Esileht Pereelu ja suhted Vihkan oma ämma…

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Vihkan oma ämma…

Postitas:
Kägu

tahaks lihtsalt teada, kas minusuguseid on veel? või olen ainuke hull siin maailmas…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Vihkan oma ämma…

Mis siis juhtus,olen uudishimulik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ka klubis 🙂 ja usun, et minu ämmast hullemat lihtsalt pole olemas! vähemalt pole kunagi kuulnud, et selliseid olendeid veel oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on siis vedanud, mul on super ämm 🙂 Aga tunnen teile kaasa, kindlasti teeb halb ämm elu raskeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks?Võib-olla ämm ütleb,et vihkab minijat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen rahul. Pealegi on mu ämm kasvatanud hüper-super poja:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ämma poolt sünnitatud poeg sobib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga ämma poolt sünnitatud poeg sobib?[/tsitaat]
Muidugi sobib, ega poeg pole ämm ju. 😀

Mul ka suhted ämmaga jahedalt viisakad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul on väga hea ämm. kahjuks ta suri neli kuud tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, milles siis see halva ämma fenomen seisneb? Kas elate ühes majas äkki, siis võib küll konflikte tekkida. Minu ämm elab näiteks teises linnas, kohtume sünnipäevadel ja suvel pikemalt. No ei torgi tema mind, ega mina teda. Ma ei saa üldse kurta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma ka klubis 🙂 ja usun, et minu ämmast hullemat lihtsalt pole olemas! vähemalt pole kunagi kuulnud, et selliseid olendeid veel oleks.[/tsitaat]
räägiks siis oma ämmast. Ei soovi kunagi õnne sünnipäevaks, ei oma pojale ega ka lastelastele, meie omadele just!kingitustest, sünnipäevaks ja jõuluks meie lastele võib ainult und näha. Mina olen ta arvatees jube nõid kuna minu pärast ta poja ei käi igal nädalavahetusel maal tööd tegamas, olgugi, et majas elab 3 täiesealist nooremat poega. Ja minu mees põhimõtteliselt ei taha minna ja teha kuna ise ei ela seal ja suhtumine ka jube, et mida iganes ei tehtaks iga asja kohta vigisetakse! Lisaks veel jube kadedus seal poolt kuna meil läheb paremini kui neil, mõtlen siin materiaalset poolt. Olen üritanud ka heast küljest ennast näidata, olen rohinud, sügisel lehti koristanud, majas koristanu jne ikka olen paha, viimastel kordadel kui olime sinna läinud siis tõesti käin kaks kätt taskus ja kõik. Elame kaugel ja suhtleme keskmiselt läbi 1x kuus ja harvemini. Tegelikult siia nimekirja annaks must miljon asja lisada veel. Kogu aeg olen tahnud head ämma, kellega saaks lobiseda, koos miskit teha jne kuna ise olen heatahtlik ja avatud inimene aga näe sattus selline isend siis :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]aga ämma poolt sünnitatud poeg sobib?[/tsitaat]

…ei sobigi, aga paraku seob tänapäeval pangalaen vahel tihedamini, kui abielu:(
kasvatusest niipalju, et oma mitu last on ta suutnud kasvatada alkoholilembelisteks, kasiinolembelisteks, kinnisteks inimesteks. Teine lapselaps, kes elab temaga koos, on kasvatamatu ja ebaviisakas, ütleb võõrastele täiskasvanutelegi inetusti…
häda ongi selles, et ta ei tunnista probleeme, tema arust on tema lapsed muidugi väga tublid. jah, teevad usinasti tööd küll, aga…. ehk on juba tema enda kasvatus selline, ise olen lihtsalt natuke teistsugusest perest pärit.
lihtsalt vahel jookseb juhe kokku. lapsele muudkui lubab, lubab, mina tema lubadusi ei usu enam, ei külla tulekust ega millesti muust. Laps on juba aga nii suur, et saab aru, kui talle midagi lubatakse. Aga pettub:( ja siis tuleb suur hala, kuidas ta meie lapsega praktiliselt üldse koos ei saa olla.
jah, kindlasti on tõesti kordades hullemaid, aga vahest on tunne, et lihtsalt ei jaksa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Huvitav, milles siis see halva ämma fenomen seisneb? Kas elate ühes majas äkki, siis võib küll konflikte tekkida. [/tsitaat]
Jah, elame ühes majas.
Kuna tema ja tema õdede vahel käib mingi võistlus, kellel on kõige raskem elu, siis ütleme, et fantaasiavaesuse üle ta just kurta ei saa.
Kõik, mida teen, teen muidugi valesti.
Selle kohta on vaja sugulastele telefoneerida pikk ja rohkete lisandustega kaebelugu. Ta on pidevalt ahistatud. Mis siis, et mina ja mu mees (tema poeg) tervet majapidamist üleval peame. Muudkui ahistame tedaja ootame ta surma. Tema on see vaene lilleke pasameres.
Ära ka kolida ei anna, kuna enne olid suhted suurepärased ja seega sai oma elamise müügist saadud raha viimseni ämma maja remondiks pandud. Kes teadis, et kehtib vana tõde: mida kaugem oled, seda kallim oled.

