Esileht Tööelu, raha ja seadused. viimane tööpäev (koondamine just) – mis moodi teid on nö ära saadetud

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: viimane tööpäev (koondamine just) – mis moodi teid on nö ära saadetud

Postitas:

Toimus koondamine. Viimane tööpäev lähenemas ja tahaks teada, kuidas teistes kohtades kolleegid/ülemus on käitunud viimasel päeval (kui võtmeid jne peab üle andma). Kas on mingi istumine/ise toote koogi, teile tuuakse kook vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:29; 14.10 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küll kooki tooma ei hakkaks koondamise puhul (kui just koondamine mu enda soov poleks, et enne uut töökohta paar kuud mõnusasti koondamisrahade peal elada ja ülemus sellega nõus oleks). Annad võtmed ära, oma isiklikud asjad oled juba eelnevalt ära viinud, ütled head aega ja kõik. Koogi tooks kolleegidele viimasel tööpäeval siis, kui ise oleks lahkumisavalduse andnud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole koondamist pidulikuks ega rõõmsaks sündmuseks kunagi tehtud. On olnud kollektiivne koondamine. Ennem otsust ei näinudki paar kuud ei ülemust ega töökaaslasi. Kutsuti töötajaid vaid allkirja andma ja kõik käisid erinevatel kellaaegadel.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 01:08; 13.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll koondamist olnud, aga kõikvõimalikud muud koogisöömised on olnud ette teada, seega ei usu, et see üllatusena saaks tulla. Ise ka ei teeks, ise lasete mu lahti ja siis peaks teid veel toitma ka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen korra lahkunud küll ametlikult omal soovil, kuid tegelikult mitte. Tegin koogi ja koosviibimise. Mitte ülemustele, vaid töökaaslastele. Nendega mul ju sobimatust ei olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen viinud kolleegidele koogi jm näksimist.
firmade poolt on alati olnud mingi lahkumiskink või lilled
ega kolleegid ju ei koonda, vaid ettevõtte juht või siis majanduslik olukord.
samas pole koondamises kunagi ka midagi traagilist näinud, pigem võimalust mõned kuud kodus puhata ning siis uus väljakutse leida. töö pole maailmas otsa saanud 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 10:05; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind koondati päevapealt, seega ei mingit koogitamist. Öeldi lihtsalt poole päeva pealt, et oled nüüdsest hetkest vaba. Lahkusin šokis ja mingi tähistamine ei tulnud kõne allagi, isegi pähe ei tulnud. Sain kolme kuu palga pluss ühe kuu tasu ekstralisana ja palga, kokku viie kuu tasu sellise koondamise eest, nii et rahaliselt sain korraliku hüvitise, aga väga ebameeldiv oli ikkagi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:19; 13.10 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind koondati päevapealt, seega ei mingit koogitamist. Öeldi lihtsalt poole päeva pealt, et oled nüüdsest hetkest vaba. Lahkusin šokis ja mingi tähistamine ei tulnud kõne allagi, isegi pähe ei tulnud. Sain kolme kuu palga pluss ühe kuu tasu ekstralisana ja palga, kokku viie kuu tasu sellise koondamise eest, nii et rahaliselt sain korraliku hüvitise, aga väga ebameeldiv oli ikkagi.

kas siis oleks olnud meeldivam, kui oleks tähtaega järgitud ja sulle 3 kuud ette teatatud ning oleksid pidanud järgmised 3 kuud seal edasi töötama? vaevalt küll, selline päevapealt koondamine on töötajasõbralikeim variant üldse.
kui oled üle 10 a töötanud ja koondatakse päevapealt, siis saadki tööandjalt 3 kuupalka etteteatamisaja mittejärgmise eest + 1 kuupalga koondamihüvitist + seni väljateenitud palga.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 10:05; 13.10 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind koondati päevapealt, seega ei mingit koogitamist. Öeldi lihtsalt poole päeva pealt, et oled nüüdsest hetkest vaba. Lahkusin šokis ja mingi tähistamine ei tulnud kõne allagi, isegi pähe ei tulnud. Sain kolme kuu palga pluss ühe kuu tasu ekstralisana ja palga, kokku viie kuu tasu sellise koondamise eest, nii et rahaliselt sain korraliku hüvitise, aga väga ebameeldiv oli ikkagi.

