Esileht Ilu ja tervis Viimase aja koroonapositiivsed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Viimase aja koroonapositiivsed

Postitas:

Eks neid tüvesid on ikka erinevaid ju. Tuttav doktorant ütles, et üle 100. Lisaks mõjub see, kui palju viirust sa saad, mida rohkem ja suurem kokkupuude, seda raskem haigestumine tavaliselt (toimib ka muude viirushaigustega, nt tuulerõuged jms). Ehk ei ole mingeid reegleid, et mina olen terve, mina põen kergelt, tema suri, ju ta siis oli nõrga immuunsusega.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ime tutvused need sellised siis on, kus tuttav tuleb ja hakkab rääkima oma tervisest ja mina suu pärani peas kuulan ja usun kõike mida tuttav räägib ja pärast räägin veel muidugi edasi ka. Kesteist nüüd päriselt hakkab oma tuttavale rääkima oma terviselugu. Pärimise peale ütleks igaüks, ahh midagi ei olnud, saab turumutist kiirelt lahti. Küsige tuttavatelt järgmine kord kui palju tuttaval pangas raha on ja tulge siia julgelt kirjutama milliseid vastuseid saite.

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:42; 22.02 16:43; 23.02 10:24; 26.02 07:57;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

2 päeva 37 palavik, kerge köha, peavalu, maitsetundlikkuse vähenemine. Teisel täiskasvanul oli tugev köha, aga maitsemeel korras. Lapsed kergelt, suuremal oli palavik. Väiksemal oligi kerge nohu ainult 2 päeva. Arvan, et läks kergelt.

Saime ilmselt gümnaasiumis õppivalt lapselt, sest tema klassis oli mitu positiivset ning laps haigestus esimesena.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervetele inimestele ei tee midagi.

Ma ei ole 15 aastat haige olnud, aga covidi sain u kuu aega tagasi. Olen natuke üle 40. Algas jubeda peavaluga ühel õhtul, läksin vara magama, järgmisel päeval olemine ok, aga õhtul hakkas paha. Panin testimise aja ja positiivne. Ja sealt ta tuli – palavik, nõrkus, peale palaviku kadumist (u nädal) järgmisel nädalal üle 35 kehatemperatuur ei tõusnud. Maitse ja lõhn kadunud. Meeletu väsimus, iga väike liigutus ajas ähkima. Kolmandal nädala tekkis köha, mis püsib siiani… Arst ütles, et mõnel püsib kuni pool aastat… Jõudu ka ikka ei ole…

Lisan veel juurde, et ei ole kunagi suitsetanud, täiskarsklane ei ole, aga alkoholi tarbin 3-4 korda aastas.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põdesin läbi, ei olnud nohu ega köha, äkki palavik oli, ma ei märganud kraadida. ühel päeval kalaleiba süües sain aru, et ma ei tunne maitset. siis jäin igaks juhuks üheks päevaks koju. nädala pärast tegin testi ja koroona antikehad olid olemas. arvan, et mees oli sel juhul ka koroonas, see ju ülinakkav haigus siiski.

pojal oli enne minu kalaleiva keissi kõht lahti, arvan et tema koolist selle koroona tõigi.

ahjaa – 50 aastane olen

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perega põdesime jaanuaris ja see on raske haigus! Minul oli kõrge palavik, liigesevalu, hingamisraskused, isupuudus. Ca. 6 päeval tundsin, et nüüd hakkan paranema, kuid 7. päev tõi kaasa hoopis tugevad hingamisraskused ja palaviku tõusu. Diagnoositi tüsistusena kopsupõletik, antibiootikumide ravi ja omal vastutusel jäin kodusele ravile. Mees põdes lihtsalt, kuid temalgi tohutu väsimus, liigese- ja peavalu, kerge vesine nohu. Teismelisel 3 päeva kõrget palavikku, taastus kiirelt. 12-aastane oli ainus, kes nähtavalt ei haigestunud, kuid 80-aastane ema vajas haiglaravi – kiirelt tekkis mitmeid organipuudulikkuseid (hingamistakistus, neerupuudulikkus, kopsupõletik jne). Tänaseks on positiivsest testist möödas 5 nädalat ja me pole mehega veel täielikult taastunud, väsime kiiremalt, mõni päev lähme enne 10 magama jne.

