Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Postitas:
Kägu

Täna on viimane päev vabalt kommenteerimiseks! Vähem kui 6 tundi veel. Viimane võimalus, et oma salajased mõtted kirja panna.

Teen otsa lahti: ma armasta(si)n Perekooli väga, olen siit saanud lohutust, nalja, teadmisi ja ka seltsi. Aga kuna Perekoolil on halb maine, siis ma päriselus seda väga välja öelda ei julge. Minu salahobi.

Tänan teid ja ehk kunagi taastub siin jälle vana kord ja kohtume veel 🙂

+45
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõnda aega on ajaviites üsna vaikne olnud. Varsti veerevad siin nukralt kõrbekerad.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav täitsa, mis saab kui kell kukub?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui kell kukub, siis hakkab massiline tunglemine ja server kukub huviliste ülekülluse all kokku nagu maksuameti leht veebruaris.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajaviitejuttudesse jääb ainult Ahv oma EKRE- ja usujutuga.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
afaf

Ei tea, kas kõik vanade teemade autorid ja kommentaatorid saavad avalikuks?
Minu kasutajanimi on afaf muideks. Eriti anonüümne nimi eksju…. 😀

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kasutajanimega kommenteerimine on ju ka ikka üsna anonüümne, nii et mu arust suurt midagi küll ei muutu. Olen ka avalikult viimasel ajal välja öelnud, et Perekoolist üht või teist lugesin, pigem on see lõbus ja keegi pole halvustanud 😀

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et selline otsus tehti, tähendab, et miski on perekooli pidajaile külastatavusest olulisem. Juba praegune vaikus näitab, et välja see leht sureb, isegi kui teistes teemades anonüümsus alles jääb.
Mis seal siis ikka, iga pidu saab ükskord otsa. Tsau, käod, nii sõbrad kui vaenlased!

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru hästi, mida te kardate? Ega keegi ei käsi teil oma pärisnime panna siia nimeks. Mina tegin eile endale rahulikult uue anonüümse konto ja jätkan sellega. Vana nime ei kavatse kasutada, las olla siis uus algus. Ja kui keegi peaks viitsima just mind siinse nimega norima hakata, eks muudan siis taas nime.

+22
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin eile endale rahulikult uue anonüümse konto ja jätkan sellega. Vana nime ei kavatse kasutada, las olla siis uus algus.

Ahhaa, ma just mõtlesin selle peale, et niisugune võimalus ei ole ilmselt võimalik, kui kasutustingimustes on kirjas, et ühel inimesel tohib olla ainult üks konto ja oma vana kustutada ei saa. Hea teada, et ikkagi saab. Ma ei tahaks küll oma praeguse kasutajanimega siia edaspidi mistahes teemasid tegema hakata.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head fantasöörid koos. See jutt, kuidas Perekool kohekohe kaob ja juba on täitsa vaikus, kestab vaheaegadega juba oma 10-15 aastat vist. Tegelikult ei kao perekool kuhugi, kõik harjuvad ning elu läheb edasi. Ja ka praegu pole siin mingit erilist vaikust. Harilik suvine nädalavahetus.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimaste päevade kommentaare lugedes jäi kõrva, et siit on raskel hetkel nii mõnigi abi saanud, järelikult vajadus sellise lehe järele on. Ehk omamoodi “abi”on saanud ka inimesed kes siin räuskamas käinud, on saanud ennast maandada sel moel. Aga nüüd on asjaga jokk. Tore oli, lambaks ei hakka.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis selle anonüümsust võimaldava foorumi nimi oli, kuhu ümber kolitakse? Tulen ka hea meelega kaasa!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head fantasöörid koos. See jutt, kuidas Perekool kohekohe kaob ja juba on täitsa vaikus, kestab vaheaegadega juba oma 10-15 aastat vist. Tegelikult ei kao perekool kuhugi, kõik harjuvad ning elu läheb edasi. Ja ka praegu pole siin mingit erilist vaikust. Harilik suvine nädalavahetus.

