Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 374 )

Teema: Viinakurat rahuldamas naisi

Postitas:
Kägu

purjus oled. maga kaineks. jood. joo vähem. ära rohkem peale võta jne. Vastikult palju liigub mees alkohoolikute lisaks naisalkohoolikuid. Ennem ei lõpetata kui kohale jõuab surmahirm ja/või valu.  Ja kuna see on sinu võitlus, sinu surm ja sinu valu,  siis ei viitsi enam neile kommentaaridele vastata.

+6
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meesalkohoolik
Ennem enne

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja alkohoolikute puhul sugu eristada? Kumb ise oled, mees- või naisalkohoolik?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab enda igast mõttevälgatusest Perekooli teema tegema?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab enda igast mõttevälgatusest Perekooli teema tegema?

Ei viitsi teemades vastata, pudeli küsimus reedab alati küsija enda alkoholiprobleeme. Ja suhtlus alkohoolikuga tuleb alati viia nulli. Kui sina tahad arutada ainult armukesi ja salasuhteid, siis alkohoolik on samuti psüühikahäire, nagu valetamine, varastamine ja salatseminegi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on ilmselgelt ebakaine inimese kirjutatud, aga mõte on täiesti olemas.
Lugege ise tervise v ajaviite teemade alt, kui palju (nais)joodikuid meil on. Oi, pardon – tipsutajaid. Ei tohi joodik öelda, see solvab. Inimene, kes regulaarselt igal õhtul joob (kogus polegi enam oluline, oluline on harjumus JA VAJADUS), ei ole aga modagi muud kui alkoholisõltlane ehk joodik. Alkohoolik ise muidugi keeldub seda nii nimetamast ja tunnistamast. Tema jaoks on alkohoolik see haisev parm poe tagant või äärmisel juhul “üks mu tuttav naine”, igatahes mitte tema ise. Mis sest, et õhtuti läheb 1-2 pudelit veini ” kultuurse tarbimise” slõugani all või 5-6 kange alkoholiga kokteili “tipsutades”. Ei, see polr sõltuvus, pole joomine…mkmm.
Isegi seda nad ei usu ega tunnista, et pundunud nägu ja läikivad silmad veel keskpäevalgi räägivad möödundõhtudest
“lapsed magavad, nüüd on minu aeg” rajust “lõõgastumisest”.
Aga ei, perekoolika ehk keskmise Eesti naise elu on ju nii karm, et ajab igaõhtuselt jooma. Keegi väidetavalt muidugi aru ei saa, oma pereliikmed kõige vähem.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on ilmselgelt ebakaine inimese kirjutatud, aga mõte on täiesti olemas. Lugege ise tervise v ajaviite teemade alt, kui palju (nais)joodikuid meil on. Oi, pardon – tipsutajaid. Ei tohi joodik öelda, see solvab. Inimene, kes regulaarselt igal õhtul joob (kogus polegi enam oluline, oluline on harjumus JA VAJADUS), ei ole aga modagi muud kui alkoholisõltlane ehk joodik. Alkohoolik ise muidugi keeldub seda nii nimetamast ja tunnistamast. Tema jaoks on alkohoolik see haisev parm poe tagant või äärmisel juhul “üks mu tuttav naine”, igatahes mitte tema ise. Mis sest, et õhtuti läheb 1-2 pudelit veini ” kultuurse tarbimise” slõugani all või 5-6 kange alkoholiga kokteili “tipsutades”. Ei, see polr sõltuvus, pole joomine…mkmm. Isegi seda nad ei usu ega tunnista, et pundunud nägu ja läikivad silmad veel keskpäevalgi räägivad möödundõhtudest “lapsed magavad, nüüd on minu aeg” rajust “lõõgastumisest”. Aga ei, perekoolika ehk keskmise Eesti naise elu on ju nii karm, et ajab igaõhtuselt jooma. Keegi väidetavalt muidugi aru ei saa, oma pereliikmed kõige vähem.

VALETAD! ja põhjus miks ma sind valetajaks kutsun on see, et sa ei ole aus ja ei räägi tõtt. Kus sa teemaalgatajat muidu näinud oled? Võtsid koos teemaalgtajaga viina kuskil, saite koos kaineks? See on hea teema näidata teistele, kui loll võib olla üks naine, sest ta oletab asju, mida tegelikult ei ole olemas. Miks elad võlts elu?

