Esileht Pereelu ja suhted Viiner suguelundi kohta

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Viiner suguelundi kohta

Postitas:

Naised, kes te seda sõna kasutate sellises kontekstis. MIks?
Olin seltskonnas, kus tuli mingi teema üles, kusjuures täiesti viisakas vestlus ja siis üks naine hakkab järsku ka sõna võtma ja kohe mitu korda kasutas sõna viiner. Ma ei saanudki aru, kas oli naljakas või oli imelik, aga no arusaamatu mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 00:17; 29.08 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mina ütlen viisaka vestluse ajal ikka pigem “võmp”, “kara”, “tala” või “kürb”.
Viisakas vestluses ei kasutata meesterahva suguelundi kohta selliseid halvustavaid väljendeid nagu “noks”, “tillu”, “viiner” või “till”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ütlen “lingus” või “suguti” või siis, kui on pisemast suguelundist juttu, siis ütlen ka “peenis”.
mõnikord kasutan nalja pärast ka “sardell”, aga mitte iialgi ei ütle ma viisaka vestluse ajal “viiner”!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 00:30; 05.09 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti kindlalt oli tegu “viisaka vestlusega”…
Eks ossid võivad aeg-ajalt omavahel ka viisakad olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on laen inglise keelest. Juu viineri-harrastajal on välismaa mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:24; 29.08 10:38;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saanudki aru, kas oli naljakas või oli imelik, aga no arusaamatu mulle.[/tsitaat]Ma kasutaks sõna “hale” :). Miski pisike, roosa ja pehme asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:37; 29.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, kes te seda sõna kasutate sellises kontekstis. MIks?
Olin seltskonnas, kus tuli mingi teema üles, kusjuures täiesti viisakas vestlus ja siis üks naine hakkab järsku ka sõna võtma ja kohe mitu korda kasutas sõna viiner. Ma ei saanudki aru, kas oli naljakas või oli imelik, aga no arusaamatu mulle.[/tsitaat]

Imelik jah. Kui mina mingis seltskonnas oma mehe riistast räägin, siis kasutan pigem sõna “anakonda”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:24; 29.08 10:38;
To report this post you need to login first.

mul ei ole tulnud ette olukorda, kus ma viisakas seltskonnas viisaka vestluse käigus suguelunditest räägiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]paadund perekoolik kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul ei ole tulnud ette olukorda, kus ma viisakas seltskonnas viisaka vestluse käigus suguelunditest räägiks. [/tsitaat]
Minul pole jälle ette tulnud, et ma viisakas seltskonnas viisakat vestlust pean. Piisab sellest, kui mina kohale ilmun ja seltskond pole enam viisakas ja samuti ei saaa siis enam viisakat vestlust harrastada.

See “anakonda” on nüüd mu uus lemmik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiner on ju väga hea nimetus, igati läänelik (wiener), sobib hästi praeguse uuseesti inimeste püüdluste ja trendidega.

Aga sellel kes siin mainis “tala” on ilmselt mees verevarustuse häiretega, kuna normaalsel mehel ei saa kogu aeg kõva olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 15:56; 29.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viiner on ju väga hea nimetus, igati läänelik (wiener), sobib hästi praeguse uuseesti inimeste püüdluste ja trendidega.

Aga sellel kes siin mainis “tala” on ilmselt mees verevarustuse häiretega, kuna normaalsel mehel ei saa kogu aeg kõva olla.[/tsitaat]”Söö sibulat ja kala, siis seisab nagu tala.”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
“Söö sibulat ja kala, siis seisab nagu tala.” [/tsitaat]

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=tala&F=M
Tala on mõlemast otsast toetatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ütlen “lingus” või “suguti” või siis, kui on pisemast suguelundist juttu, siis ütlen ka “peenis”.
mõnikord kasutan nalja pärast ka “sardell”, aga mitte iialgi ei ütle ma viisaka vestluse ajal “viiner”!!![/tsitaat]

No ütle mulle, kallis inimene, mis vahe on sardellil ja viineril?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=tala&F=M
Tala on mõlemast otsast toetatud :-)[/tsitaat]See on peale paigaldamist 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:37; 29.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sardell on vihale aetud viiner see vahe on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sardell on vihale aetud viiner see vahe on. :)[/tsitaat]
Aga pooltel meestel on tegelikult hoopis porgand.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 15:56; 29.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisakas vestlus oli minu seisukohalt vaadatuna töö teemaline ja teiste seisukohalt vaadatuna lihtsalt põnev ja glamuurne. Kui ikka töötad peenistega, siis kõik tahavad teada, kuidas täpselt need asjad ikka käivad. Sama kehtib naistele vajalike toodete kohta. Ja ütlen kohe ära, et ei ole tegu seksileludega, kuigi peenis kõlbab leluks nagu hästi küll 🙂