Neile, kelle andmetel enamik sõpru sümptomiteta haigust põdesid – kui head sõbrad te kokkuvõttes ikkagi olete? Minu enda sõbranna ütles, et ta sel teemal teistega ei räägi, ainult mina tean, kuivõrd raskelt põdes seda tema peres nii 10-, 17- kui ka 43-aastane. Kahjuks on nii, et kui selle haiguse kogu raskusest ei räägita ja seda pisendatakse mingiks mõttetuks nohuks, siis seda enam mõned mõjutatavad inimrühmad seda edasi kannavad ja sel eriolukorral ei tulegi lõppu.

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ja tean ikka väga paljusid, kes rutiinse testimisega või…

Mis asi on “rutiinne testimine”? Äkki ajad igaesmaspäevase puhumise lauskontrolliga sassi?

Koroonateste ei tehta suvalt majanumbri, tänava või perenime järgi. Testile läheb see, kes tumneb, et peab minema. Teie kandis viiakse vägisi? ????

Ma olen 4 korda isolatsioonis pidanud istuma, igal korral olin lähikontaktne. Mitte kordagi ei käinud testimas, sest tundsin, et pole midagi viga.

Niisiis keda viiakse rutiinsesse kontrolli ja kuidas see peaks välja nägema?

Nii sõbralik tundud.

Kas reisile minnes vôi tööiseloom nõuab või kui suur kollektiiv saadetud isolatsiooni (ise oled teises osakonnas tegelikult) ja tahad 14 päeva asemel 10 kodus istuda. Osad töökohad ei luba ilma testita tagasi, sest eakaid palju. Või kui tahad pühadel suuremas pereringis olla. Näiteks..

Enam ei ole eneseisolatsioon 14 päeva, on nii testiga kui testita 10 päeva

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:05; 23.02 20:14; 26.02 07:20; 26.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ja tean ikka väga paljusid, kes rutiinse testimisega või…

Mis asi on “rutiinne testimine”? Äkki ajad igaesmaspäevase puhumise lauskontrolliga sassi?

Koroonateste ei tehta suvalt majanumbri, tänava või perenime järgi. Testile läheb see, kes tumneb, et peab minema. Teie kandis viiakse vägisi? ????

Ma olen 4 korda isolatsioonis pidanud istuma, igal korral olin lähikontaktne. Mitte kordagi ei käinud testimas, sest tundsin, et pole midagi viga.

Niisiis keda viiakse rutiinsesse kontrolli ja kuidas see peaks välja nägema?

Näiteks haigla/hooldekodude personal? Minu ema töötab koroonahaigete osakonnas ja seal testitakse iga nädal kogu personal (õed-arstid, ka hooldajad ja isegi koristaja). Kui testi ei tee, siis tööle minna ei tohi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa haiged ikka koos. Kõik paksud või midagi muud viga? Lugege, erinevatel andmetel 60 kuni 80% põevad sümptomiteta või väga minimaalsete sümptomitega.

Sa ikka tead, et arstid nimetavad kerge kuluga haiguseks kõiki koroonajuhtumeid palavikuga kuni 39, mis kestab kuni 5 päeva ning kus ei teki vajadust haiglaravi järele? Need kõik on sul seal 80% sees. Mina küll ei pea 39 palavikus 5 päeva köhimist toredaks ajaviiteks.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:22; 22.02 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise õnneks pole haigestunud, aga minu ümbert on nii ja naa põdemisi. Keegi pole surnud, pole haiglasse sattunud, aga raskeks loen juhtu, kus hea sõbranna kaks nädalat voodis vaakus, palavikus ja nõrkusega. Temaga samas väikses korteris elav vana haige ema ei haigestunud. Samas tean abielupaari 60ndate algusest, kus mees üldse ei tundunud midagi, abikaasal natuke paha olla oli, aga ka mitte midagi väga hullu. Tean abielupaari, kus kumbki ei põdenud väga raskelt, nende varateismelisel pojal oli kõht lahti ja valutas ja üks päev väike palavik. See sõbranna, kelle vana ema ei haigestunud, ei suuda kuu pärast nn ametlikku paranemist koristada sedasama väiksest korterit ilma, et ta süda ei hakkaks puperdama.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et Terviseametil on jälle vars käes. Lapse lähikontaktsuse teavitas tuli 6 päeva peale kontakti. Õnneks pole nähte siiani olnud ja ilmselt ei tule ka kui 10 päeva peab isolatsioon olema. 3 päeva käis nagunii juba põhikoolis nö. lähikontaktsena. Ei kavatse ka teda testile viia. No kaua sa käid seda rõvedat pulka ninna ajamas! Süsteem ei toimi ja kui see ei toimi siis pole mõtet tõesti lollustega kaasa sörkida. Kanname oma maske edasi ja loodame, et haigus külge ei hakka. Tegelikult loodan, et olen selle juba aasta sees ära põdenud ja immuunne.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis keda viiakse rutiinsesse kontrolli ja kuidas see peaks välja nägema?

tööalased laustestimised näiteks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arstid nimetavad kerge kuluga haiguseks kõiki koroonajuhtumeid palavikuga kuni 39, mis kestab kuni 5 päeva ning kus ei teki vajadust haiglaravi järele?