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

VALETAD! ja põhjus miks ma sind valetajaks kutsun on see, et sa ei ole aus ja ei räägi tõtt. Kus sa teemaalgatajat muidu näinud oled? Võtsid koos teemaalgtajaga viina kuskil, saite koos kaineks? See on hea teema näidata teistele, kui loll võib olla üks naine, sest ta oletab asju, mida tegelikult ei ole olemas. Miks elad võlts elu?

Alustades tagantpoolt: see, millist võltsi või siirast elu mina elan, ei puutu sinusse. Keegi meist pole perfektne, sina kaasaarvatud. Kommentaariga panin aga naelapea pihta, sest kiviga pihtasaanud koer kiunataski.

Jah, mu arvamus sinu ehk TA kohta võib olla oletuslik, aga oletused on tulnud sedasama Perekooli lugedes ning elust lahtiste silmadega läbi käies.
Mis viinajoomisse puutub, siis viima ma ei joo. Ei maitse ja see viib mõistuse. Mulle meeldib elu ja elamine, oma vaba aega/õhtuid ei raatsi raisata umbes olemisele. Viimati jõin valget veini 2. juunil, oma 50ndal juubelil. Järgmine võtekas tuleb aastavahetusel. Pereringi sündmused ja sünnipäevad mööduvad “igavalt” ehk kainelt. Meil pole kombeks koosviibimistel juua, pigem on suhtlus ja lähedastega koosolemine prioriteetideks. Valetan? No muidugi…mitte. Samas – on sel kellegi jaoks tähtsust, peale minu enda? Eriti siin, anonüümselt-virtuaalselt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustades tagantpoolt: see, millist võltsi või siirast elu mina elan, ei puutu sinusse. Keegi meist pole perfektne, sina kaasaarvatud. Kommentaariga panin aga naelapea pihta, sest kiviga pihtasaanud koer kiunataski. Jah, mu arvamus sinu ehk TA kohta võib olla oletuslik, aga oletused on tulnud sedasama Perekooli lugedes ning elust lahtiste silmadega läbi käies. Mis viinajoomisse puutub, siis viima ma ei joo. Ei maitse ja see viib mõistuse. Mulle meeldib elu ja elamine, oma vaba aega/õhtuid ei raatsi raisata umbes olemisele. Viimati jõin valget veini 2. juunil, oma 50ndal juubelil. Järgmine võtekas tuleb aastavahetusel. Pereringi sündmused ja sünnipäevad mööduvad “igavalt” ehk kainelt. Meil pole kombeks koosviibimistel juua, pigem on suhtlus ja lähedastega koosolemine prioriteetideks. Valetan? No muidugi…mitte. Samas – on sel kellegi jaoks tähtsust, peale minu enda? Eriti siin, anonüümselt-virtuaalselt.

Valetad! Su teooria ja loogika ei tööta! Mind ei huvita mis sulle meeldib või mis ei meeldi! Sa oled valetaja, sest sa väidad asju, mida ei ole olemas! Sellepärast sa valetaja oledki, sa ei tea mis tegelikult on ja mida tegelikult ei ole. Oma kommentaariga näitad sa kui loll võib olla üks naine! Ta ei tea, ta ainult räägib, et nii on.  Aga mis tegelikult on, seda ta ikkagi ei tea. Valevorstist valetaja,muud ei midagi!

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Valetad! Su teooria ja loogika ei tööta! Mind ei huvita mis sulle meeldib või mis ei meeldi! Sa oled valetaja, sest sa väidad asju, mida ei ole olemas! Sellepärast sa valetaja oledki, sa ei tea mis tegelikult on ja mida tegelikult ei ole. Oma kommentaariga näitad sa kui loll võib olla üks naine! Ta ei tea, ta ainult räägib, et nii on.  Aga mis tegelikult on, seda ta ikkagi ei tea. Valevorstist valetaja,muud ei midagi!

Nojah, mul suva, mida suna minust arvad. Erinevalt sinust panen ma klõps! telefoni kinni, ronin teki alt välja, lähen lülitan kohvimasina sisse ja siirdun duši alla. Peale seda algab mõnus päev oma perega. Sinul seda kõike pole ja mul pole sinust ka kahju. Sedakorda ma ei valeta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on selline kommentaar lihtsalt ärapanemine mõttetu/seosetu jutu kohta ja ei tähenda ei ütleja ega kommentaari saaja kohta, et see kohe purjus või alkohoolik on. Aga muidugi, naisalkohoolikuid leidub ja nemad oskavad veel paremini varjata (nagu petmistki),  sellest tuleneb mulje, et neid oleks nagu vähem. Nagu teada, sõltuvused naistel kiirem tekkima ja sügavam.