Minu töös on kasutusel hoopis muu sõna, sest peenis, kui selline asub püksis ja nendega ma ei tööta, aga spetsiifika kedagi ei huvita ka. Inimesed, kes küsivad, kasutavad omi sõnu. Lihtsalt viiner ja sardell on kuidagi arusaamatult imelikud sõnad. Ja mehele oma magamistoas ei ütleks ma ammugi, et tal viiner/sardell on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 00:17; 29.08 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://youtu.be/dU95v23MQ4c?t=2m1s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viiner on ju väga hea nimetus, igati läänelik (wiener), sobib hästi praeguse uuseesti inimeste püüdluste ja trendidega.

Aga sellel kes siin mainis “tala” on ilmselt mees verevarustuse häiretega, kuna normaalsel mehel ei saa kogu aeg kõva olla.[/tsitaat]
Ei peagi kogu aeg kõva olema. piisab sellest, et alati siis, kui mina lähedal olen ja vaatama juhtun, nii on. Mul läks ikka aastaid, enne kui lõpuks teada sain, milline meesterahva suguelund tavaliselt välja näeb … ja sedagi filmilindilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ütlen “lingus” või “suguti” või siis, kui on pisemast suguelundist juttu, siis ütlen ka “peenis”.
mõnikord kasutan nalja pärast ka “sardell”, aga mitte iialgi ei ütle ma viisaka vestluse ajal “viiner”!!![/tsitaat]

Lingus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lingus? [/tsitaat] no siin on kaks võimalust. ta kas mõtles longus või luges valev mirtemit, aga poolikult või pimedas ja teki all. tahab diipi panna, juu nõu, aga es küüni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei peagi kogu aeg kõva olema. piisab sellest, et alati siis, kui mina lähedal olen ja vaatama juhtun, nii on. Mul läks ikka aastaid, enne kui lõpuks teada sain, milline meesterahva suguelund tavaliselt välja näeb … ja sedagi filmilindilt[/tsitaat]
Kas sa siis ainult seisad kõrval ja vaatad? Ei seksi kunagi? Muidu peale seksi läheb ikka tavaliselt vähem talaks. Või siis äkki õnnestuks sul magavat meest näha (kui kiirvisiitsuhtega tegu pole), näeksid ikka reaalis ka pehme peenise ära :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ütle mulle, kallis inimene, mis vahe on sardellil ja viineril?[/tsitaat]
jämeduse 😀
sardell on ikka tunduvalt jämmum võrreldes viineriga.

lingus – ma ei tea, irooniast ei saada siin perekoolis üldse aru 😀 terve mu kommnetaar oli puhas iroonia ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 00:30; 05.09 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]õuniza kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Kas sa siis ainult seisad kõrval ja vaatad? Ei seksi kunagi? Muidu peale seksi läheb ikka tavaliselt vähem talaks. Või siis äkki õnnestuks sul magavat meest näha (kui kiirvisiitsuhtega tegu pole), näeksid ikka reaalis ka pehme peenise ära :).[/tsitaat] Ma olen vist valesti seksinud, aga seksi ajal ma küll pole lõtva sugutit näinud 🙂
Minu esimene abikaasa, kellega aastaid koos olin, oli väga häbelik ja kippus pidevalt aluspükstega oma meheau varjama. Nii ma tõesti nägin ta värke ainult vahetult enne seksi ja enne, kui ta päris ära vajus, jõudis ta kiiresti juba püksid jalga tõmmata või siis teki all pimedas magama jääda. kohe, kui teda puudutasin, oli tal aga jälle kikkis, nii et jah, tõesti ei õnnestunud.

Ma võin rahustuseks lisada, et ma nüüd ikka olen ka magava anakonda ära näinud, kuna edaspidi pole ma enam sellise tagasihoidlikkuse otsa komistanud ja koos elades ikka juhtub, et inimene ei viitsi ennast päev läbi riidesse panna (kui kahekesi kodus olla).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Viiner suguelundi kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.