Karmen Joller rääkis Duublis, et kõik kodus põetud juhtumid loetakse kergeks, kuigi inimesel on 3 nädalat järjest nii halb, et roomab neljakäpakil kempsu. Olen ise samas seisus, eile sain siis antibiootikumid, ehk nüüd hakkab midagi looma. Enam ei jaksa taluda….

Viiruse vastu antibiootikumid? Või oled lisaks bakteritega kimpus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arstid nimetavad kerge kuluga haiguseks kõiki koroonajuhtumeid palavikuga kuni 39, mis kestab kuni 5 päeva ning kus ei teki vajadust haiglaravi järele?

Karmen Joller rääkis Duublis, et kõik kodus põetud juhtumid loetakse kergeks, kuigi inimesel on 3 nädalat järjest nii halb, et roomab neljakäpakil kempsu. Olen ise samas seisus, eile sain siis antibiootikumid, ehk nüüd hakkab midagi looma. Enam ei jaksa taluda….

Kui viirusest tekkinud tûsistus vms

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 15:29; 22.02 16:19; 22.02 16:31; 23.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et Terviseametil on jälle vars käes. Lapse lähikontaktsuse teavitas tuli 6 päeva peale kontakti. Õnneks pole nähte siiani olnud ja ilmselt ei tule ka kui 10 päeva peab isolatsioon olema. 3 päeva käis nagunii juba põhikoolis nö. lähikontaktsena. Ei kavatse ka teda testile viia. No kaua sa käid seda rõvedat pulka ninna ajamas! Süsteem ei toimi ja kui see ei toimi siis pole mõtet tõesti lollustega kaasa sörkida. Kanname oma maske edasi ja loodame, et haigus külge ei hakka. Tegelikult loodan, et olen selle juba aasta sees ära põdenud ja immuunne.

Ei teagi, kas nutta või naerda. Kuidas oleks saanud Terviseamet teid varem teavitada? Kõigepealt peab viirust kandev isik testi minema. Siis tuleb millalgi testi vastus. Siis selgitatakse välja, kellega ninapidi koos on oldud. Kes seda käegalööja enda haigestumist ikka viitsib muretseda, kuid teie käitumine on kahtlemata murettekitav. Kui on Terviseameti poolt teile määratud isolatsioon, siis tähendab see seda, et te olete isolatsioonis.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:42; 22.02 16:43; 23.02 10:24; 26.02 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes siin raskelt põdenud ja hingatagi ei saa, öelge ausalt kas olete suitsetajad ja tarbite liialt alkoholi?

Sinu rõõmuks (või kurvastuseks) ei ole mehega kumbki kunagi suitsetanud. Alkoprobleemi ja ülekaalu ei ole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:30; 23.02 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas veel suitsumehed selle haigusega toime tulevad, kui mittesuitsetajad ja tervisliku eluviisiga inimesed on siruli maas…

minu tuttavad ahelsuitsetajad pole jäänud ja käivad palju ringi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel algas täna kurguvalu, arste kardab ja kuristada ei oska. Peaks vist testile minema? Või istume lihtsalt kodus?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 10:59; 22.02 12:45; 23.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas veel suitsumehed selle haigusega toime tulevad, kui mittesuitsetajad ja tervisliku eluviisiga inimesed on siruli maas…

<p style=”text-align: center;”>minu tuttavad ahelsuitsetajad pole jäänud ja käivad palju ringi

Koroona kardab tubakat või</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 13:13; 22.02 15:37; 23.02 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ja tean ikka väga paljusid, kes rutiinse testimisega või…

Mis asi on “rutiinne testimine”? Äkki ajad igaesmaspäevase puhumise lauskontrolliga sassi?

Koroonateste ei tehta suvalt majanumbri, tänava või perenime järgi. Testile läheb see, kes tumneb, et peab minema. Teie kandis viiakse vägisi? ????

Ma olen 4 korda isolatsioonis pidanud istuma, igal korral olin lähikontaktne. Mitte kordagi ei käinud testimas, sest tundsin, et pole midagi viga.

Niisiis keda viiakse rutiinsesse kontrolli ja kuidas see peaks välja nägema?