Alkohoolikuid on ka skaalad palju erinevaid tüüpe, agates high-functional (ametialaselt väga kõrgel kohal ja edukas salajoodik) kuni päris sopajoodikust asotsiaalini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see teema ei sündinud mitte päris kaines peas või ongi su eneseväljendusoskus NII kasin.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis alkohoolik on samuti psüühikahäire, nagu valetamine, varastamine ja salatseminegi.

Ja samasugune psüühikahäire kui vajadus teha üha rumalamaid teemasid, mis tagatipuks on lasteaia tasemel sõnastatyd.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigi professor jälle tegutsemas?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, mul suva, mida suna minust arvad. Erinevalt sinust panen ma klõps! telefoni kinni, ronin teki alt välja, lähen lülitan kohvimasina sisse ja siirdun duši alla. Peale seda algab mõnus päev oma perega. Sinul seda kõike pole ja mul pole sinust ka kahju. Sedakorda ma ei valeta.

Valetaja! Mille põhjal väidad mida mul on ja mida mul ei ole. Nii rumal annab olla!

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see teema ei sündinud mitte päris kaines peas või ongi su eneseväljendusoskus NII kasin.

Aga mis tegelikult on? seda sa ei tea!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja samasugune psüühikahäire kui vajadus teha üha rumalamaid teemasid, mis tagatipuks on lasteaia tasemel sõnastatyd.

Äkki lõpeb ära totakate küsimuste küsimine, kas jood. Kui sina solki omale kerre kallad, ei tähenda, et seda ka teised teevad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see teema ei sündinud mitte päris kaines peas või ongi su eneseväljendusoskus NII kasin.

Aga mis tegelikult on? seda sa ei tea!

Ja mitte kedagi see, mis sinuga on, ka ei huvita.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mitte kedagi see, mis sinuga on, ka ei huvita.

Miks sa siis kirjutad mida kellegil teisel on ja mida ei ole. Sa ju näitad ainult kui kiuslik ja rumal sa oled. Mõtled et su elukaaslasel ka väljaspoole kodu seksi ei ole, et siis nagu ei olegi. Aga kas on või ei ole, seda sa ei tea.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigi professor jälle tegutsemas?

Sul hakkas see “riigi professori” kild nii meeldima, et kasutad seda edaspidi nüüd IGAS teemas või? Vaheta plaati, kui midagi muud välja mõelda oskad. Muidu hakkan jälle lopast rääkima! 😀

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Riigi professor jälle tegutsemas?

Sul hakkas see “riigi professori” kild nii meeldima, et kasutad seda edaspidi nüüd IGAS teemas või? Vaheta plaati, kui midagi muud välja mõelda oskad. Muidu hakkan jälle lopast rääkima! ????

Mis kild? Rääkige mulle ka, palun!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ka see teema ei sündinud mitte päris kaines peas või ongi su eneseväljendusoskus NII kasin. Aga mis tegelikult on? seda sa ei tea!

Tegelikult oled sa väga endast väljas ja hüsteeritsed, mis sinuga lahti on, me tõesti ei oska ära arvata. Mida sa siis eile öösel purjus peaga korda saatsid (peale selle teema tegemise, see on tühitähi), et ilusal laupäevahommikul nii liimist lahti oled? JA ära sõima kõiki vastajaid valetajaks, kaine inimese elu on ilus ja see pole vale.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigi professor jälle tegutsemas?

Sul hakkas see “riigi professori” kild nii meeldima, et kasutad seda edaspidi nüüd IGAS teemas või? Vaheta plaati, kui midagi muud välja mõelda oskad. Muidu hakkan jälle lopast rääkima! ????

Jah, aga palun, mis või kes on lopa?