Please wait...
Postitas:
helesinine012

Ma siiski arvan, et minu ämmast hullemat pole olemas 🙁
Ta näiteks soovib seda, et ta poeg oma lapsega ei suhtleks, minuga ammugi mitte. Tahaks vist uut naist oma pojale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma siiski arvan, et minu ämmast hullemat pole.

Ta soovib, et ta poeg ei suhtleks oma lapsega, minuga ammugi mitte. Ta ilmselt soovib oma pojale uut naist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, elame ühes majas.
Kuna tema ja tema õdede vahel käib mingi võistlus, kellel on kõige raskem elu, siis ütleme, et fantaasiavaesuse üle ta just kurta ei saa.
Selle kohta on vaja sugulastele telefoneerida pikk ja rohkete lisandustega kaebelugu. Ta on pidevalt ahistatud. Mis siis, et mina ja mu mees (tema poeg) tervet majapidamist üleval peame. Muudkui ahistame tedaja ootame ta surma. Tema on see vaene lilleke pasameres.
Ära ka kolida ei anna, kuna enne olid suhted suurepärased ja seega sai oma elamise müügist saadud raha viimseni ämma maja remondiks pandud. Kes teadis, et kehtib vana tõde: mida kaugem oled, seda kallim oled.[/tsitaat]

Ainsad teemad kus ma pole miniate poolt kunagi.
Kui elate ämma majas, siis ei kaitse kunagi miniaid. Pole vaja seal elada. Ja kui nii sitahädad olete, et ära ei saa kolitud, siis oletegi ühed suured hädad ja halajad.
Vihale ajavad sellised teemad, kus elatakse teise katuse all ja siis virisetakse, kui jube ikka elu koos majaomanikega on.
Kaduge sealt kus kurat. Täiskasvanud inimesed nüüd ei suuda oma elu peale minna. Haledad olete ju mehega.
Pole siin midagi ämma kirjuda. Kiruge iseendid. Ise olete süüdi, et ämm sind ei salli!

