Esileht Hobinurk Viimane Pealtnägija

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Viimane Pealtnägija

Postitas:

Uskumatu seltskond! Kuidas selline asi olemas saab olla?

Neiu ei saanud üldse aru, mille eest neid karistatakse. Nemad ju tahavad ainult head. Seda korrutas lausa mitu korda, kuidas nende ettevõtmine on nii õilis tegu, millega soovitakse rahvale vaid head teha.

Ilmselt oma ajud ära suitsetanud, et reaalsustaju täiesti kadunud.

Üks härra oli narkojoobes ekraanil ja peksis täielikku segast. Teisel härral olid tarvitamisest silmade ümber tumedad rõngad.

Jutt käib siis sellest “toredast” kanepikasvandusest.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma seda vaatasin, siis olin ka üllatunud millise oreooli olid nad endale pähe mõelnud. Ilmselt on nad kõik oma ajud nii pehmeks sutsetanud, et ei adu maailmast enam mitte midagi.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks nii üllatav, et fb pealtnägija lehel on nii palju seda tegu õigustavaid/kiitvaid kommentaare.

Kuhu meie riik nii jõuab, kui selliseid on palju, küll vaktsiinid/ravimid paha, aga kanep hea ????‍♀️

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli tõesti nii fenomenaalne jutt asjaosalistel, et ma vaatasin järgmisek päeval saadet uuesti, sest lootsin, et äkki sain mina ikka valesti aru ????

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav mis sellest ehitisest sai? Tootmine jätkub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasime nagu naljasaadet. Lõpuks jõudis vist ikka kohale, et üks neist peab 6 aastat vangis olema + suured kohtukulud, laenud kaelas. Jutt oli vastuoluline, ühelt poolt loodeti kiiret rikastumist kanepitarvitajate kulul, teiselt räägiti mingist heategevusest. Eluks ajaks märk küljes. Ja keegi  veel räägib, et kanep on süütu taim.

 

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline uhhuu. lihtsalt mitte mms-i või energiakivikeste, vaid kanepiusku.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google ütleb et see kena noor blondiin sealt pundist on õpetaja Valgas ja millalgi ka aasta õpetaja tiitli saanud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea õigustus  küll – me kasvatasime taime. Selle mõtte võiks maha müüa ka kokapõõsa kasvatajatele, et taim on taim. Seda. et süüdimõistetud kurjategijad ei saa töötada ametnikena ega ka hooldajatena, aga kas ka õpetajatel on piirang? Teiseks oleksin emana ikka väga mures, kui poeg 6 aastat vangis istub ja kuidas ta seal vastu peab. Emana oleksin kindlasti sekkunud ja teinud kõik selleks, et mu poeg ja mu pere kuritegusid toime ei paneks. Said ju kõik aru, et vahele jäämine toob kaasa karistuse, nimetagu seda kuidas nad tahavad. Lõpuks tegelesid nad ju politsei valve jälgimise all, lisaks veel filmisid kogu oma tegevust.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin järele ja ei teagi, kas naerda või nutta. Aga hirmutav on küll, mida kanep inimeste ajudega teeb…

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Samas on see point täiesti õige, et alkohol ja tubakas on legaalsed ja kanep, millel on tõestatult raviomadused ka, seda meil pole. Kui paju maksuraha kogumata jääb selle tõttu, aga need kes tarbida tahavad, teevad seda sellegipoolest, isegi koolilapsed saavad kanepi kätte väga lihtsalt. Minu laps tarvitab igapäevaselt nö legaalset narkootikumi (ATH ravim), need on õnneks lubatud. Ka neid kuritarvitatakse, oli mingi artikkel, et lapsed jätavad võtmata ja müüvad koolis.
Minu arvates võiks olla keelatud ka alkohol ja tubakas ning kanepi puhul meditsiiniline lubatud st et eriarstid saavad välja kirjutada ja on võimalik legaalselt teatud tingimustel kasvatada. Ega paljudes riikides kanepi legaliseerimiseni ilma põhjuseta pole jõutud, ilmselt kunagi jõutakse ka meil.
Praegu rikkusid nad siiski seadust ja mina enda laste puhul ei toetaks seda nii nagu see pereema seda tegi. Ka oma lapse õpetajana ei tahaks näha inimest, kes täiesti teadlikult aastaid seadust rikub. Vahet pole, mis seadust.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke opakas see seltskond oli, aga ilmselt oleks ka mis iganes teadvust mõjutavate ainete all v k lihtsalt purukainena.

mina näen asja näidispoomisena. paraku panid nad ise nööri kaela.

olen elanud ka madalmaades, kus teatavasti on kanep legaalne, nägin palju vähem pothead’e kui eestis ja eriti vähem selliseid tuhmi pilguga tölle.

teadvust mõjutavad ained ei ole süüdi ega kurjad. inimesed on üldiselt pigem rumalad ja sõltuvustele altid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Viimane Pealtnägija