Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Postitas:
Kägu

jääd nimega meelde kõigile.

Mina ei ole sõimelnud ega lahminud, aga jah, siin on selliseid igavlejaid kes hakkavad kohe: eelmisel kuul ütlesid, et sulle meeldivad roosid, mitte alpikannid, kuidas nii, sa valetasid, bläää-blää jne.

Meenus minu väga ammune esimene postitus Perekoolis. Panin endale nimeks Kriipu-Juku ja üks “tundis” mind otsekohe ära, olevat tema külast see ja see. Põgenesin kiiresti aastateks Delfi Naistekasse tagasi. Nüüd peab vist sama tegema, kuigi nüüd on ka sinna ullikesi kogunenud.

sa praegugi oled perekoolis mitme kontoga korraga.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja sina see igavleja, kellest just kirjutati.

Sind tõesti taga igatsema ei hakka.

– perekooli predaator –

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki tõesti, ei tea mis minu Kriipsu-Jukust sai. Ei mäleta enam parooli. Sina oled mode, et tead?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei juhtunud midagi :p

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

16.08 alles algas.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Test. Lihtsalt hirmutati? Või vajutatakse nuppu hommikul kl 8?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda minagi. IT-uuendused siiski jõustuvad üldiselt kl 00.00 lubatud kuupäeval.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
primaka

Ei toimu siin niipea midagi.

Mina ei saa sellest paanikast aru.
Olen rahulikult oma kasutajanimega, kui nii määratakse. Sõu? Kellele see midagi ütlema peaks?
Võin sellega plärtsuda ka, kui kehva tuju juhtub olema.

Exceli tabeli pidajatele soovin jõudu!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellele see midagi ütlema peaks?

No nad ju siingi teemas halavad, KELLELE.’
Mitte sellele Janetädile, kes oma võltspetitsiooni tegi, mitte ka modedele, AGA perekoolikatele omavahel.

Hakkab üks kiun, et seal ütlesid seda ja toda ja nüüd hoopis kuda.
Ehk siis: perekoolikas kardab kõige rohkem teist perekoolikat, mitte mingit modet ega kedagi Janet.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda minagi. IT-uuendused siiski jõustuvad üldiselt kl 00.00 lubatud kuupäeval.

Nagu sajandivahetusega pidi maailmalõpp saabuma. Ei juhtunud midagi. Olin siis koolilaps ja veidi ärevalt ootasin seda, kui aasta 2000 saabub.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellele see midagi ütlema peaks?

No nad ju siingi teemas halavad, KELLELE.’

Mitte sellele Janetädile, kes oma võltspetitsiooni tegi, mitte ka modedele, AGA perekoolikatele omavahel.

Hakkab üks kiun, et seal ütlesid seda ja toda ja nüüd hoopis kuda.

Ehk siis: perekoolikas kardab kõige rohkem teist perekoolikat, mitte mingit modet ega kedagi Janet.

Ma soovisingi exceli tabeli pidajatele jõudu. Las kiunuvad.

Kuid…siis teeme meie allkirjade kogumise, sest see on ju kiusamine.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt Perekooli IT oma teada-tuntud tasemel.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru hästi, mida te kardate? Ega keegi ei käsi teil oma pärisnime panna siia nimeks. Mina tegin eile endale rahulikult uue anonüümse konto ja jätkan sellega. Vana nime ei kavatse kasutada, las olla siis uus algus. Ja kui keegi peaks viitsima just mind siinse nimega norima hakata, eks muudan siis taas nime.

Miks ma pean sedasi vingerdama?

Ei pea, absoluutselt ei pea. Mina sul küll ei käsi. Ma lihtsalt ütlesin, et see, kui me ka kasutame siin nimelisi kasutajaid, ei tee meid mitteanonüümseks. Nii et ma ei näe erilist probleemi. Aga sina võid loomulikult siin ma pärisnimega olla, anonüümse nimega või üldse lahkuda, see on puhtalt sinu valik. Mina ei sunni ega keela küll kedagi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, me oleme lihtsalt ära hellitatud. Ei ole “kogu aja” olnud. Käondus tuli ikka alles tükk maad peale perekooli loomist. Elu läheb ebameeldivamaks, aga mitte võimatuks. Pealegi on olemas teised alafoorumid peale ajaviite, kus anonüümsus säilib, ärge seda unustage.

Ma vana perekoolikana püüan nüüd meenutada. Kas enne käo aega ei olnud mitte nii, et mingit nime registreerimist ei olnud üldse? Et kui midagi postitama hakkasin, siis panin enda kasutajanimeks nt karukati ja postitasin. Ja järgmise postituse ajaks olin karumati jne? Nii et sama nime võis vabalt kasutada mitu inimest ja üks inimene võis iga kord eri nime kasutada? Kas mu mälu petab mind või oli see nii?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, me oleme lihtsalt ära hellitatud. Ei ole “kogu aja” olnud. Käondus tuli ikka alles tükk maad peale perekooli loomist. Elu läheb ebameeldivamaks, aga mitte võimatuks. Pealegi on olemas teised alafoorumid peale ajaviite, kus anonüümsus säilib, ärge seda unustage.