Varem on sellisteks “perekool kaob” teemadeks olnud natuke teised põhjused.
Nüüdne on märksa tõsisem põhjus. Anonüümsus on selle foorumi kaubamärk olnud kogu selle aja.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis selle anonüümsust võimaldava foorumi nimi oli, kuhu ümber kolitakse? Tulen ka hea meelega kaasa!

mida te pabistate, kõikides teistes foorumites on ju teil nimed ja te ei vingu. siin siis tõesti sõimlete koguaeg sest saate olla käod, aga kui oleks kasutajanimi juures, siis jääksite rohkem silma, siis see parandaks kohe tugevalt käitumist. vaevalt eestis teist sellist anonüümset foorumit on kus kõik on nimetud ja siis jagelevad omavahel.

kui te enam siin ei ole, siis perekool ju võidabki, sest maine paraneb

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind pole siin ükski plärtsuja enne häirinud, kuid nüüd häirib see isik, kes on teemataja, de.biilitaja ja ekre fänn. Minu arust enne nii haiget inimest siin pole olnud ja tal on suur roll praegustes muudatustes. Olen pettunud, et seda üksikut haiget inimest ei saa siis korrale kutsutud (kes kõik teemad on viimastel aegadel ära rikkunud) ja peab kogu foorumile vee peale tõmbama. Tundub ebaõiglane ja rumal.

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind pole siin ükski plärtsuja enne häirinud, kuid nüüd häirib see isik, kes on teemataja, de.biilitaja ja ekre fänn. Minu arust enne nii haiget inimest siin pole olnud ja tal on suur roll praegustes muudatustes. Olen pettunud, et seda üksikut haiget inimest ei saa siis korrale kutsutud (kes kõik teemad on viimastel aegadel ära rikkunud) ja peab kogu foorumile vee peale tõmbama. Tundub ebaõiglane ja rumal.

jah sa olid see kes seda mehikest siin taga ajab eks

+3
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan pakkumast, aga ei olnud. Ei kujuta ette, et sellist meest iialgi keegi tahab. Kõige vastikum inimene, kellega iialgi (kaudselt) olen kokku puutnud. Ebameeldiv negatiivne kõnestiil, ensehaletsus, sõimlemine jne, jne, jne kõik koos. Vastik.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tasu elu ja Perekooli nii tõsiselt  ka võtta. No ja kui kukubki kell, pole see mingi per*ekell. 😀

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan pakkumast, aga ei olnud. Ei kujuta ette, et sellist meest iialgi keegi tahab. Kõige vastikum inimene, kellega iialgi (kaudselt) olen kokku puutnud. Ebameeldiv negatiivne kõnestiil, ensehaletsus, sõimlemine jne, jne, jne kõik koos. Vastik.

mõned tunnid veel ja siis saame teada, kõigi kommentaaride juurde tulevad nimed ja ka selle sinu oma juurde, siis näeb ju kõik ära kus sa midagi kommenteerinud oled.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust enne nii haiget inimest siin pole olnud ja tal on suur roll praegustes muudatustes.

Paistab, et mõni tädi pole veel tänaseni aru saanud, kellel siin “suur roll” muudatustes on ja kellel mitte: https://www.petitsioon.com/petitsioon_muutmaks_perekooli_susteemi_et_panna_piir_sealsele_kuberkiusamisele?fbclid=IwAR1jbM61pJoV6I3GBxR9ftFHrBmnLfs0WiKfSUhBNqSW6L_Om_9Hr2XNKOE

Pärast selle petitsiooni avaldamist tegi ju PK püksid täis. Kuna tervelt 2300 kohalikku tola on sinna alla kirjutanud.
Mõni ilmselt sadu kordi. (mingeid imenippe kasutades).

Üks allakirjutanutest ilmselt sa ise? Sest sul paistab kah see resistentsus mingite ananüümsete de-biilide suhtes üsna nõrk olevat …

+15
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust enne nii haiget inimest siin pole olnud ja tal on suur roll praegustes muudatustes.

Paistab, et mõni tädi pole veel tänaseni aru saanud, kellel siin “suur roll” muudatustes on ja kellel mitte: https://www.petitsioon.com/petitsioon_muutmaks_perekooli_susteemi_et_panna_piir_sealsele_kuberkiusamisele?fbclid=IwAR1jbM61pJoV6I3GBxR9ftFHrBmnLfs0WiKfSUhBNqSW6L_Om_9Hr2XNKOE

Pärast selle petitsiooni avaldamist tegi ju PK püksid täis. Kuna tervelt 2300 kohalikku tola on sinna alla kirjutanud.

Üks allakirjutanutest ilmselt sa ise? Sest sul paistab kah see resistentsus mingite ananüümsete de-biilide suhtes üsna nõrk olevat …

mis need imenipid siis oleks? mis mõte on petitsioonil kui seda saab mitu korda teha?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis need imenipid siis oleks? mis mõte on petitsioonil kui seda saab mitu korda teha?