Nii sõbralik tundud.

Kas reisile minnes vôi tööiseloom nõuab või kui suur kollektiiv saadetud isolatsiooni (ise oled teises osakonnas tegelikult) ja tahad 14 päeva asemel 10 kodus istuda. Osad töökohad ei luba ilma testita tagasi, sest eakaid palju. Või kui tahad pühadel suuremas pereringis olla. Näiteks..

Minu tuttav töötab restoranis ja neil tehakse kord kuus test. Ta ongi alates mai kuust  korra kuus  testi teinud. Tean veel ühte sellist firmat, kus töötajaid regulaarselt testitakse. Need on siis erafirmad, kus tööandjad on testimise tellinud. Riiklikest asutustest (haiglad, hooldekodud jne) pole vist mõtet rääkidagi.

Ise olen testinud, et saada sertifikaati, mis kinnitab, et mul pole koroonat. Seda oli vaja reisimiseks ning praegu on see reeglina lennukisse saamise eelduseks. Ainuüksi sertifikaadi saamise eesmärgil testijaid on tänaseks juba väga palju.

Ma ei tea, kuidas teistele tundub, aga mulle jääb küll mulje, et neid muid testimisi on isegi rohkem, kui sümptomiga testimisele saadetud inimeste testimist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavate läbipõdenute lugude põhjal jääb mulje, et raskemini põevad need, kes tavaliselt viirushaigusi ei põe. Kergemini läheb neil, kes sageli viirushaigusi põevad. Nt üks sõber ütleb, t ta on igal aastal vähemalt korra nii haige, et nädal aega on paha olla ja palavik. Ja et selle kõrval oli tema läbipõetud koroona kerge juhtum, päev peavalu, siis päev köhimist, siis päev nõrkust – iga päev midagi erinevat ja siis kõik.

Tuttav, kes raskelt põdes (kodus küll, aga kasutas inhalaatorit) ja on praegu, poolteist kuud pärast läbipõdemist endiselt väga nõrk, ei ole peaaegu kunagi mingeid viirushaigusi põdenud. Nakatus pereüritusel, kus oli enese teadmata üks haige, kusjuures ükski teine samal üritusel viibinud pereliige, sh tema abikaasa, ei haigestunud.

Nii et raske öelda, kuidas nakatutakse ja miks. Või et miks üks põeb raskelt ja teine mitte. Lihtsat loogikat pole.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et Terviseametil on jälle vars käes. Lapse lähikontaktsuse teavitas tuli 6 päeva peale kontakti. Õnneks pole nähte siiani olnud ja ilmselt ei tule ka kui 10 päeva peab isolatsioon olema. 3 päeva käis nagunii juba põhikoolis nö. lähikontaktsena. Ei kavatse ka teda testile viia. No kaua sa käid seda rõvedat pulka ninna ajamas! Süsteem ei toimi ja kui see ei toimi siis pole mõtet tõesti lollustega kaasa sörkida. Kanname oma maske edasi ja loodame, et haigus külge ei hakka. Tegelikult loodan, et olen selle juba aasta sees ära põdenud ja immuunne.

Ei teagi, kas nutta või naerda. Kuidas oleks saanud Terviseamet teid varem teavitada? Kõigepealt peab viirust kandev isik testi minema. Siis tuleb millalgi testi vastus. Siis selgitatakse välja, kellega ninapidi koos on oldud. Kes seda käegalööja enda haigestumist ikka viitsib muretseda, kuid teie käitumine on kahtlemata murettekitav. Kui on Terviseameti poolt teile määratud isolatsioon, siis tähendab see seda, et te olete isolatsioonis.

Ei huvita enam kedagi. Sõbrannal oli ka positiivne test ja tuli vaid sõnum, keegi midagi rohkem ei uurinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik ei saa arugi, et läbipõdenud.

Pole põhjust paanitseda.

Kust krdi kohast sa seda võtad? Korrutad muudkui kellegi kunagi välja öeldud mantrat? Lohutad inimesi? Mina ei tunne kedagi, kes “ei saaks arugi, et läbi põdenud”. Kõik, kes on olnud koroonas, on siiski olnud haiged, kes tavalise külmetuse tasemel, kes tõsisemalt (38-39 palavikud), mõni ka haiglasse jõudnud. Ja siis tuled sina ja teatad mängleva kergusega, et “enamik ei saa arugi”. Palun seleta, kust sa seda võtad?

