kas sellel juhul saab lihtsalt keelduda inimese sisse laskmisest. Et lihtsalt keerad ukse lukku ja oledki lastega seal teisel pool ust.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 22:12; 21.10 22:27; 21.10 22:46; 22.10 11:38;
To report this post you need to login first.

Hea küll, eluase on sinu nimel, aga kas äkki mehel on ka mingi osa olnud selle eluaseme soetamisel, laenu maksmisel, remontimisel? Äkki ta ei mõtlegi ära minna, sest tunneb, et sa kasutasid teda hoopis ära? Haiget tegi ka äkki alles siis, kui sai aru et teda on alatult ära kasutatud?

Räägi lugu veidi pikemalt meile palun.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas mehele arusaadavalt rääkida, et kõik on läbi ja tal on vaja lahkuda?

Sa oled inimesega koos elanud, oled lapsedki saanud ja ei oska mitte sõnagi keelt, mida ta emakeelena räägib?

Mis teil seal toimub?
(väga raske uskuda, et mees on eestlane ja isegi kõige rumalam perekoolikas ei suuda seda Kägu 21.10.2020 00:03 pakutud elementaarset versiooni iseseisvalt, ilma perekooli paketita, välja mõelda)
Juhul, kui mees ON eestlane ja siiski eesti keelest aru ei saa, siis on
– teemaalgataja selles ise süüdi, kuna on loonud endast kuvandi, kui tühja jutu ajajast ja ebakonkreetsest inimesest. Kes räägib midagi või ei räägi, sellega arvestama ei pea.
– Et seda kuvandit parandada, tuleks end kokku võtta, mehele konkreetne ja kuupäevaline tähtaeg anda ja siis lihtsalt lukud vahetada + koheselt politsei kutsuda, kui lõhkuma hakkab.
(eelnevalt oleks aus inimest valgustada ka, et just nii hakkavad asjad arenema, kui ta keeleoskamatut teeskleb)

Lukud aitab vahetada suvaline Lukuabi firma, keda annab ilmselt kokkuleppeliselt ka vastavalt kellaajale kohale kutsuda.
Eelnevalt tasuks neile olemasolevatest südamikest/valmistajafirmast fotod saata, et nad ise õiged asjad kaasa võtaks.
(sest vaevalt, et perekoolikas, kes ise kolme sõnagi ei suuda eesti keeles ritta panna, oskaks K-Rauast osta õige lukusüdamiku)
Mehe asjad võib pärast mehe lahkumist saata kulleriga tema vanematele. See paarümmned eurot ikka leiab. Asju rõdult alla pilduda, nagu filmides tehakse, pole ilus.
Laste isa ikkagi.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Too mõni teine mees koju endale. Küll eks siis ära läheb. Ja lastele ei ole sellist isa vaja, kes emale haiget teeb ja keda ema ei armasta, küll nad aru saavad, et õige on armastada seda meest majas, keda ema armastab ja põlgusega on sama lugu. Kui päris isa tahab isa olla, siis maksku elatist nagu ette nähtud ja hoidku eemale.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea küll, eluase on sinu nimel, aga kas äkki mehel on ka mingi osa olnud selle eluaseme soetamisel, laenu maksmisel, remontimisel? Äkki ta ei mõtlegi ära minna, sest tunneb, et sa kasutasid teda hoopis ära? Haiget tegi ka äkki alles siis, kui sai aru et teda on alatult ära kasutatud?

Räägi lugu veidi pikemalt meile palun.

Mis vahet seal on?? Kui on remontinud, siis selle saab tasaarveldada. Ega see, kui mees on paar pirni lakke keeranud või toetanud, ei tähenda, et naine oma korteri talle peab jätma või et ei tohiks meest lahkuma sundida.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole sentigi selle korteri ostuks andnud. Paar aastat tagasi mees natuke remonti ühteist siin tegi, aga ta on siin juba pikemat aega elanud, kus ei taha oma osa kuludes maksta, siis ma ei pea teda siin tasuta üleval ka pidama.Ja kui on ühiseid lapsi, siis see peaks olema elementaarne, et mees panustab ka rahaliselt nii lastele, kui maksudeks.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 23:36; 21.10 22:10; 21.10 22:14; 21.10 22:30; 21.10 23:07; 22.10 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka teada, kuidas saada lahti mehest, kes keeldub lahkumast (ei ole tema korter) ning lubas “panna tule otsa”. Et tal polevat kuskile minna. Lahutada saab vist ainult kohtu kaudu sellisest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Ma tahaks ka teada, kuidas saada lahti mehest, kes keeldub lahkumast (ei ole tema korter) ning lubas “panna tule otsa”. Et tal polevat kuskile minna. Lahutada saab vist ainult kohtu kaudu sellisest?

    Politsei, kirjalikud tõendid ähvardustest, lähenemiskeeld.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tal polevat kuskile minna.

Huvitav, et nad varem selle peale kunagi ei mõtle.
Osa mehi on ikka tõsised debiilid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Vihkan meest