Please wait...
Postitas:
rotsik

Jah, elame ühes majas.
Ära ka kolida ei anna, kuna enne olid suhted suurepärased ja seega sai oma elamise müügist saadud raha viimseni ämma maja remondiks pandud. Kes teadis, et kehtib vana tõde: mida kaugem oled, seda kallim oled.[/tsitaat]
Elate ühes eramajas? Kas ämm elas seal enne üksinda?
Kas siis, kui suhted olid normaalsed, elasite te mujal ja ämm oma majas üksi?
Kui jah, siis sinna võibki olla koer maetud.
Ämm on üksindusega harjunud. Teiega kohanemine on talle raske stress.
Katsuge kaks majapidamist nii lahku lüüa, kui see selles majas võimalik on – igal juhul aga peaks ämmal olema oma köök. Ja vannituba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lihtalt ei suhtle oma ämmaga. TA tegi meie abielu alguses mulle selgeks, mida ta minust arvab. Kõik.
Aga ma ei vihka teda, vihkamine on üks väga kole tunne, mis vihkajat ennast tasapisi hävitab. Miks siis ennast raisata inimese peale, kes sulle midagi ei tähenda?
Sa elad ämma majas. Ja mingeid õigustusi ei ole. Te ei ole lapsed, et nüüd oma otsuse eest ämma nahutate.
On võimalus sealt minema kolida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, sest ta kohutavalt tüütu.
Poeg on tema ainus laps ja seega elab tal seljas. Prügi ei saa ise välja viidud, tavalise kella patareisid ei oska vahetada, poest ei oska ise veini osta, kardinaid ei saa ise akna eest alla ega üles, lambikuplilt on vaja tolmu pühkida ja ta ei ulata, raamatud on vaja kuhugi kapi taha kasti ära panna ja siis on nädala pärast sealt kindlasti raamatut vaja ja ise ta ju ei saa kätte, keegi sõbranna tõi 1 kilo õunu ja meil on kindlasti vaja neile järgi sõita, sest tema õunu ei söö ja muidu riknevad ära… Selliste ettekäänetega on mehel vaja talle igal nädalal külla sõita. Loomulikult mees ei sõida. Siis on ämm solvunud ja kaks päeva ei helista 🙂
Ämma teema ongi pidevalt solvunud olla. Näiteks oli kord üks püha samal päeval kui mu mehe sünnipäev. Mees ootas, et ema helistaks ja sooviks õnne, ema ootas, et mees helistaks ja sooviks pühade puhul õnne. Pärast oli solvunud, et mees ei helistanud. Siis on ta solvunud, kui meil on vahel varahommikul telefon välja lülitatud, et mis siis kui temaga oleks samal ajal midagi juhtunud, kui meil telefon väljas.
Lapsi ämm ei hoia, kinke ostab jõuludeks ja sünnipäevaks. Tavaliselt Novaluxist või Hinnapommist või mujalt allahinnatuna. Kõigepealt küsib lastelt, et mida nad tahavad. Laps soovib näiteks autot, ämm toob palli, sest tema meelest oli pall ikka nii armas… Oleks siis asi rahas, ei olnud see pall ka mitte odavam, lihtsalt ämma meelest armas (kiisukestega pall nelja aastasele poisile-armas?)
Ma olen ennast aastatega õppinud sellest jamast välja lülitama ja sisendan endale iga päev. MINUST SELLIST ÄMMA EI SAA! Mehest on kahju, tema ei saa ennast välja lülitada.

Please wait...
Postitas:
N6iaElla

[tsitaat]tahaks lihtsalt teada, kas minusuguseid on veel? või olen ainuke hull siin maailmas…[/tsitaat]

