Esileht Rasestumine ja lapse ootamine viirusest rasedusel – oksendamine, külma tunne…

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: viirusest rasedusel – oksendamine, külma tunne…

Postitas:

tere!
eile õhtul hakkas kole külm, kuigi tuba nii külm üldse ei olnud.panin 2,5 aastase lapse magama ja seejärel pidin wc-sse oksendama minema, kohutav oli.öösel läksin veel mõned korrad wc-sse, aga õnneks oksendama enam ei hakanud, kuid külm oli sellegi poolest.
täna on selline väsinud olemine, veits külm ja kõht ainult mulisenud, lahti ei ole ja palavikku ka mitte.
mida võib rasedana võtta? kas smectat ja kummeliteed ainult? süüa tahaks ka samas, sest õhtul tuli ju kõik söödu välja, aga ei julge ka, ehk jälle wc-sse oksendama muidu.ja kuidas üldse rasedale viirused mõjuvad, kas mingeid ohumärke võib ka olla?
kas lapsele jääb see samuti külge, või peaksin ta vanemate juurde saatma nii kauaks, kuniks terveks saan?!

Aitäh vastanutele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka väike viirus rasedana. Oksendasin ja kõht 3 päeva ei tahtnud midagi, aga samas kõht oli tühi. Pead leidma midagi, mida su kõht talub. Igaühe jaoks on see erinev. Ehk mingi puuvili, nt pirn. Ehk kartulipuder. Mulle läksid hästi peale värsked hapukoore salatid ja ema tehtud frikadelli supi puljong. Mahla suutsin ka juua, kuigi pole kindel, kas see midagi paremaks tegi, aga vähemalt läks midagi sisse.

Üldiselt ei soovitata tsitruseid ja teisi magu ärritavaid asju süüa. Mina panin nt tähele, et kui sõin rohkem piima või piimatoite, siis läks hullemaks.

Samuti proovi näiteks kreekereid. Need võtavad maost happe ära ja enesetunne läheb talutavamaks.

Soovin edu paranemisel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine viirusest rasedusel – oksendamine, külma tunne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.