Esileht Pereelu ja suhted Vihkan mehe sõpru

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Vihkan mehe sõpru

Postitas:

Olen oma suu kinni hoidnud ja lähtunud sellest, etminu mees on normaalne, aga mulle ei meeldi, et minu mees selliste inimestega aega veedab.
Sõber 1- joob 3 päeva nädalas, peksab oma naist ja tõmbab ringi. On 5 korda lühiajaliselt vanglas olnud joobes juhtimise pärast.
Sõber 2- tsüklijoodik, iga kuu nädal aeg joob. Peksab ja palandab oma elukaaslast. Lisaks tõmbab ringi ja magab ka alaealiste tüdrukutega. Keeldub kummi kasutamast ka kui tüdruk rase, siis sõimab ja mõnitab.
Sõber 3- Joob 1-2 päeva kuus, aga satub kaklustesse ja lõpetab arestimajas. Endal mitme erineva naisega lapsed ja ühtegi üleval ei pea.
Sõber 4- joob koos naisega, lapsed üksi kodus (5 ja 10a), satuvad ka kaklustesse ja lõpetavad sageli naisega koos arestimajas.

Iga kord kui minu mees nendega kokku saab, siis hoian kodus hinge kinni, et ta kuhugi jamadesse ei satuks. Minu mees ei joo nendega koos, küll aga on kaine autojuht. Ma ei saa aru, miks üks haritud korralik mees veedab aega selliste inimestega.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et keegi minust ette ei jõua aga kuidas see ütlus oligi, et millised on su sõbrad….????

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuidas sina ta sõbraks sattusid?

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 14:09; 18.02 21:54; 18.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku jah, kui mehel sellsied sõbrad, siis ei usu, et su oma mees eriline ingel oleks…
Karm reaalsus

Ega seal häid valikuid pole. Ainuke võimalus mehest lahku minna või siis mehe kupli all peaks midagi muutuma(a la hakkab usklikuks)

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mingi Jõgeva või Põlva taga asuva küla teema. Võsapets veel puudu. Appiiii

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et enamus siin pole kunagi suhelnud mõne noormehega, kes kuskilt kolkast linna kooli/ülikooli tulnud, aga kelle lapsepõlvesõbrad sinnasamasse jooma jäänud.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mingi Jõgeva või Põlva taga asuva küla teema.

Äkki hoopis mingi Harku, Saku või Peetri küla teema?

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 14:30; 17.02 15:59; 18.02 08:54; 18.02 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisu ja pealkiri ei lähe kokku.
Vihkad ikka meest, kes neid sinule eelistab.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mees enne aru ei saagi kui mingi pauk ära käib.
Veider, et sellise s*ta taustaga inimestel on justkui mingisugune karisma. Sõbranna mul sattus eriliselt s*ta suhte otsa, ise ka ei oska enam öelda, mis tal elust puudu oli. Tõsise pätitaustaga mees, purjus peaga sõitmised ja narkokaubandus. Proua üritas teda läbi elu vedada, tänaseks on see suhe õnneks lõppenud. Ikka oli mehel selliseid sõpru, kes alt üles vaatasid ja iidoliks pidasid.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mingi Jõgeva või Põlva taga asuva küla teema.

Äkki hoopis mingi Harku, Saku või Peetri küla teema?

Ei ole. Ma olen päris ühest väikesest külast Paide tagant. Praegu elan Sauel. Ka mu mees ühest väikesest külast, ütleme et Pärnu tagant 🙂 Ma näen oma venna pealt, et ta on lihtsalt sunnitud suhtlema külaossidega, sest muid seal pole. Ja see loomulikult mõjutab venna suhtlusstiili ka. Kui läheme mehe vanematekodus olles mõnele tema lapsepõlvesõbra üritusele, siis ma näen, kui teistsugune on mu mees võrreldes oma lapsepõlvesõpradega, kes sinna kanti elama jäid. Linnas või suuremas alevis on sul valida, kellega suhtled. Ossid suhtlevad omasugustega ja haritumad leiavad ka omasuguseid. Väiksemas kohas peamiselt ainult ossid elavadki. Üksikud parema sordi inimesed peavad kas nendega sulanduma või siis jääma erakuteks või sõitma seltskondlikuks läbikäimiseks sadu kilomeetreid.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:26; 17.02 22:59; 18.02 15:26; 18.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.