Selisel juhul olen ka mina Hull 🙂

Please wait...
Postitas:
yellow123

Mulle jäi sealt superämma saatest kõrva üks lause,kus üks ämmadest kiitis oma miniat,kuidas too käib tal abis ikka aiavilja kitkumas.Huvitav kui ta abiks ei käiks,siis oleks ta kohe maailma halvim ja laisem minia?Ise olen ka selles olukorras olnud,lõpuks sai villand ja ütlesin ämmale,et minule ei ole sind vaja,kuid kunagi võib sinul minu,oma poja ja lapselapse abi minna.Nüüd ei ole enam mina ämma juures käinud aasta aega,mees ikka käib ja laps ka vahel.Tahest tahtmata tekib mul küsimus,kui ämm ei näe,et minia tööd teeb siis kindlasti on minia laisk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tasu hakata ämmaga parimaid sõbrannasid mängima,veel vähem ühe katuse alla kolida.Ämm võib ju sinu juuresolekul sinuga suurepäraselt läbi saada,kuid oled sa kindel et sa ka mujal talle armas ja töökas minia oled?Elusees ei investeeriks oma raha ämma või ükskõik kelle teise majja,ise olen ka ämmaga ühe katuse all elanud.Siis muidugi muretsesime alati ka toidu ja muid vahendeid,aga et remontima oleks tema maja hakanud,sellist mõtet küll ei olnud.Ei sobi need eelmise ja tänapäeva generatsiooni inimesed üldse kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jah, sest ta kohutavalt tüütu.
Poeg on tema ainus laps ja seega elab tal seljas. Prügi ei saa ise välja viidud, tavalise kella patareisid ei oska vahetada, poest ei oska ise veini osta, kardinaid ei saa ise akna eest alla ega üles, lambikuplilt on vaja tolmu pühkida ja ta ei ulata, raamatud on vaja kuhugi kapi taha kasti ära panna ja siis on nädala pärast sealt kindlasti raamatut vaja ja ise ta ju ei saa kätte, keegi sõbranna tõi 1 kilo õunu ja meil on kindlasti vaja neile järgi sõita, sest tema õunu ei söö ja muidu riknevad ära… Selliste ettekäänetega on mehel vaja talle igal nädalal külla sõita. Loomulikult mees ei sõida. Siis on ämm solvunud ja kaks päeva ei helista 🙂
Ämma teema ongi pidevalt solvunud olla. Näiteks oli kord üks püha samal päeval kui mu mehe sünnipäev. Mees ootas, et ema helistaks ja sooviks õnne, ema ootas, et mees helistaks ja sooviks pühade puhul õnne. Pärast oli solvunud, et mees ei helistanud. Siis on ta solvunud, kui meil on vahel varahommikul telefon välja lülitatud, et mis siis kui temaga oleks samal ajal midagi juhtunud, kui meil telefon väljas.
Lapsi ämm ei hoia, kinke ostab jõuludeks ja sünnipäevaks. Tavaliselt Novaluxist või Hinnapommist või mujalt allahinnatuna. Kõigepealt küsib lastelt, et mida nad tahavad. Laps soovib näiteks autot, ämm toob palli, sest tema meelest oli pall ikka nii armas… Oleks siis asi rahas, ei olnud see pall ka mitte odavam, lihtsalt ämma meelest armas (kiisukestega pall nelja aastasele poisile-armas?)
Ma olen ennast aastatega õppinud sellest jamast välja lülitama ja sisendan endale iga päev. MINUST SELLIST ÄMMA EI SAA! Mehest on kahju, tema ei saa ennast välja lülitada.

[/tsitaat]

no miks ma kyll arvan, et ideaalset ämma sinust ka ei saa. olgu mis on, aga viriseda kingituste üle on lame.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainsad teemad kus ma pole miniate poolt kunagi.
Kui elate ämma majas, siis ei kaitse kunagi miniaid. Pole vaja seal elada. Ja kui nii sitahädad olete, et ära ei saa kolitud, siis oletegi ühed suured hädad ja halajad.
Vihale ajavad sellised teemad, kus elatakse teise katuse all ja siis virisetakse, kui jube ikka elu koos majaomanikega on.
Kaduge sealt kus kurat. Täiskasvanud inimesed nüüd ei suuda oma elu peale minna. Haledad olete ju mehega.
Pole siin midagi ämma kirjuda. Kiruge iseendid. Ise olete süüdi, et ämm sind ei salli![/tsitaat]
Hale lugu jah, sest enne olid suhted lausa kuldsed. Mehe lapsepõlvekodu, sellepärast eelistab tema pigem vinduda ja vaielda. Mina kogun trotsi ja viha ja ükskord ma sealt läinud olen kah. Kas siis üksi või perega, mehe valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hale lugu jah, sest enne olid suhted lausa kuldsed. Mehe lapsepõlvekodu, sellepärast eelistab tema pigem vinduda ja vaielda. Mina kogun trotsi ja viha ja ükskord ma sealt läinud olen kah. Kas siis üksi või perega, mehe valik.[/tsitaat]Kui abiellusite, siis kas mees ei tea sellist ütlust, et abielludes annab mees lahti oma emast ja isast, ning läheb naise poolele üle?
Mina sellise mehega koos elada ei suudaks. Muidugi hea, kui sokikoristaja olemas ja ninnunännutaja, kui naine möliseb, aga oleks aeg saada suureks. Ok, mehed ei kasvagi kunagi suureks, aga alati olen vihanud selliseid, kes ei suuda omast kodust täiskasvanuna lahkuda. Tunduvad tohutult hädistena. Argpüksid, memmekad

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma oma ämma ei vihka,aga ega ta meeldiv ka ole,meil tunne vist mõlemapoolne:)

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Pereelu ja suhted Vihkan oma ämma…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.