kas siis oleks olnud meeldivam, kui oleks tähtaega järgitud ja sulle 3 kuud ette teatatud ning oleksid pidanud järgmised 3 kuud seal edasi töötama? vaevalt küll, selline päevapealt koondamine on töötajasõbralikeim variant üldse.

kui oled üle 10 a töötanud ja koondatakse päevapealt, siis saadki tööandjalt 3 kuupalka etteteatamisaja mittejärgmise eest + 1 kuupalga koondamihüvitist + seni väljateenitud palga.

Töötanud olin 7a, nii et seaduse järgi ei pidanud nii palju maksma. Töötukassast sain veel omakorda hüvitist palga ulatuses, aga kui sulle poole tööpäeva pealt öeldakse, et pane mantel selga ja hakka kohe minema on ikka väga vastik.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:19; 13.10 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind koondati päevapealt, seega ei mingit koogitamist. Öeldi lihtsalt poole päeva pealt, et oled nüüdsest hetkest vaba. Lahkusin šokis ja mingi tähistamine ei tulnud kõne allagi, isegi pähe ei tulnud. Sain kolme kuu palga pluss ühe kuu tasu ekstralisana ja palga, kokku viie kuu tasu sellise koondamise eest, nii et rahaliselt sain korraliku hüvitise, aga väga ebameeldiv oli ikkagi.

kas siis oleks olnud meeldivam, kui oleks tähtaega järgitud ja sulle 3 kuud ette teatatud ning oleksid pidanud järgmised 3 kuud seal edasi töötama? vaevalt küll, selline päevapealt koondamine on töötajasõbralikeim variant üldse.

kui oled üle 10 a töötanud ja koondatakse päevapealt, siis saadki tööandjalt 3 kuupalka etteteatamisaja mittejärgmise eest + 1 kuupalga koondamihüvitist + seni väljateenitud palga.

Töötanud olin 7a, nii et seaduse järgi ei pidanud nii palju maksma. Töötukassast sain veel omakorda hüvitist palga ulatuses, aga kui sulle poole tööpäeva pealt öeldakse, et pane mantel selga ja hakka kohe minema on ikka väga vastik.

Aga miks nii tehti üldse? Mis põhjus koondamiseks oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 01:08; 13.10 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viinud läbi koondamisi, nende taga oli tõesti kõrgema juhtkonna otsus ja koondamine oli põhjendatud. Tegime ka lahkumispeo, üks ekskolleeg käitus väga meeldivalt, teine aga võttis meid, kui vaenlasi. Koondamisele eelnesid läbirääkimised n.ö. ülevalt poolega, et leida neile inimestele võimalus jätkata, kui ka sai töötajatele pikalt selgitatud. Kahjuks meie pakkumised juhtkonnale ei sobinud sp. tuli neist loobuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ükskord pandi terve osakond kinni ja siis me tegime omavahel peo.

Hiljem on mind veel kord koondatud, niimoodi, et alates järgmisest päevast. See oli okei, sest ma juba ammu aimasin nagunii, et tuleb. Kui aga oleks niimoodi koondatud, et öeldud, et pane mantel selga ja hakka kohe astuma, siis see oleks küll väga ebameeldiv olnud, isegi siis kui see oleks olnud pikalt ette aimatav, et eks see koondamine ühel päeval tuleb. Võiks ikka inimlikult asja ajada ja lasta rahulikult päev lõpuni teha, oma asjad kokku korjata, nendele, kes jäävad, headaega öelda jms.

Ma olen olnud ka sellise olukorra tunnistajaks, kus juhataja koondati, poole päeva pealt ja talle tuli see täieliku šokina. Nuttis lahinal. Tema ülesanded pandi mingile teisele juhile lisaks, ei olnud see kellelegi hea variant ja kõik olid tookord suht masendunud ja šokeeritud. Me viisime sellele koondatule lilli, mitte ei oodanud, et tema mingit lauda hakkaks katma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind just huvitab, et kuidas ise suudate käituda rahulikult, keda koondatakse. Kui te olete üksi – et kõik teised jäävad alles, ainult teid koondatakse.
Kas viimasel päeval tahaksite, et koleegid kurbade nägudega mingeid lilli vms hakkavad teile andma.
Kas suudaksite rahulikuks jääda. Need haletsevad ja kurvad pilgud on ju väga raske taluda (eriti kui näiteks pole uut kohta ka veel).
Kui tööl on mõni ülihea sõber/sõbranna tekkinud – kas ja kuidas siis tunne on. Kui ikka on niiiiiii kahju, et pead töölt ära minema ja pead uut otsima, siis viimasel päeval lilli ja kallistusid saada ilma pisarateta on ju väga raske?!
Või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:29; 14.10 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega kolleegid ei koonda – seda teeb ikka juhtkond. Kui on hea kollektiiv, siis on kõik kurvad. Tööl olles veedame 1/3 oma ajast – kaua aastaid koos töötanud kolleegid on juba nagu pereliikmed. Koondamine kurvastab ka neid, keda ei koondata.
Loomulik, et kolleegid tunnevad muret, kuidas endine kolleeg hakkama saab. Minu praeguses kollektiivis toetatakse üksteist väga ja ka pärast koondamist oleks vajadusel võimalik aidata.
Aastaid tagasi olin mina see, kes ainsana töölt lahkus. Oli raske aeg, tellimusi väga vähe, firmal läks halvasti. Ülemus teatas, et peab kedagi koondama. Tema jaoks ka väga raske otsus, sest kõik olid head töötajad. Kuna olin veel noor, peret polnud, finantskohustusi ka mitte, siis pakkusin ennast vabatahtlikuks (oli muidugi üks nõudmine minu poolt ka – et kahte last üksi kasvatav kolleeg jääb kindla peale tööle edasi). Ausalt öeldes mina võtsin töölt lahkumist kui järgmist seiklust – et mida põnevat siis elu edasi toob. 10 päeva pärast tuli uus töökoht. Kandideerisin, kutsuti vestlusele, võeti tööle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koondati, olin ettevõttes töötanud selleks ajaks ca 10 aastat. Tegime töökaaslastega omavahel istumise paar päeva enne viimast päeva. Kuna töögraafik oli vaba, siis viimasel päeval viisin ära võtmed, mobiili, arvuti ja auto.
Ettevõtte juhtkond ennast viimane kuu aega ei andnud näolegi, rääkimata viimasel päeval käepigistusest. Vimasel päeval olid kohal kolleegid (kes veel jäid) ja otsene ülemus. Surusin kätt ja sulgesin selja taga ukse. Oligi kõik. Vanadest kolleegidest suhtlen tänaseks veel põgusalt ainult ühega, ülejäänud elavad uut elu. Ettevõte lõpetas kevadel tegevuse ja kõik töötajad on tänaseks sealt lahkunud (kes omal soovil, kes koondatud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind koondati ja mina mingit lauda tegema ei hakanud, küll aga läksime lähemate kolleegidega minu viimase päeva puhul kohvikusse istuma ja jutustama. Mingi rõõmus sündmus see just ei olnud, aga üritasin asja ka mitte liiga traagiliselt võtta. Ka endistele ülemustele püüdsin ikka pigem normaalset nägu näidata, sest ega midagi isiklikku seal ju ei olnud ja eks nad tegid enda arvates firmale parima otsuse, kui seda vaja oli. Firma oli juba tükk aega raskustes ja mind koondati keskastme juhina kõige esimesena, minu ülesanded võttis kõrgem ülemus endale. Reaalse töö tegijaid oli juba niigi miinimumi lähedal tööl. Hiljem tuli koondamisi veel ja lõpuks pandi firma üldse kinni. Osade kolleegide ja ühe ülemusega suhtlen siiani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. viimane tööpäev (koondamine just) – mis moodi teid on nö ära saadetud