Esileht Lapse ootamine Viimane trimester ja imelik valu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Viimane trimester ja imelik valu

Postitas:
Kägu

Rasedust on 33 nädalat ja eile õhtul tundsin teravat valu tupes. Mitte menstruatsioonivalu sarnane, vaid oligi allpool ja selline üsna torkav. Pikali olles valu kadus, aga siis jälle püsti tulles tuli tagasi. EMOsse ei hakanud minema, sest tundus tühine probleem, aga kuna varasemalt pole olnud seda, siis pani muretsema. Kas sellise valu pärast peaks muretsema või on see normaalne?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üleriigiline Ämmaemanda Nõuandetelefon 12252 töötab ööpäev läbi, samuti nädalavahetustel ja riigipühadel. Kohest professionaalset nõu ja vastuseid Teie küsimustele annavad pikajalise kogemusega ämmaemandad.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA olen, jah, tean seda nõuandeliini, aga tundus kuidagi hästi tühine probleem. Keeruline ka täpsemalt selgitada, mis täpsemalt valutas. 🙂 Mõtlesingi, et äkki see täiesti normaalne. Eile olin füüsiliselt ka aktiivsem. Täna pole mingit valu olnud, aga ka pigem ka pole palju liigutanud ennast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. Rasedust on 33 nädalat ja eile õhtul tundsin teravat valu tupes. Mitte menstruatsioonivalu sarnane, vaid oligi allpool ja selline üsna torkav. Pikali olles valu kadus, aga siis jälle püsti tulles tuli tagasi. EMOsse ei hakanud minema, sest tundus tühine probleem, aga kuna varasemalt pole olnud seda, siis pani muretsema. Kas sellise valu pärast peaks muretsema või on see normaalne?

Minul täna 35+5 ja viimased 2 nädalat sama probleem olnud, lisaks voodis ennast ka valus keerata. Ämmaemand ja naistearst ütlesid, et tuleneb sellest beebi surub peaga vaagnasse ja pidi täiesti normaalne nähtus olema. Soovitati kanda rasedusbandaaži aga mul see ka ei aita, niiet tuleb ära kannatada.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks peale seda paremaks kui kaltsiumi juurde võtma hakkasin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sümfüüsivalu. See on pea kõigil rasedatel päris lõpus, sest laps vajub raskusega rohkem vaagnasse. Võib olla lihasvalu moodi ja närvivalu moodi, mul ühe rasedusega sähvis see ka jalgadesse, aga enamasti on kubemepiirkonnas. Täiesti normaalne nähtus, miski seda väga ei leevenda ja last see õnneks kuidagi ei mõjuta.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Viimane trimester ja imelik valu