Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viisa taotlus austraaliasse

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Viisa taotlus austraaliasse

Postitas:
siccy1

See on kohutav. Kui otsin infot Austraalia kohta. Igal pool räägitakse ainult WH viisast.
Mul on küsimusi hoopis teise viisa kohta. Ja ma ei tea kuhu pöörduda selle küsimusega. Tahan teada hindasid ning kas on veel peale maksmise mingeid nõudmisi.
Kas keegi oskab suunata.
Isegi austraalia.info s pole mitte mingit infot selle kohta kus ma veel infot saaksin.
Tänud.

Please wait...
Postitas:
vareenik

RE: Viisa taotlus austraaliasse

[small]siccy1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on kohutav. Kui otsin infot Austraalia kohta. Igal pool räägitakse ainult WH viisast.
Mul on küsimusi hoopis teise viisa kohta. Ja ma ei tea kuhu pöörduda selle küsimusega. Tahan teada hindasid ning kas on veel peale maksmise mingeid nõudmisi.
Kas keegi oskab suunata.
Isegi austraalia.info s pole mitte mingit infot selle kohta kus ma veel infot saaksin.
Tänud.[/tsitaat]

http://trip.ee/foorum

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.vm.ee/?q=node/5775

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis viisast täpsemalt? ma tean seal naist kes oskab head nõu anda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
siccy1

skilled visa

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.immi.gov.au/

Please wait...
Postitas:
Kägu

australiaemme@gmail.com

kirjuta talle!

ok ja ütle mulle kui oled kontakti kätte saanud siis kustutan selle postituse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nõudmisi on sellel väga palju ja kallis on ka. Peale selle raha mis sa viisa eest pead maksma, tulevad kõik nende paberite ja dokumentide hinnad ka juurde, mis vaja teha on. IELTS keele test jpm.
immi.gov.au on jah kõik kirjas. Soovitan sealt lugema hakata. Aga kui sul midagi spetsiifilisemat vaja teada on siis võin sulle ühe kontakti anda kes oskab nõu anda.
Aga see skilled viisa protsess on ikka väga pikk. Nagu ma olen aru saanud siis mitu aastat esiteks paned oma pabereid kokku, siis ootad veel paar aastat kuni case officeri saad, ja siis võtab veel aastaid aega kuni viisa saamiseni.

Please wait...
Postitas:
siccy1

super suur aitäh. Palun saada see kontakt aadressile berg.signe@gmail.com. Ma võtan ühendust, kui jään hätta. Täna öösel teeme paar kõnet Austraaliasse. Tean, et osad firmad sponsoreerivad viisat. Vaatame mis infot sealt saab. Ehk saab alguses mees minna WH viisaga ning siis kohapeal skilled visat taodelda.
Abikaasa mul IT inimene ning firma kus ta töötab asub ka Austraalias mitmes linnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mm palju lihtsam oleks jah algul WH viisaga minna ja seal juba tutvusi ja kontakte luua ja sealt edasi sponsored viisa taotleda. Ja mis ma väga soovitan on endale enne minekut kõik need viisa detailid selgeks teha ja võimalikult palju ise valmis olla. Siis ei ole hiljem mingeid üllatusi ja aja puudust. Uurige nii skilled kui sponsored viisa kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saatsin maili 🙂

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viisa taotlus austraaliasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.