Muide, seda “kildu” kasutavad mitu inimest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et teemaalgatajat solvab, et tema käest küsitakse teemades pidevalt, kas oled purjus või. Ta siis üritab nüüd endale selgeks teha, et ju siis hoopis see küsija joob, aga tegelikult on ju aru saada, et inimene on purjus ja sellepärast kirjutab väga segaselt. Kuna tundub, et tegemist on mehega, siis üritab ta taas enda lohutamiseks väita, et naised joovad veel hullemini. Ilmselt kogu selle teema taga on siiski väike mure oma alkoholiprobleemi pärast. Kõigepealt ongi vaja endale tunnistada, et jood liiga palju ja siis on juba kergem edasisi samme astuda. Samas teiste süüdistamine ei tule kasuks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oled sa väga endast väljas ja hüsteeritsed, mis sinuga lahti on, me tõesti ei oska ära arvata. Mida sa siis eile öösel purjus peaga korda saatsid (peale selle teema tegemise, see on tühitähi), et ilusal laupäevahommikul nii liimist lahti oled? JA ära sõima kõiki vastajaid valetajaks, kaine inimese elu on ilus ja see pole vale.

Aga mis tegelikult on! Sa ei tea seda!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et teemaalgatajat solvab, et tema käest küsitakse teemades pidevalt, kas oled purjus või. Ta siis üritab nüüd endale selgeks teha, et ju siis hoopis see küsija joob, aga tegelikult on ju aru saada, et inimene on purjus ja sellepärast kirjutab väga segaselt.

Noh, mõni mure see, ütelgu siis ausalt vastu, et ta ei ole purjus, vaid ta lihtsalt ei oska kirjutada! Aga mul on tunne, et ta oli/ON purjus JA ei oska kirjutada veel lisaks. Karm. Ajaks kurjaks küll nii puntrasse elatud elu.

Tegelikult ma arvan selle pärastpoole lisatud seosetu jutu järgi, et meie labiilse psüühikaga püsikülastajast neiu otsib omale kedagi, kellega jälle eravestlusi “miks sa vaatad mind?! Miks sa jälitad mind, hoopis mina ei taha sinuga rääkida!” pidama hakata, tal pole kedagi teist.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et teemaalgatajat solvab, et tema käest küsitakse teemades pidevalt, kas oled purjus või. Ta siis üritab nüüd endale selgeks teha, et ju siis hoopis see küsija joob, aga tegelikult on ju aru saada, et inimene on purjus ja sellepärast kirjutab väga segaselt. Kuna tundub, et tegemist on mehega, siis üritab ta taas enda lohutamiseks väita, et naised joovad veel hullemini. Ilmselt kogu selle teema taga on siiski väike mure oma alkoholiprobleemi pärast. Kõigepealt ongi vaja endale tunnistada, et jood liiga palju ja siis on juba kergem edasisi samme astuda. Samas teiste süüdistamine ei tule kasuks.

Miks mind peaks solvama? Mina ei tea seda, kas väitja on joodik, raskelt haige või lihtsalt rahuldamata. Ma ei tea seda. Ja teised ka ei tea, mis teistel on ja mida teistel ei ole.  Miks aga inimesel esimese asjana pudel meelde tuleb, vot see imelik juba. See ei ole tavaline käitumine. Mina ei saa sinu tundumistele midagi teha, kui sulle tundub, et mina olen mees, siis nii ongi. Aga sa ei saa väita, et ma ole mees. Ilmselt ei tasu ikka eeldada kui 100% ei tea.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ma arvan selle pärastpoole lisatud seosetu jutu järgi, et meie labiilse psüühikaga püsikülastajast neiu otsib omale kedagi, kellega jälle eravestlusi “miks sa vaatad mind?!

Minu arust antud juhul on tegemist siiski mehega, kes joob. See omaette jutustav diagnoosiga naisterahvas ajab teistsugust segast juttu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, mõni mure see, ütelgu siis ausalt vastu, et ta ei ole purjus, vaid ta lihtsalt ei oska kirjutada! Aga mul on tunne, et ta oli/ON purjus JA ei oska kirjutada veel lisaks. Karm. Ajaks kurjaks küll nii puntrasse elatud elu. Tegelikult ma arvan selle pärastpoole lisatud seosetu jutu järgi, et meie labiilse psüühikaga püsikülastajast neiu otsib omale kedagi, kellega jälle eravestlusi “miks sa vaatad mind?! Miks sa jälitad mind, hoopis mina ei taha sinuga rääkida!” pidama hakata, tal pole kedagi teist.

Sa võid lõpmatuseni seda jatkata, aga mis tegelikult on? Seda sa ei tea. Kas sa tõde kunagi teada saadki, seda ei tea praegu ei mina ega sina.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea seda, kas väitja on joodik, raskelt haige või lihtsalt rahuldamata.

Kas rahuldamata isik hakkab täisti suvalist soga ajama? Minu arust ikka ei hakka. Joodikud ja diagnoosiga isikud aga küll.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 374 )


Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi