Esileht Pereelu ja suhted vihkan oma meest!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: vihkan oma meest!

Postitas:

Ajab mind nii närvi. Uskumatu kuidas ülisuur armastus on ära kadunud. Lihtsalt vihkan teda kogu südamest:S Kõik tema tehtu ajab hulluks, tahaks lihtsalt ära minna ta juurest. See kuidas ta toas sussi lohistades kõnnib, kuidas ta pidevalt söögist räägib (miline peab olema keedukartuli keetmisaeg, kui kaua võib muna keeta, ei tohi üle keeta, milline toit mis vitamiine annab, kartulil ei tohi jätta pruuni laike jne), kuidas ta närvitseb et raha ei ole , et töö ei suju , et sõpradega ei saa aega veeta, sest pole rahaliselt võimalik, vihkan kuidas ta laamendab kui närvison, kuidas ta asju lõhub kui ta närvi läheb, vihkan seda et olen temaga. muidugi ütlete, et ära siis ole…aga meil on väike beebi, ma ei saa teda ju isata jätta, see pole aus. tema pole midagi teinud, et isata kasvada. lapsel peaks ikka pere olema. oehh….appi! 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:51; 28.01 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid.
Läheb üle.
Sa lihtsalt ei olnud selleks valmis, et vahetult peale lapse sündi võid nii väsinud olla ja kõik sind närvi ajab. Aga muud see ei olegi. Mees ei ole ju muutunud. Sina oled. Ajutiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täna ka selles klubis. Mul on 3 plaaditäit toitu ahjus+maiustus kappi tehtud ja mees tuli koju ja teatas, et te tema tahab smuutit nagu hommikul kokkulepe jäi. Alatasa see jutt peale töölt tulekut, et kas midagi süüa ka on(teen suht iga õhtu süüa) ja täna kui ma siis vaaritan siis lihtsalt ei sööda.
Sellest tekkis muidugi tüli ja nüüd ongi jälle üks \”ilus\” reede õhtu käes.
Vahel ma mõtlen, et milleks ma üldse pingutan…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida see isa siis õpetab lapsele. Kuidas naisele õpetada, kuidas süüa teha, kuidas asju loopida, kuidas meestel on õigus oma viha laste ja naise peale välja elada ? Kõik see, mida su mees teeb ees, see on su lapse tulevik. Tahad, et su laps võtaks samad mudelid üle, ela rõõmsalt edasi.
Ja kõik asjad, millega ta rahul pole, võid rahulikult temale teha jätta. Kui ta on nii tark, las näitab praktikas ette, kuidas teeb. Annab oma panuse ja saad teda suurepäraste töötulemuste eest kiita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ikka nõnda, et esimese lapsega unustas mees isegi söömise, et titega olla ja siis pisike uni, siis pisut öösel jalutamist, kui titt ei tahtnud enam mind ja hommikul tööle.
Sa oled vist mingi vanakese endale soetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõni mees annab kiirest alla, üks tähtsamaid omadusi meeste puhul on terve närvikava.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki mees tahab tite kõrvalt tähelepanu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]amatöör kirjutas:[/small]
[tsitaat]äkki mees tahab tite kõrvalt tähelepanu? [/tsitaat]

ei taha mingit tähelepanu, ta on alati selline olnud tegelikult, aga pole mind nii väga närvi ajanud. nüüd ajab. nüüd ei suuda temaga kohe üldse elada. a temale kõik sobib, ütleb et mina olen muutunud kurjaks ja õelaks. ja vana ta ka pole, minust aint 5 aastat vanem. viha ei lähe üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:51; 28.01 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paistab et sa ise oled küllalt nooruke, et sellist juttu räägid!
kuidas sa saad öelda et viha ei lähe üle, sa ei annagi võimalust midagi muuta ja parandada ju kui sa ise ei taha! lapse pärast ei ole mõtet kokku jääda, see on juba ammu teada tõde. kui ei lähe te praegu lahku, lähete hiljem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan sama,lapse pärast ei ole küll mõtet kokku jääda,ilmselt on sul selline töll mees kes ei saa aru sellest et võiks sind vähe titega aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb meelde aeg, kus elasin lapse isaga koos. Lõpuks oli samamoodi, et ainult viha oli järgi. Ei sallinud ta nägu ka enam. Ootasin ja vaatasin aasta aega, et äkki olukord muutub, aga ei muutunud ja lahkusin ta juurest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted vihkan oma meest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.