Esileht Ilu ja tervis Viis tiibetlast

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Viis tiibetlast

Postitas:

Kas on keegi neid harjutusi praktiseerinud?
Kuidas need teile mõjunud on?
ISe olen nüüd mõned korrad teinud ja tänasest enesetunne nii halb – nõrkus, väsimus, uimasus, iiveldus. Kas see peaks märk olema sellest, et t¨akrad on avanemas või hoopis näitab see seda, et harjutused ei sobi mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:43; 14.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teed ise mingi kirjanduse järgi, või juhendajaga, tundub, et vajad siiski profes. arvamust, mitte teiste tundmusi(me kõik oleme ju erinevad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tuleb teha ettevaatlikult ja hea õpetaja juhendamisel. Muidu võib endale liiga teha. Olen isegi kuulnud, et inimesed on saanud tervisekahjustusi neid valesti tehes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul teeb mees juba aastaid, seljavaludest sai lahti ja haige ei ole olnud ka. üritasin ka alguses teha, aga jäi ajapuuduse tõttu ära (väike laps). peaks hakkama uuesti tegema. hea oleks, kui keegi ettenäitaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neid tuleb teha ettevaatlikult ja hea õpetaja juhendamisel. Muidu võib endale liiga teha. Olen isegi kuulnud, et inimesed on saanud tervisekahjustusi neid valesti tehes.[/tsitaat]

aga kas Tartus leidub mõnda head õpetajat, kelle juurde minna?
Enda teada mul vastunäidustusi neid harjutusi teha pole. Samas keha tunnetus peaks ka mul üsna hea olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:43; 14.02 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas. Eile just otsustasin alustada. Google otsingust tuli esimeseks Ralf Neemlaiu video. Ilmselt koos selgitustega, aga kõrvaklapid ei töötanud ja vaatasin niisama. Tegin kohe järgi. Ühtul hilja koos mehega veel ja täna hommikul. Kuskilt leidsin veel soovituse teha enne hommikusööki ja õhtul. Aega võtsid vähe.

Mul täna igatahes kõhulihased tunda. Vaatan, mis edasi saab.

Haigeks jäämine peaks olema tunnus, et miskit hakkas liikuma. Põed mingeid maha surutud asju läbi.

Panin esialgu tähtaja 1 kuu, et siis hinnata tulemusi. Mul ka väiksed lapsed, aga eks olen seda oma laiskusele vabanduseks alati toonud:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Viis tiibetlast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.