Esileht Koolilaps Vihmapüksid algklassi lapsele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Vihmapüksid algklassi lapsele

Postitas:

Oskab keegi öelda, kust saab algklassi lapsele vihmapükse? Mõtlen neid päris kummipükse mitte kevad-sügis pükse. Konkreetsemalt oleks vaja suurust 152.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:11; 14.06 00:10; 20.06 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa eelmised ostsid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 17:45; 15.06 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, kuskohast ostsin, aga panen mitu paari lähemate päevade jooksul ostasse üles – laps ikka arvas, et on juba liiga suur nende jaoks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhul neid üldse kasutada? Mul on kaks poega, noorem kolmandas klassis, kummagagi pole neid kasutanud. Vabandan, et teemast välja.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jah veider, miks nii suurele lapsele vaja. Vaja seepärast, et vihmase ilmaga meeldib mu lastele poriloigus möllata ja ainult kummikutest pole kasu, sest poriloigus hüpatakse ja joostakse nii, et vesi kummikutes.
Vahepeal polegi ostnud vihmapükse, viimased olid suurusele 134. Aga hea meelega ostaksin, sest ainult kummikutest pole kasu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:11; 14.06 00:10; 20.06 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Lindexis pole? Mul on tunne, et just Viru tn Lindexis vastasin enne eriolukorda, et nii suured vihmapûksid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikelapsed möllaku lombis, aga eelteismeline…

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

160 laps on juba teismeline ja see vaevalt porilombis tite moodi möllab.
puuvillaseid sukkpükse muide on vast poiste värvides saadaval.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 17:45; 15.06 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on esimese klassi lõpetanud laps, aga poripükste järele küll vajadus puudub. tavalised vihmakindlad võiksid ju olla.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jalanumber on? Äkki tasub vaadata kalastustarbeid müüvasse poodi, seal on kummipükse erinevas mõõdus, ehk ka pisemale mehele/naisele/suuremale lapsele.
38 nr jalale koos kummikuosaga

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhul neid üldse kasutada? Mul on kaks poega, noorem kolmandas klassis, kummagagi pole neid kasutanud. Vabandan, et teemast välja.

Mina käin lastega kogu aeg mööda metsi, pikas märjas heinas vahel, vahel mitu km vihma käes liikudes. Õhtul lõkke ääres, kui kaste juba maas jne. Meil on kogu aeg kasutuses. Ja isegi koduõues ronivad lapsed märgade puude ja rändrahnude otsas, siis on maru hea kui tõmbavad veekindla kihi peale, pärast ei jõua neid pükse ära pesta. Kui tiigi peal aerutavad ja põlvili paadi märjal põhjal on, siis ka on hea, kui kummipüksid jalas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 8-aastane. Ma arvan, et teismeeast on veel vara rääkida.
Kalastustarvete poodi vaatamine on hea mõte, aitäh!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:11; 14.06 00:10; 20.06 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast

Ise ostsin just 150 suuruse (9 a ja 148cm pikk), aga oli 160 ja 170 ka alega 9 eurot lasnamäe prismas umbes nädal tagasi.

Eks, siin miinustavad pigem need, kelle lapsed ainult nutikas ja niisama õues ei mängi või perega matkamas ei käi. Meie pere käib iga ilmaga rõõmsalt õues. Ka endal ja mehel on nö vihmariided olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Vihmapüksid algklassi lapsele