Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viimast lõppu tööl olijad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Viimast lõppu tööl olijad

Postitas:

Kuidas enesetunne tööl viibides ja kuidas kolleegide suhtumine?
Endal kohutav piin tööl, eriti peale lõunat, kuna selg annab tunda ja istuda ei saa lihtsalt. ringi siblida ka ei jõua nii nagu tahetakse, kuna kõht pinges ja ebamugavalt valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga toetav suhtumine. Kui 12. nädalalal enam varjata ei saanud hakkati pakkuma vankrit, auto turvavöö suunajat jne, kingiti raamat minu 9 kuud ja kallistati palju. Kusjuures tegemist suht range seltskonnaga, mitte sõpruskonnaga. Praegu tehakse minu eest palju ära, kuigi tavaliselt teiste tegemistesse ei sekkuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu kolleegid ei saa aru, et ma rase. Ju arvavad, et ma pika jõulupuhkuse ajal lihtsalt paksuks söönud 😀 . Olen vaikselt hakanud olulisematele kolleegidele ütlema, et kuu aja pärast lahkun töölt. Siis vaadakse suurte silmadega ja küsitakse, mis firmasse ma lähen tööle 🙂 . Ja ometi mul suur kõht olemas. Enesetunne veel super, kõht ei sega eriti. Loen päevi, mis lõpuni jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka siiamaani vaid positiivset rääkida:-)
Olen veel tööl 1,5 kuud, siis jään koju. Enesetunne on hea, lihtsalt töötempo on langenud, muidu teen tööd hea meelega ja tüdimust pole. Kolleegid on mõistvad ja toredad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka töö juures positiivne suhtumine. Kuna istuv töö, siis selg jääb valusaks aga olen omale padja toetuseks muretsenud. Koju jään kuu aja pärast ja ei jõua seda ära oodata….loeks lausa tunde kui viitsiks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks võinud vabalt praegugi veel tööl käia..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl tunnen end imehästi, ei tahaks üldse koju jääda. Nädalavahetused kodus olen nagu haige vanainimene. Nädalaid 33+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane lõpp peaks ju olema 30p enne tähtaega, so 35.nädal siis? Mul füüsiline töö, aga viimased nädalad on vist vaid kohalkäimise vaev. Ei jaksa midagi teha, kõik läheb nii aeglaselt. Kolleeg teeb juba minu tööd ka. Pidevalt istun vetsus, õhtuks on jalad nii paistes, et pidin 4 numbrit suuremad saapad ostma. Kuna töö on graafikuga (2 tööl ja 4 vaba), siis saab vahepeal kodus lösutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetunne ok, teiste suhtumine ka ok. Hommikune ärkamine on pigem piin minu jaoks. Ja kui nuriseda,siis mul ka istuv töö,et 8 tundi istuda on paras piin. Üritan vahepeal natuke liigutada ja sirutada ja lohutan end sellega,et seisev töö oleks raskem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ma ei jõua ära oodata et koju jääda…hommikuti pole probleemi ärkamisega kuna niikuinii magada ei saa aga no see päev otsa istumine…see on ikka piin mis piin 😀 Töö juures ka kõik suhtuvad sõbralikult, seda enam et meeste kollektiiv on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslased nii vahvad, et ei tahagi ära minna. Teevad muudkui komplimente kui ilus ma välja näen ja toetavad igati. Tervis on nii korras, et mingeid probleeme pole ka istuda ega astuda. Ainuke põhjus miks koju jääda tahaks, oleks siis, et saaks kodu beebi tulekuks ette valmistada rohkem ja üldse beebi asjadega tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise rasedusega ma olin tõeline töönarkomaan 🙂 Dekreeti minek oli lihtsalt paberi peal 🙂 Kolmapäeval olin viimast päeva tööl ja laupäeval läksin sünnitama. Laps sündis 10 päeva enne tähtaega. Kohe mitte ei saanud kontorist eemal olla. Isegi haiglas tegelesin veel tööasjadega 🙂 Rasedus oli väga kerge ja töökollektiiv väga meeldiv, et kohe kahju oli ära minna 🙂 Hetkel olen uuesti rase, aga esimene laps alles 1a6k vana ja pole mõtet enam pooleks aastaks uuesti tööle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore on lugeda, et enesetunde poolest on enamikul sama nagu endalgi (lihtsalt tuttav tunne tuli). Aga kolleegide suhtes ei saa mina küll kiitusega hiilata. Olen tegelikult kohutavalt pettunud inimestes. Kui esimest last ootasin, siis oli mul meeste kollektiiv ja seal oli suhtumine hoopis teine. Kuigi nüüdses on ka paar meest, üks nendest ülemus, aga too on küll nagu vana lammas selle koha pealt, et üks naisterahvas beebiootel olla võib. Kohati ajab mind tema suhtumine naerma aga siis jälle nutma ja siis veel tigedaks ka. Isegi naiskolleegid ei suuda aru saada, et ma ei saa pidevalt istuda ja arvutis tööd teha, et ma pean lihtsalt sirutama ja mööda koridori ringi kõndima, et leevendada enda piina. Selleks olingi kaks nädalat haiguslehel, et sellest kõigest puhata, kuna lihtsalt ei jõua joosta ega teha vajalikke töid kõigi tahtmiste järgi (kuigi nad saaksid ise palju ära teha), kuna töötempo on paratamatult langenud. Ööd on magamata sest tööd kuhjuvad ja see ei lase mul uinuda, seega olen üleval pool ööd ja siis päeval lihtsalt väsin kiiremini ära.
Aga jah, lohutab see, et jäänud on veel kuu tööl käia, samuti loen päevi. Aga üks on kindel, et need siiski vähenevad iga päevaga.
Soovin kõigile ilusat ootusaega ja vastupidavat tervist lõpuajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viimast lõppu tööl olijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.