Esileht Beebi ja mitmikud Vihmakiledest

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vihmakiledest

Postitas:

Esimese lapsega kasutasin vanker-kärul sellist vihmakilet, mis käis eest lukuga niipalju lahti, et saaks lapse (või kookoni) ilma kilet eemaldamata vankrisse panna või sealt võtta. Lisaks oli kilel ka taga krõpsud. Ma enam ei mäletagi, kas need krõpsud olid vajalikud lihtsalt vankrile paigaldamisel või olid kuidagi seotud sellega, et vankril oli üleviidav sang. Nüüd ostsin postiga universaalse kile, mis kuidagi ei taha vankrile mahtuda (krõpse sellel pole, on ainult lukk). Ma ei raatsi poest ka osta, jube kallis ikka ja pigem ostaks kasutatult, aga ma ei tea nüüd, kas kiled on muutunud või sattus mulle mingi vale (väiksem) mudel… Mõtlesin, et universaalne on universaalne. Minu vanker-käru ei ole mõõtudelt väga suur, võibolla isegi väiksem kui nt ABC (mida kunagi kasutasin). Kas keegi oskab öelda, kas ja kust saaks mõistliku hinnaga sellist vankrikilet, mis oleks mõõtudelt suurem või mis oleks nö kindla-peale-minek? Kindlasti ei taha ma neid läbipaistvaid kilesid, mis kokkupandult võtavad väga palju ruumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Prismast ühe oranzi universaalkile. Läheb mõnusalt nii kergkärule kui suurele vankrile kui jalutuskärule. Pisikeseks nutsakuks käib ka. Firmat kahjuks ei mäleta, hinda ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka Prismast Emma universaalkile, ees on väike ava ja sealt saab ka lukuga ühe külje pealt lahti teha, . Taga on krõpsuga kinnitus jalutuskäru lükkesanga jaoks, millel laps seljaga ema poole. Musti ja mingit neoonvärvi oli, ca 13 eur. Helkurribad on ka peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vihmakiledest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.