Kust sa tead? Või tahad väita, et Harkus, Sakus ega Peetris ei ela mitte ühtegi ossi? 😀

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 14:30; 17.02 15:59; 18.02 08:54; 18.02 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga reeglina uues, suuremas linnas saab ju otsida omasuguseid sõpru? Või elategi väikeses maakohas, kus peale osside kedagi pole? Tööl käite linnas? Siis saab sõbrad tekitada sealt. Üldiselt enamasti inimene saab aru, et tema ei sobi enam sellesse seltskonda ja otsib ise uut. Sõbrad aga joovad end ajapikku surnuks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.

Kust sa tead? Või tahad väita, et Harkus, Sakus ega Peetris ei ela mitte ühtegi ossi? ????

Kindlasti elab. Aga kui sa ise oled paremat tõugu, siis sa ei pea nendega suhtlema, sest suuremas kohas on ka teisi sinusuguseid, normaalseid inimesi. Väikeses kohas aga pole. Lihtne. Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:26; 17.02 22:59; 18.02 15:26; 18.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti elab. Aga kui sa ise oled paremat tõugu, siis sa ei pea nendega suhtlema, sest suuremas kohas on ka teisi sinusuguseid, normaalseid inimesi. Väikeses kohas aga pole. Lihtne. Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

Millised need paremad tõud küll olla võiks? Kas peab olema ka tõuraamatusse kantud? 😀

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 23:31; 18.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

Veel nutikam oleks iroonia tolle Jõgeva- Põlva kommentaari tagant läbi hammustanud ega hakanud nii pikalt oma heast tõust heietama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuremas kohas on ka teisi sinusuguseid, normaalseid inimesi. Väikeses kohas aga pole. Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

Irooniast sa kahjuks aru ei saanud. 😀 Soovitaks sul maailma avarama pilguga vaadata ja mitte olla kinni tõusiklikus suhtumises ja must-valges maailmapildis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 14:30; 17.02 15:59; 18.02 08:54; 18.02 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuremas kohas on ka teisi sinusuguseid, normaalseid inimesi. Väikeses kohas aga pole. Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

Irooniast sa kahjuks aru ei saanud. ???? Soovitaks sul maailma avarama pilguga vaadata ja mitte olla kinni tõusiklikus suhtumises ja must-valges maailmapildis.

Kas tõesti keegi siiralt arvab, et inimesed on võrdsed? Et need, kes kuulavad labast muuusikat, joovad magusat veini, vaatavad mingeid heeringaid veenuse õlal, puuksutavad ja röhitsevad kodus jne jne, et need on samaväärsed haritud, laia silmaringi ja hea maitsega inimestega? Et labased ossid ja haritud inimesed võiksid omavahel hästi kokku sobida ja sõbrad olla? Muidugi võib korra paari aasta tagant sotsiaalse vaatluse käigus ossidega mingil klassi- või suguvõsa kokkutulekul paar tundi koos viibida, kuid nendega pidevalt sõbrustada küll ei sooviks.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:26; 17.02 22:59; 18.02 15:26; 18.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti keegi siiralt arvab, et inimesed on võrdsed? Et need, kes kuulavad labast muuusikat, joovad magusat veini, vaatavad mingeid heeringaid veenuse õlal, puuksutavad ja röhitsevad kodus jne jne, et need on samaväärsed haritud, laia silmaringi ja hea maitsega inimestega? Et labased ossid ja haritud inimesed võiksid omavahel hästi kokku sobida ja sõbrad olla? Muidugi võib korra paari aasta tagant sotsiaalse vaatluse käigus ossidega mingil klassi- või suguvõsa kokkutulekul paar tundi koos viibida, kuid nendega pidevalt sõbrustada küll ei sooviks.