Mingeid nippe polnud vaja. Kinnitus tuli meilile. Meiliaadresse on enamikel inimestel mitu ja uue aadressi tegemine võtab alla minuti. Lisaks on enamik allkirjastajaid anonüümsed. Seega ongi see petitsioon naeruväärne.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru hästi, mida te kardate? Ega keegi ei käsi teil oma pärisnime panna siia nimeks. Mina tegin eile endale rahulikult uue anonüümse konto ja jätkan sellega. Vana nime ei kavatse kasutada, las olla siis uus algus. Ja kui keegi peaks viitsima just mind siinse nimega norima hakata, eks muudan siis taas nime.

Miks ma pean sedasi vingerdama?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingeid nippe polnud vaja. Kinnitus tuli meilile. Meiliaadresse on enamikel inimestel mitu ja uue aadressi tegemine võtab alla minuti. Lisaks on enamik allkirjastajaid anonüümsed. Seega ongi see petitsioon naeruväärne.

sul on häbi oma kommentaaride ees eks ja ei saa enam lahmida, sest jääd nimega meelde kõigile.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik teemad ja kommentaarid siin muutuvad (kasutaja)nimeliseks. Ja need, mis ümber kanditakse, ka. Ning kantima neid hakatakse, sest kui enne veeti siit teemad mujale alagruppidese, siis nüüd tuuakse tagasi, et näha kes ja mida ja kui palju kirjutas.
Moded jäävad ikka anonüümseteks “perekooli moderaatoriteks”.

Ühesõnaga proosit! armsad kaasteelised ja käod, kohtume mingis teises keskkonnas!
Ja palju õnne Jane Almers – sinu tähetund ja tipphetk on tulnud!

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varem on sellisteks “perekool kaob” teemadeks olnud natuke teised põhjused. Nüüdne on märksa tõsisem põhjus. Anonüümsus on selle foorumi kaubamärk olnud kogu selle aja.

Ah, me oleme lihtsalt ära hellitatud. Ei ole “kogu aja” olnud. Käondus tuli ikka alles tükk maad peale perekooli loomist. Elu läheb ebameeldivamaks, aga mitte võimatuks. Pealegi on olemas teised alafoorumid peale ajaviite, kus anonüümsus säilib, ärge seda unustage.

Kõik teemad ja kommentaarid siin muutuvad (kasutaja)nimeliseks. Ja need, mis ümber kanditakse, ka.

Täpsustan, et “siin” tähendab ajaviitejutte ainult. Ja kantimise osas – aga kust sa võtad, et nii on? Ma pigem arvan, et kantimine kaotatakse ära. Elame, näeme.

Seda nüüd küll. Teda tervitaks minagi tähetunni puhul. Aga Perekooli tund pole sugugi tulnud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Mina tegin eile endale rahulikult uue anonüümse konto ja jätkan sellega. Vana nime ei kavatse kasutada, las olla siis uus algus.

Ahhaa, ma just mõtlesin selle peale, et niisugune võimalus ei ole ilmselt võimalik, kui kasutustingimustes on kirjas, et ühel inimesel tohib olla ainult üks konto ja oma vana kustutada ei saa. Hea teada, et ikkagi saab. Ma ei tahaks küll oma praeguse kasutajanimega siia edaspidi mistahes teemasid tegema hakata.

Ongi üks konto – see kägukonto, mis ma just tegin ja oma 15 aastat kasutusel olnud konto alt enam ei kirjuta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jääd nimega meelde kõigile.

Mina ei ole sõimelnud ega lahminud, aga jah, siin on selliseid igavlejaid kes hakkavad kohe: eelmisel kuul ütlesid, et sulle meeldivad roosid, mitte alpikannid, kuidas nii, sa valetasid, bläää-blää jne.

Meenus minu väga ammune esimene postitus Perekoolis. Panin endale nimeks Kriipu-Juku ja üks “tundis” mind otsekohe ära, olevat tema külast see ja see. Põgenesin kiiresti aastateks Delfi Naistekasse tagasi. Nüüd peab vist sama tegema, kuigi nüüd on ka sinna ullikesi kogunenud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik teemad ja kommentaarid siin muutuvad (kasutaja)nimeliseks. Ja need, mis ümber kanditakse, ka. Ning kantima neid hakatakse, sest kui enne veeti siit teemad mujale alagruppidese, siis nüüd tuuakse tagasi, et näha kes ja mida ja kui palju kirjutas.

Moded jäävad ikka anonüümseteks “perekooli moderaatoriteks”.

Ühesõnaga proosit! armsad kaasteelised ja käod, kohtume mingis teises keskkonnas!

head teed sulle

0
-9
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!