Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimase aja kinoelamused

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Viimase aja kinoelamused

Postitas:
Kägu

Praegu on kinodes päris palju minu jaoks potentsiaalselt huvitavaid filme. Jagage oma viimase aja kogemusi!
Kas keegi Colette’i oskab kommenteerida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

7 võõrast El Royale’is – väga ootamatute pööretega. rohkem ei taha rääkima hakata 😀
hea film.

Please wait...
Postitas:
Kägu

uus eest dokumentaal Tuulte tahutud maa oli tore vaatamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan – Lindgren ja Whitney. Kui on vaja valida üks, siis esimene.
Colette ja Lady Gaga on endal selle nädala listis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

7 võõrast El Royale’is – väga ootamatute pööretega. rohkem ei taha rääkima hakata 😀

hea film.

Soovitan ka seda filmi. Algus on petlikult rahulik, aga siis kui järjest juhtuma hakkab, on pinget lõpuni välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas keegi Colette’i oskab kommenteerida?

Keira Knightley suudab kõik oma rollid nii ühes võtmes teha, et kui oled ühe neist ära vaadanud, siis oled neid kõiki näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juulis vaatasin Mamma Mia 2 ja paar nädalat tagasi Lindgreni. Nüüd ootan, et Queeni film kinno tuleks. Kuna ma niisama kinno ei lähe (lähme kinno ja seal fuajees vaatame, mis jookseb), siis ma jään alati rahule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis Patrick. Mulle muidu komöödiad ei meeldi, aga tahtsime lastega minna midagi koos vaatama ja olin meeldivalt üllatunud, kui armas film see lõppkokkuvõttes oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juulis vaatasin Mamma Mia 2 ja paar nädalat tagasi Lindgreni. Nüüd ootan, et Queeni film kinno tuleks. Kuna ma niisama kinno ei lähe (lähme kinno ja seal fuajees vaatame, mis jookseb), siis ma jään alati rahule.

Kuidas sa selles niimoodi kindel saad olla? Ega eeltööst ega sellest, kui palju filmi kohta enne teada on, ei sõltu ju lõpuks, kuidas ta meeldib, filmist endast ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väike teene meeldis väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hetkel olen vaadanud naistekaid Mamma Mia 2, Õhtukool, Väike teene. Lähen vaatama Aasia hullult rikkad. Võidupiletid Põrgu Jaanile, huvitav kogemus 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

hea film.

Soovitan ka seda filmi. Algus on petlikult rahulik, aga siis kui järjest juhtuma hakkab, on pinget lõpuni välja.

Mina ei saanud selle asja pointist lõpuni aru. Lihtsalt kõik nottisid üksteist maha ja mingit sisu nagu ei olnud. Veits pettunud, et seda vaatama läksin. Colette meeldis kordi rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hea film.

Mina ei saanud selle asja pointist lõpuni aru. Lihtsalt kõik nottisid üksteist maha ja mingit sisu nagu ei olnud. Veits pettunud, et seda vaatama läksin. Colette meeldis kordi rohkem.

Minu jaoks olid selle filmi point tegelaste taustalugudes.
Vietnami sõda, president Kennedy vs CIA, Charles Mansoni sekti “vägiteod”.
Preester ja pangarööv ning must lauljatar olid lisaliinid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimase aja kinoelamused