Esileht Erivajadustega laps Viimane piir kàes, kohati tunne et hullun..

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Viimane piir kàes, kohati tunne et hullun..

Postitas:

Nimelt kodus peaaegu 14a laps, kel paanikahàired, millega kaasnevad ebareaalsushood.
Psùhhiaatri poolt kirjutatud Alventa 75mg aga taas hull hoog..kaks kuud òue minna ei suuda????Ei minu, isa ega kellegagi.
Lihtsalt selline nutmaajavalt valus abituse tunne et roniks vòi kalju otsa vói ròògiks tàiest kòrist????
Kas on kellegil sama situatsioon olnud? Kust ja kuidas vòi kellelt veel abi otsida?
Tahame last toetada ja aidata aga enam ei oska..

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:13; 01.06 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis ta siis ei käi, on koduõppel? Kas paanikahäire on esmane või kaasuv diagnoos, oskate aimata ka, mis võib olla hoogude kordumise nö päästikuks? Mida te lisaks ravimile veel proovinud olete? Psühhoteraapiat? Kuidas laps ise oma seisundit mõistab, on ta aldis koostööle, tahab terveneda? Minu teismelise ehmatas esimene paanikahoog nii ära, et oli valmis ise kõike proovima, peaasi, et ainult enam ei korduks. Tegi hingamisharjutusi, mediteeris, muutis eluviisi, suhtumist üleüldse. Ravimi sai ka peale, aga ise usun, et töö endaga aitas teda rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:20; 01.06 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vbl peaks rohtu vahetama?
Meil aitas kui jäi klass pooleli ja uuest aastast läks teise kooli.aga ta oli juba 16 ja 9.klass jäi pooleli. Aasta pärast kuidagimoodi lõpetas. Mina sain poisi niisama jalutama (st mitte kooli vaid niisama käisime igal pool)ja psühhoteraapiaga 4-5 aasta jooksul poisi toimima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 19:22; 02.06 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme käinud psühhiaatri juures, aga see küsib vaid, kuidas on, kõik korras, oi kui tore ja kõik.
Psühhoteraapiat , kus käisite ja kuidas sinna kirja panna, meil arst ütleb et ah, küll üle läheb
aga no ei lähe ju
Viimane aasta olnud jah koduõppel ise tahab väga paraneda, aga temalgi vist kohati jaks otsas..Pool aastat muretu ja siis tuleb selline hoog, aga ei oska nagu millegagi seda seletada, et mis nö päästikuks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:13; 01.06 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge teise arsti juurde, küsige teist arvamust. Lisaks psühholoog. Psühholoog oskab suunata ja soovitada. Kui arstile saate ilmselt mitme kuu pärast, siis psühholoogile kindlasti kiiremini. Laste Vaimse Tervise Kabineti kaudu näiteks. Millised plaanid on järgmiseks õppeaastaks? Kindlasti hakata tegelema kohe, suvepuhkuste aeg. Lisaks on igasuguseid tasulisi koolitusi, ka lastele, nt vaikuseminutid.ee, need küll kallid. Õpeta laps mediteerima, hingamisharjutused netis leitavad. Oluline leida põhjus, mis paanikahoo vallandab, kui pole aimugi, pea jälgimispäevikut. Leiate mustri, see kindlasti on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:20; 01.06 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kirjuta mulle tikla.takla@gmail.com. Saan jagada oma kogemust, ehk on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks ainult seda öelda, peab õppima ennast välja lülitama. mul on 16-aastane pöörane poiss, väga raske laps. paanikahood on osa tema elust, lisaks luulud ja väga antisotsiaalne käitumine. kuna laps käib väljas ja on pidurdamatult aktiivne, siis mu elu kulgeb üsna püssirohutünni otsas, et millega ta täna oma käikudel hakkama on saanud. laps vajab igapäevast järelevalvet ja teatud perioodidel vajaks kinnist raviasutust.
kõige rohkem on mind aidanud see, et lülitada ennast välja, teha kõrvalseisjaks. väga raske selgitada ja see harjutamise protsess võttis mul üle poole aasta aega. st see mõtlemise muutmine võttis üle poole aasta aega, enne oli vaja sellisesse seisu jõuda peale läbi aastate kestnud piina. muidu oleksin hullunud ja istuksime lapsega koos psühhiaatriahaiglas, tema noorukite osakonnas ja mina depressioonihaigete osakonnas. aga nüüd on laps osa mu elust, mitte terve elu. ülejäänud osa elust moodustavad mu teised lapsed, mees, sõbrad ja töö. olen leppinud, et minu elus on olemas see raske osa, aga ülejäänud elu on ilus. see minu laps on kindlasti piisavalt hull juhtum, et pidada tervet mu elu õnnetuseks, aga teadlikult tuleb õppida teisiti mõtlema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme käinud psühhiaatri juures, aga see küsib vaid, kuidas on, kõik korras, oi kui tore ja kõik.

Psühhoteraapiat , kus käisite ja kuidas sinna kirja panna, meil arst ütleb et ah, küll üle läheb

aga no ei lähe ju

Viimane aasta olnud jah koduõppel ise tahab väga paraneda, aga temalgi vist kohati jaks otsas..Pool aastat muretu ja siis tuleb selline hoog, aga ei oska nagu millegagi seda seletada, et mis nö päästikuks..

Meie terapeut oli Tiiu Arro. Netist on ta leitav. Tal on erapraksis. St tookord, rohkem kui 5 a tagasi maksin ise selle eest.Tallinnas.Mariienthali keskuses on ka kuuldavasti psühhoteraapia.
Kevad ongi raske aeg ja puberteet ka veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 19:22; 02.06 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi rehabilitatsiooniteenust, selle raames saab ka pere nõustamist ja abi,Tartus näiteks Dorpat Kalevi tänaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Erivajadustega laps Viimane piir kàes, kohati tunne et hullun..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.