Esileht Ilu ja tervis Viirushaigused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Viirushaigused

Postitas:

Kuidas te viirushaigustest hoidute. Mul on iga aasta sama case. Oktoobrist tunne läheb nn imelikuks…üritan veel vitamiine sisse ajada, aga rattad on käima läinud. Järgmisel päeval nohu ja kui hullem lugu siis köha ka otsa. Palavikku eriti pole. Ja siis tiksungi nn nädala ega nii 60% maksimaalses olekus-tööd on raske teha, aga voodihaige ka pole.
Olen proovinud erinevaid vitamiine ennetamiseks, aga ma ei tea need ei tööta.
Käin ka selle 18-sooja sügisega mütsi ja salliga-ka see pole aidanud.

Kuidas te hoidute viirustest, kui vaja nt sõita paari nädala pärast reisile või mingi esinemine. Kuidas küll saatejuhid alati nii terved on-nad on alati platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kütehügieen on väga oluline, minul on isegi meditsiinitöötajana õnnestunud niimoodi erinevatest tatitõvedest pääseda.
Kui kodus on (lasteaias käivad) väikelapsed ja koolieelikud, siis see enam ei toimi. Ma võin enda käed ju puhtad hoida, aga lapsi karantiini ei pane pooleks aastaks ning niimoodi vähemalt mina küll neid jälgida ei suuda, et käed pidevalt suhu ei käiks.
Lisaks mõjutab mind ka uni (või selle puudumine). Hetkel võtan igasuguse külmetushaiguse eriti kergesti külge. Eks kui kunagi uuesti üle 3 tunni järjest magada saab, olen uuesti terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb ka immuunsusest. Mina olen väga harva viiruste hooajal haige või lihtsalt köhas-nohus. Kodus ka väikelaps, kes kõik tatitõved koju veab. Mul on vedanud ja kord või kaks hakkab see külge.
Midagi erilist selle jaoks ei tee. Purgivitamiine ei tarbi(ei seisa meeles võtta neid lihtsalt).
Aga söön väga mitmekesiselt ning valmisprodukte ja liigtöödeldud toitu söön väga väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Viirushaigused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.