Mina tean 14 inimest, kes on koroonas olnud, nendest ühel oli 1 päev väike palavik. Ühel puudus ainult maitse meel, teine ei tundnud lõhna, paaril inimesel oli köha, ühel ei olnud ühtki sümptomi. Mõnel oli peavalu. Ühel valutasid liigesed Mingit erilist vahet pole tavalise gripiga

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel algas täna kurguvalu, arste kardab ja kuristada ei oska. Peaks vist testile minema? Või istume lihtsalt kodus?

Kui testima ei taha minna, istute kümme päeva kodus. Valik on teie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel algas täna kurguvalu, arste kardab ja kuristada ei oska. Peaks vist testile minema? Või istume lihtsalt kodus?

Kui testima ei taha minna, istute kümme päeva kodus. Valik on teie.

istute kodus kuni laps paraneb ja päeva veel.  Kui mõni täiskasvanu haigestub, läheb testima

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:05; 23.02 20:14; 26.02 07:20; 26.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli covid positiivne täiesti ilma sümptomiteta. Terve klass jäi isolatsiooni kuna keegi sai positiivse testitulemuse. Pärast 10 päeva kodusistumist otsustas laps testi teha, et isolatsioonis pääseda. Üllatuseks test positiivne. Istusime siis terve perega veel 14 päeva isolatsioonis. Seega võib küll olla ilma igasuguste sümptomiteta see asi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas veel suitsumehed selle haigusega toime tulevad, kui mittesuitsetajad ja tervisliku eluviisiga inimesed on siruli maas…

Vastupidi on paraku. Suitsetajad teatud hapnikupuudusega organismis harjunud ning põevad kergemalt. Ei ärgita loomulikult kedagi suitsetama, aga nii on.

Ise olen pmst ahelsuitsetaja, koroona väljendus kondivalus. Ei tekkinud ei köha, nohu ega palavikku. Jumal tänatud.

Sõbranna pere samuti, mōlemad mehega suitsetajad ja ei tekkinud hingamisteede versiooni ega palavikku, paar päeva väsinud olemine ja kõik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te Terviseameti tööga rahule jäite. Kas küsitleti lähikontaktsuse osas. Mul üks tuttav määrati kaks korda järjest karantiini, kuna perearst käskis peale põdemist teise testi teha ja terciseamet väitis, et nemad ei tea, et ta haige oleks olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:05; 23.02 20:14; 26.02 07:20; 26.02 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te Terviseameti tööga rahule jäite. Kas küsitleti lähikontaktsuse osas. Mul üks tuttav määrati kaks korda järjest karantiini, kuna perearst käskis peale põdemist teise testi teha ja terciseamet väitis, et nemad ei tea, et ta haige oleks olnud.

Kuidas Terviseameti tööga rahule jäime? Endaga olen küll rahul, kannan maski, pesen käsi.  Tuttav võib sulle ükskõik mida rääkida. Oli küll haige, kuid mis testide tulemused olid?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 12:42; 22.02 16:43; 23.02 10:24; 26.02 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavate läbipõdenute lugude põhjal jääb mulje, et raskemini põevad need, kes tavaliselt viirushaigusi ei põe. Kergemini läheb neil, kes sageli viirushaigusi põevad. Nt üks sõber ütleb, t ta on igal aastal vähemalt korra nii haige, et nädal aega on paha olla ja palavik. Ja et selle kõrval oli tema läbipõetud koroona kerge juhtum, päev peavalu, siis päev köhimist, siis päev nõrkust – iga päev midagi erinevat ja siis kõik.

Tuttav, kes raskelt põdes (kodus küll, aga kasutas inhalaatorit) ja on praegu, poolteist kuud pärast läbipõdemist endiselt väga nõrk, ei ole peaaegu kunagi mingeid viirushaigusi põdenud. Nakatus pereüritusel, kus oli enese teadmata üks haige, kusjuures ükski teine samal üritusel viibinud pereliige, sh tema abikaasa, ei haigestunud.

Nii et raske öelda, kuidas nakatutakse ja miks. Või et miks üks põeb raskelt ja teine mitte. Lihtsat loogikat pole.

Loogikat ei ole jah. Minu eks, 30-aastase suitsetamisstaažiga mees, vanust üle 50, põdes kerge nohu ja peavaluga, vaid ühel õhtul lõi palaviku üles. Enne seda kartis väga haigeks jäämist, arvas, et tema oma suitsetajakopsudega sureb kindlasti ära. Ta elukaaslane aga, kes viiruse neile töö juurest koju tõi, terve ja tugev naine, sai tüsistuse kopsupõletiku näol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Ilu ja tervis Viimase aja koroonapositiivsed