Keegi ei käsi nendega sõbrustada. Aga võrdsed olete ikkagi. Meil ei ole kastisüsteemi.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 23:31; 18.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti keegi siiralt arvab, et inimesed on võrdsed? Et need, kes kuulavad labast muuusikat, joovad magusat veini, vaatavad mingeid heeringaid veenuse õlal, puuksutavad ja röhitsevad kodus jne jne, et need on samaväärsed haritud, laia silmaringi ja hea maitsega inimestega? Et labased ossid ja haritud inimesed võiksid omavahel hästi kokku sobida ja sõbrad olla? Muidugi võib korra paari aasta tagant sotsiaalse vaatluse käigus ossidega mingil klassi- või suguvõsa kokkutulekul paar tundi koos viibida, kuid nendega pidevalt sõbrustada küll ei sooviks.

Keegi ei käsi nendega sõbrustada. Aga võrdsed olete ikkagi. Meil ei ole kastisüsteemi.

Ametlikult muidugi. Aga päriselt on ikka osa inimesi rohkem inimesed ja teised on rohkem ahvile lähemal.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:26; 17.02 22:59; 18.02 15:26; 18.02 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et labased ossid ja haritud inimesed võiksid omavahel hästi kokku sobida ja sõbrad olla? Muidugi võib korra paari aasta tagant sotsiaalse vaatluse käigus ossidega mingil klassi- või suguvõsa kokkutulekul paar tundi koos viibida, kuid nendega pidevalt sõbrustada küll ei sooviks.

Sa ei saa vist aru, milles on küsimus. Sinu väidete kohaselt pole väikeses kohas normaalseid inimesi, vaid ossid ja üksikud parema sordi inimesed peavad nendega sulanduma, jääma erakuteks või sõitma seltskondlikuks läbikäimiseks sadu?? kilomeetreid. Kas see pole väiklane, kui sa asud kaitsma Saue elanikke, sest oled üks nende seast ja pead ennast ainult piirkonna, must-valge maailmapildi järgi paremaks, kuid samal ajal ründad sõnadega Paide ja Pärnu taga elavaid inimesi? Kas sa oled teinud statistikat, elanud ja suhelnud kõigi seal elavate inimestega, et seda väita või lased ennast mõjutada stamparvamusest ja oma kogemusest mõne ossiga? Kuidas teeb elamine Sauel, sind teistest paremaks? Tundub, et Pärnu ja Paide taga elamine oleks sulle kohutav mitte seetõttu, et seal päriselt oleks halb elada, vaid sulle läheb korda teiste arvamus ja hirm, et nad hakkavad sindki pidama ossiks. Võid kindel olla, et osse ei saa ainult piirkonna järgi kaardistada ja ossiks ei muututa väikeses kohas elamise tõttu, vaid kitsa maailmapildi, elustiili (huvidering piirdub pidutsemise ja oma staatusesümbolite eksponeerimisega) ja lameda suhtumise, käitumise pärast.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 14:30; 17.02 15:59; 18.02 08:54; 18.02 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti elab. Aga kui sa ise oled paremat tõugu, siis sa ei pea nendega suhtlema, sest suuremas kohas on ka teisi sinusuguseid, normaalseid inimesi. Väikeses kohas aga pole. Lihtne. Nutikale inimesele ei peaks ma seda praegu siin seletama, nutikas hammustaks sellise elu põhitõe ise läbi.

See kõlab küll uhkelt, et väikeses kohas ei ela nutikaid inimesi. Mis neil siis viga on, et nad ei saa kolida näiteks Tähtverre või Randverre või Kuressaarde ja peavad kõik tropis Mumbais elama? Või Karachis või Moskvas – nende kõrval on Tallinn tõeline küla. Kusjuures suht metsik, idaeurooplaste maa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma suu kinni hoidnud ja lähtunud sellest, etminu mees on normaalne, aga mulle ei meeldi, et minu mees selliste inimestega aega veedab.

Sõber 1- joob 3 päeva nädalas, peksab oma naist ja tõmbab ringi. On 5 korda lühiajaliselt vanglas olnud joobes juhtimise pärast.

