Esileht Tööelu, raha ja seadused. Viirus ja FIE-de saatus

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Viirus ja FIE-de saatus

Postitas:

E-selver otsib komplekteerijaid. Mine kasvõi ajutiselt palgatööle, et raske aeg üle elada.

Go Work a Bit pakub hulgaliselt lühiajalisi töid. Olen isegi käinud Prismades inventuuri tegemas, trükikojas/lihatööstuses abitöödel jne. Väga hea variant praegu neil kasutada, kes töölt palgata puhkusel on.

toidupoed ja toidukäitlemisettevõtted eeldavad kehtiva tervisetõendi olemasolu. kel seda pole, on praeguses olukorras perearstikeskuses või polikliinikus võimalik lisaks tõendile ka midagi muud ja palju vastikumat külge saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 00:20; 14.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-selver otsib komplekteerijaid. Mine kasvõi ajutiselt palgatööle, et raske aeg üle elada.

Go Work a Bit pakub hulgaliselt lühiajalisi töid. Olen isegi käinud Prismades inventuuri tegemas, trükikojas/lihatööstuses abitöödel jne. Väga hea variant praegu neil kasutada, kes töölt palgata puhkusel on.

Väga hea variant? Ma käisin ka. Palk 3.40 tunnis, miinus maksud, raha laekus kuu peale tööampsu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-selver otsib komplekteerijaid. Mine kasvõi ajutiselt palgatööle, et raske aeg üle elada.

Go Work a Bit pakub hulgaliselt lühiajalisi töid. Olen isegi käinud Prismades inventuuri tegemas, trükikojas/lihatööstuses abitöödel jne. Väga hea variant praegu neil kasutada, kes töölt palgata puhkusel on.

toidupoed ja toidukäitlemisettevõtted eeldavad kehtiva tervisetõendi olemasolu. kel seda pole, on praeguses olukorras perearstikeskuses või polikliinikus võimalik lisaks tõendile ka midagi muud ja palju vastikumat külge saada.

Lihtsalt kaupade riiulisse ladumise jaoks või kreemitotsikute kokku lugemiseks ei küsinud keegi tervisetõendit.
Kui nüüd küsitakse, siis Prisma pole seal kindlasti mitte ainuke valik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 19:10; 14.03 19:12; 14.03 19:50; 14.03 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-selver otsib komplekteerijaid. Mine kasvõi ajutiselt palgatööle, et raske aeg üle elada.

Go Work a Bit pakub hulgaliselt lühiajalisi töid. Olen isegi käinud Prismades inventuuri tegemas, trükikojas/lihatööstuses abitöödel jne. Väga hea variant praegu neil kasutada, kes töölt palgata puhkusel on.

Väga hea variant? Ma käisin ka. Palk 3.40 tunnis, miinus maksud, raha laekus kuu peale tööampsu.

Ega jah, parem on ju üldse ilma rahata kodus istuda. Ja kui sulle 3.40 eest tööd teha ei sobi, siis erinevad tööd on erineva tasuga. Käisin ka töid tegemas, kus tunnipalk 6 ja 10 eurot. Ka praegu leiab sealt üpris mitmeid 6€/h palgaga pakkumisi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 19:10; 14.03 19:12; 14.03 19:50; 14.03 19:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Viirus ja FIE-de saatus