Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!

Postitas:
rotsik

Korraks olid kõik kasutajanimed näha, ka mõnes teises alafoorumis.

Jep, ja ka eelmistel päevadel kommenteeritud postitustel. Ehk et siis ongi see koht, kus perekooli IT-võimekus näitab oma nõrgemat külge.

Minu meelest risk neile, kel plaanis tõesti midagi (isiklikumat) küsida, mitte ainult suva loba ajada.

Eks igaüks nüüd ise teab, kas tahab rismida või mitte.

Häda on ju selles, et päris paljudele surutakse see risk peale tagantjärele, kui perekooli it vead mõne vana teema tegijate kasutajanimesid spontaanselt avalikustama kipuvad.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kiira

Ma vana perekoolikana püüan nüüd meenutada. Kas enne käo aega ei olnud mitte nii, et mingit nime registreerimist ei olnud üldse? Et kui midagi postitama hakkasin, siis panin enda kasutajanimeks nt karukati ja postitasin. Ja järgmise postituse ajaks olin karumati jne? Nii et sama nime võis vabalt kasutada mitu inimest ja üks inimene võis iga kord eri nime kasutada? Kas mu mälu petab mind või oli see nii?

Ei, vahepeal oli veel see etapp, kus olid oma nimega. Päris alguses valisid jah iga postituse puhul omale nime. Siis olid kõik kinnistatud nimedega. Ja siis algas õnnis käo ajastu, esialgu kasutati kägu vähe, aga mingist hetkest (ja see juhtus üsna äkki) sai valdavaks, kui mingi kiusulaine tekkis, keegi hakkas süsteemselt nimesid profileerima ja kiusama.

Vahepeal oli ka nii, et automaatselt olid oma nimega ja kui tahtsid olla kägu, siis pidid linnukese tegema. Aga siis muudeti ümber, et automaatselt oled kägu. Siis hakkaski see käoajastu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
temake

Kas sel mõttel on üldse mingit mõtet. Võiks rakendada oma potensiaali kuhugi jätkusuutlikumasse.

+4
0
Please wait...

Postitas:
antsluukas

Eriti vahva on nüud see, et ip-aadressi märge on postituse alt kadunud ja enam ei ole kuidagi võimalik kokku viia sama käo postitusi. Ehk siis vastad täiesti huupi, pole aimugi, mida keegi kägu enne kirjutanud on.

Jälle see IP aadressi asi. No mis brauseriga te neid nägite, püha issand? Maci ja Safariga ei näinud.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
olgupeale

Ma vana perekoolikana püüan nüüd meenutada. Kas enne käo aega ei olnud mitte nii, et mingit nime registreerimist ei olnud üldse? Et kui midagi postitama hakkasin, siis panin enda kasutajanimeks nt karukati ja postitasin. Ja järgmise postituse ajaks olin karumati jne? Nii et sama nime võis vabalt kasutada mitu inimest ja üks inimene võis iga kord eri nime kasutada? Kas mu mälu petab mind või oli see nii?

Ei, vahepeal oli veel see etapp, kus olid oma nimega. Päris alguses valisid jah iga postituse puhul omale nime. Siis olid kõik kinnistatud nimedega. Ja siis algas õnnis käo ajastu, esialgu kasutati kägu vähe, aga mingist hetkest (ja see juhtus üsna äkki) sai valdavaks, kui mingi kiusulaine tekkis, keegi hakkas süsteemselt nimesid profileerima ja kiusama.

Vahepeal oli ka nii, et automaatselt olid oma nimega ja kui tahtsid olla kägu, siis pidid linnukese tegema. Aga siis muudeti ümber, et automaatselt oled kägu. Siis hakkaski see käoajastu.

sest kui kõik on käod, siis saab rohkem sõimata, kiusata ja rohkem perekool saab müüa reklaami. kui kõik on kasutajanimega siis kiusamine väheneb, sest kui ühes teemas kiusad ja teises tahad mingit oma tõsist asja ajada, siis kiusatakse vastu. naised ei suudagi elada ilma kiusamiseta, see ongi naiselik. kõik teised eesti foorumid on kasutajanimedega ja keegi ei häbene küsida isiklikke küsimusi ja luua kasvõi intiimseid teemasid.

kui kiusamine väheneb, siis kaovad ka kasutajad, sest pole nii huvitav enam. perekool ei saa enam reklaami müüa.

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kaegu007

Ma vana perekoolikana püüan nüüd meenutada. Kas enne käo aega ei olnud mitte nii, et mingit nime registreerimist ei olnud üldse? Et kui midagi postitama hakkasin, siis panin enda kasutajanimeks nt karukati ja postitasin. Ja järgmise postituse ajaks olin karumati jne? Nii et sama nime võis vabalt kasutada mitu inimest ja üks inimene võis iga kord eri nime kasutada? Kas mu mälu

sest kui kõik on käod, siis saab rohkem sõimata, kiusata ja rohkem perekool saab müüa reklaami. kui kõik on kasutajanimega siis kiusamine väheneb, sest kui ühes teemas kiusad ja teises tahad mingit oma tõsist asja ajada, siis kiusatakse vastu. naised ei suudagi elada ilma kiusamiseta, see ongi naiselik.kõik teised eesti foorumid on kasutajanimedega ja keegi ei häbene küsida isiklikke küsimusi ja luua kasvõi intiimseid teemasid.

kui kiusamine väheneb, siis kaovad ka kasutajad, sest pole nii huvitav enam. perekool ei saa enam reklaami müüa.

Kui igas teemas oma nime alt sellist vaenulikku juttu ajad, siis see tõesti jääb meelde. Meestefoorumisse intiimseid teemasid tegema?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Agathe

Kui PM oma anonüümse kommenteerimise kinni keeras, ennustasid kraagad peatset nende veebiväljaande surma. Ei. Külastatavus kasvab.
Minu arvelt mitte (mina olen pigem Delfi lugeja), aga kasvab. Ja reklaamiraha.

+1
-2
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimane päev vabalt kommenteerimiseks!