Esileht Beebi ja mitmikud Vihmakile vankri peal.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vihmakile vankri peal.

Postitas:

Seletage palun lollile mis tähtsust omab vihmakile vankri peal.Saan aru kui sajab,et kaitseb vankrit.Olen näinud ilusa ilmaga vankritel kilesid peal.Kas kile pannakse vankrile peale siis selleks,et see on siis nagu lisa kiht mis kaitseb külma eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nendel vihmakiledel, mida poes näinud olen pole võimalust katta see ava, kust laps välja vaatab.

ma tahaks just sellist väikese luugiga kilet osta, aga pole silma hakanud. seni kasutan ava katmiseks tekki. sellesk, et lumi ja vihm lapsele näole ei sajaks- meil abc design käru ja suure avaga mida ei saa kuidagi väiksemaks teha.

aga suure vihma- ja lumesajuga on küll kile vajalik, sest seda on lihtsam puhastada ja kuivatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kilesid pannakse peale ikka lapse kaitseks, mitte vankri kaitseks. Tuul puhub sisse, lumi/vihm sajab sisse. Paljud kiled on nö hingavad, et ei teki umbset tunnet sees. Ja paljud panevad jalutades kile peale, et autogaasid nii lihtsasti vankrisse ei pääseks. Kile hoiab sooja ka muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled päris õigel teel 😉
Paljudel, k.a. minul on vihmakile termoga kaetud. Tänu vihmakilele tuleb kärru tunduvalt vähem tuult ja ka sooja hoiab paremini. Lisaks, ei viitsi ma iga lörtsinatukese pärast hakata kilet peale ja maha vinnama.
Seega, talvisel perioodil ongi mul kärul 24/7 kile peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma samuti kasutan tuule eest kaitsmiseks, kuna elan mere ligidal, siis on siin mingi tuul alati ja vankri korv onka Quinny Dreamil suht avar. 1 kuu vanusele lapsele ei tahaks tuult peale lasta ning jube tihti ikka midagi sajab taevast alla ka, mis tükib vankrisse sisse sadama. Vankri enda kaitseks ma kilet ei kasutaks, see on ise ilmastiku kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, just kõik siin juba nimetatud põhjused plus see, et ka tuulevaikse ja sajuta ilmaga on isegi päris mitme külmakraadiga väikesed tänavad, kus jalutan tihti paksult lörtsimärjad ning päris tihti leidub mõni sõbralik autojuht, kes sealt täiskiirusel läbi peab sõitma ja kõnnitee ning seal olevad inimese-vankrid sopalainega üle pritsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vihmakile vankri peal.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.