Ma vana perekoolikana püüan nüüd meenutada. Kas enne käo aega ei olnud mitte nii, et mingit nime registreerimist ei olnud üldse? Et kui midagi postitama hakkasin, siis panin enda kasutajanimeks nt karukati ja postitasin. Ja järgmise postituse ajaks olin karumati jne? Nii et sama nime võis vabalt kasutada mitu inimest ja üks inimene võis iga kord eri nime kasutada? Kas mu mälu petab mind või oli see nii?

Oli küll nii.
siis tuli see aeg, kui pidid valima, kui kägu olla tahtsid ja alles siis tuli see süsteem nagu praegu, et automaatselt oled kägu.

+5
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Karukatit ma mäletan küll ja väga kena inimene oli, aga ma ei tea, kas see olid sina või keegi teine.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, vahepeal oli veel see etapp, kus olid oma nimega. Päris alguses valisid jah iga postituse puhul omale nime. Siis olid kõik kinnistatud nimedega. Ja siis algas õnnis käo ajastu, esialgu kasutati kägu vähe, aga mingist hetkest (ja see juhtus üsna äkki) sai valdavaks, kui mingi kiusulaine tekkis, keegi hakkas süsteemselt nimesid profileerima ja kiusama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katsetan siis ka  😉

Ikka olen Kägu  😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Karukatit ma mäletan küll ja väga kena inimene oli, aga ma ei tea, kas see olid sina või keegi teine.

Kas selline registreeritud kasutaja oli olemas? Ei tea, ei mäleta. Sel ajal, kui veel lihtsalt suva nime sai kirjutada võisin ka seda nime kasutada. Ei mäleta enam, mis nimesid kasutasin. Meeles on ainult see, et ühe oma esimese postituse perekoolis tegin kogemata nimega, mida keegi juba kasutas. Kuna nimed registreeritud ei olnud, siis lihtsalt ei teadnud, et see on kasutuses juba. Aga mis nimi see oli, ei mäleta. Äkki karukati? 🙂

Update. Näe, ongi nüüd nimeline lõpuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
talent

Katsetan siis ka 😉

Ikka olen Kägu 😀

Nii?

0
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

Update. Näe, ongi nüüd nimeline lõpuks.

Hmm…okei, anonüümsus kadus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu666

Mulle tundub, et enamusele postitustele sobib ka mõni muu teema, kui ajaviite jutud. Lemmikloomadega seotud asjad sobivad suurepäraselt arutamiseks kas kodu -või hobinurka. Pereelu ja suhted, sinna saab suhted ja suhestumised blogijatega viia nt, tundub ju igati loogišh?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Korraks olid kõik kasutajanimed näha, ka mõnes teises alafoorumis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Tervises on senimaani osade Kägude järel mingid tähe-numbri kombinatsioonid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu666

Lisaks oli teistes foorumites näha osade teemade püstitajate kasutajanimed, seda arendust polnud küll lubatud.

Ja Käod, kotkasilmad, kas te kasutajatingimusi lugesite? Antud muudatus ei ole hetkel üleval olevate tingimustega kuidagi kooskõlas, seega oleks õige arendus kinni keerata tingimuste uuendamiseni:

2.7 Kasutaja saab valida Foorumisse kirjutamisel, kas postitab enda kasutajanime alt või anonüümse aliasena „Kägu“. Aliast „Kägu“ kasutades ei kuvata teistele tavakasutajatele postituse teinud Kasutaja kasutajanime. Kasutajanimi on nähtav Foorumi moderaatoritele ja selleks õigustatud Meie esindajatele/töötjatele.

+12
0
Please wait...

Postitas:
kolmega

Mingis ajavahemikus tehtud postituste puhul, jah. Mingist hetkest jälle lihtsalt kägu. Eriti vahva on nüud see, et ip-aadressi märge on postituse alt kadunud ja enam ei ole kuidagi võimalik kokku viia sama käo postitusi. Ehk siis vastad täiesti huupi, pole aimugi, mida keegi kägu enne kirjutanud on.

+3
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

Tüüpiline Perekoolile.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Jep, ja ka eelmistel päevadel kommenteeritud postitustel. Ehk et siis ongi see koht, kus perekooli IT-võimekus näitab oma nõrgemat külge.
Minu meelest risk neile, kel plaanis tõesti midagi (isiklikumat) küsida, mitte ainult suva loba ajada.
Eks igaüks nüüd ise teab, kas tahab riskida või mitte.

+6
0
Please wait...

Postitas:
monic77

Perekooli   progejad- miks pole enam võimalust oma postitust muuta`?  Ntx koolilapse teemas.

Siin teemas on muutmise nupp täitsa olemas aga seal ei ole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kaegu121

Perekooli progejad- miks pole enam võimalust oma postitust muuta`? Ntx koolilapse teemas.

Siin teemas on muutmise nupp täitsa olemas aga seal ei ole.

Rahateemas ka ei saa muuta. Tahtsin kirjaviga parandada, aga ei saaaaa. Nüüd filoloogikägu tuleb nokkima ja ongi päev mokas.

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!