Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimase hetke pakkumine vs varajase tellija soodustus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Viimase hetke pakkumine vs varajase tellija soodustus

Postitas:
Kägu

Oskab keegi ehk nõu anda, kumb on soodsam ost? Mul ei ole tähtsust, mis hotell on-kas 2 tärni või 5 tärni. Küll aga soovin soodsaimat hinda. Nüüd ei tea, mida teha-kas osta varajase tellijana hetkel pakett sügiseks ära või oodata sügiseni ja osta viimase hetke pakkumine. Kuna reisile läheb vaid 2 täiskasvanut, siis usun, et viimase hetkega saaks reisi kenasti kätte. Kumb on aga odavam variant? Kas keegi on seda ehk jälginud?

Puhkuse pean muidugi paika panema juba varsti :S
Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Viimase hetke pakkumine vs varajase tellija soodustus

Nõu nüüd küll ei oska anda, aga endal on kogemus, et viimase hetke reisipakkumine oli tunduvalt odavam varasest tellimusest. Pärast ei jõudnud küllalt sülitada, et reisi varakult ära ostsin.
Teistele ei taha soovitada mitte midagi 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõu nüüd küll ei oska anda, aga endal on kogemus, et viimase hetke reisipakkumine oli tunduvalt odavam varasest tellimusest. Pärast ei jõudnud küllalt sülitada, et reisi varakult ära ostsin.
Teistele ei taha soovitada mitte midagi 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

need varase tellija soodustused on suur tühi reklaamimull!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimase hetke pakkumisi ei pruugi sulle sobival viimasel hetkel olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tärnide suurus pole oluline,siis valiksin kindlasti viimase hetke pakkimise.Kaldun arvama et saad odavamalt või vähemasti sama raha eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ootaks pigem suuremat müügikampaaniat. Tourest 2012 on tulemas ja kindlasti tuleb midagi. Jälgi erinevate reisibüroode kampaaniaid. Estravelil on tihti päris suuri ettevõtmisi. Viimaste hetke ootaks ainult siis, kui mu puhkusegraafik oleks fleksibiilne ja poleks tähtsust, mis ajal ma sõidan, vaataks sobiva viimase hetke pakkumise ja siis läheks. Aga eks peab arvestama, et valik on viimase hetke puhul alati kehvem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida tähendab fleksibiilne lahendus; Sõna fleksibiilne; on asjata laenatud inglise keelest (flexible). Eesti keeles on paindlik, elastne.
http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=58
mõni tarkus osutub lolluseks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootaksin viimast hetke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie käsime viimase hetke pakkumistega – mehega saame mõelmad iga aeg töölt puhkust võtta, lapse küsin koolist , teise lasteaiast ja läheme. oleme olnud 20 000 krooni eest 4kesi 2 nädalat 4+ hotellis egiptuses (kõik hinnas), lihtsalt sattusin sellele pakkumisele ja sai kiiresti reageeritud (järgmine päev oli sama hind 1 nädalasel reisil).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teinud mõlemat, rohkem eelistan ette osta sest siis on aega rahadega arvestada. Kui aga raha on olemas ja nii suur valik kah et 2-5* hotell, siis pigem ostaksin viimasel hetkel.

2x olen siiani viimasel hetkel ostnud, et minek järgmine päev ja sain sigaodavalt. Ülejäänud reisid olen ostnud varajase tellija soodustusega kusjuures ei ole olnud mineku hetkel minu hotelli soodsamalt pakkumistes. Eks oleneb hooajast ka.

Nüüd märtsis ootan ka viimase hetke omi, eks siis näis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimase hetke pakkumisi on nii väheseks jäänud ju. Vähemalt neid, mis algusega Eestist on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varajase tellija oodustus + parima hinna garantiid pakutakse ju praegu. Praegu kindlasti soodsam osta.

Ise käisime sügisel Türgis 5* 11 päeva 4in. Varajase tellija soodustusega 1400¤. 7 päevane reis oli kohe kallim.

Please wait...
Postitas:
xyzw

Küsimuse püstitusest paistab justkui võtaks läbi reisibüroode … kuid ise hotelli netist võttes võib saada palju parema pakkumise: reisibürood müüvad kindlaid kette, kuid internetis saab paljude eri kettide pakkumised reastada hindade järgi … samuti saab erinevad hotellid kuvada kaardile, ning vaadata kui kaugel vajalikust kohast kui palju maksab.

http://www.alpharooms.com/discount-hotels.aspx

Ise olen kasutanud rohkem viimase hetke pakkumisi … st vaatad aegajalt palju on soovitud kohas vabu kohti … kui vabu kohti hakkab olema vaid loetud arv, siis broneerid ära … kui vabu kohti on palju (arvu ei näidata), siis võib loota soodsat viimase hetke pakkumist.

Isiklikult olen seda Alpharoomsi linki kasutanud mitu korda Kanaaridel hotelli võtmiseks, ning kõik on ilusti toiminud.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viimase hetke pakkumine vs varajase tellija soodustus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.