Sõber 2- tsüklijoodik, iga kuu nädal aeg joob. Peksab ja palandab oma elukaaslast. Lisaks tõmbab ringi ja magab ka alaealiste tüdrukutega. Keeldub kummi kasutamast ka kui tüdruk rase, siis sõimab ja mõnitab.

Sõber 3- Joob 1-2 päeva kuus, aga satub kaklustesse ja lõpetab arestimajas. Endal mitme erineva naisega lapsed ja ühtegi üleval ei pea.

Sõber 4- joob koos naisega, lapsed üksi kodus (5 ja 10a), satuvad ka kaklustesse ja lõpetavad sageli naisega koos arestimajas.

Iga kord kui minu mees nendega kokku saab, siis hoian kodus hinge kinni, et ta kuhugi jamadesse ei satuks. Minu mees ei joo nendega koos, küll aga on kaine autojuht. Ma ei saa aru, miks üks haritud korralik mees veedab aega selliste inimestega.

Ükski haritud, normaalne mees ei ole kaineks autojuhiks alaealistega ringitõmbavale purjus töllile, et ta pärast pidu koju naist peksma viia. Mis sa ise arvad, mida su mees sel ajal teeb, kui sõbrad joovad, kaklevad ja naisi murravad? Istub autos ja ootab?

Sõpru pole mõtet süüdistada, täisealine mees teeb oma valikud ise ja tema valik on selline seltskond. See jutt ei päde, et maal pole paremat seltskonda võtta – mis oma perel viga on, et nende seltskond ei kõlba? Ja päris kindlasti ei ole Eestimaal sellist kolgast, kus sadade(!) kilomeetrite raadiuses pole ühtki normaalset inimest! Tänapäeva taludeski on peremehed haritud ja karsked, rääkimata õpetajatest, vallatöötajatest, ettevõtjatest jne. Küllap su mehele lihtsalt sobivad rohkem need purjutavad hoorajäägrid 😉

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on see, et võtan maakodus napsi põhiharidusega naabrinaisega, olgu siis joogiks magus vein, teine asi on läbikäimine roolijoodikutega, vägivallatsejatega, elatisevõlgnikega – ehk sis moraalitute inimestega. Mõni hariduseta inimene võib olla väga huvitav seltsiline, aga välistatud on selliste inimeestaga suhtlemine nagu teemaalgataja kirjeldas. Mees on ka väiksest maakohast pärit, aga selliste inimestega ta küll ei läbi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski haritud, normaalne mees ei ole kaineks autojuhiks alaealistega ringitõmbavale purjus töllile, et ta pärast pidu koju naist peksma viia.

Kust sina tead?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 14:09; 18.02 21:54; 18.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on see, et võtan maakodus napsi põhiharidusega naabrinaisega, olgu siis joogiks magus vein, teine asi on läbikäimine roolijoodikutega, vägivallatsejatega, elatisevõlgnikega – ehk sis moraalitute inimestega. Mõni hariduseta inimene võib olla väga huvitav seltsiline, aga välistatud on selliste inimeestaga suhtlemine nagu teemaalgataja kirjeldas. Mees on ka väiksest maakohast pärit, aga selliste inimestega ta küll ei läbi.

Su mees on siis ju eriline loll.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 14:09; 18.02 21:54; 18.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees aktsepteerib sellist vägivalda?
no mingi nipiga ei saa ta siis ise olla oluliselt parem.
ei ole ka välistatud, et neil on ühine ajalugu ja su mees on nende tüüpide lõa otsas.
nii või naa, ei ole ta see, kellena sina teda näha soovid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik su mehe sõbrad on erilised äpud. Miks su mehel on sellised sõbrad? Sest ilmselgelt kaine peaga on nad normaalsed inimesed, ehk isegi edukad. Ilmselgelt juues kaob mõistus neil ära. Tõenäoliselt kui sul oleks sõbranna, kes kainena asjalik ja tore ja purjus olles tantsiks laua peal ja üritaks kõigiga kakelda, sa suhtleks temaga ka edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Vihkan mehe sõpru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.