Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viivi Sõnajalg

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Viivi Sõnajalg

Postitas:
Kägu

Lahkus täna ootamatu terviserikke tagajärjel. 😟

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on? Ühest teemast ei piisanud või?

+1
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sul viga on? Ühest teemast ei piisanud või?

Ma ei teadnud, et siin juba teine teema olemas oli. Sinu kommentaari peale läksin seda otsima ja leidsin selle punktiga pealkirja alt. No andke andeks, et enne sinna ei vaadanud. Kui see ei sobi, siis kustutage see teema üldse ära, aitäh.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millisest ühest teemast? Pole ju rohkem teemasid!

Aga Viivist on kahju, tema ju oli saanud oma eluga taas joone peale.

+38
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka väga kahju. Olla terve elu rahva naerualune:( Olen kindel, et ta ei olnud halb inimene.

Kurb näide sellest, kuidas raha ei tee ikkagi õnnelikuks ja et me kõik võime sattuda alkoholikuradi küüsi ja kukkuda, kes madalamalt, kes kõrgemalt.

+33
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oijah, kahju. Ma arvan, et alkoholismiga võitlejate jaoks oli ta omamoodi majakas, lootusekiir. Puhaku rahus.

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga, väga kahju. 🥀

Mulle ta meeldis. Just tema ausus ja positiivsus, kui oma võitlusest rääkis.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kahju, tõesti. Ja hirmuga mõtlen, mis tema õest saab, kes siiani vist alkoholiga kimpus on ning mitu kallist inimest kaotanud. Jõudu ja jaksu talle edasi minna.

+39
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see ei sobi, siis kustutage see teema üldse ära, aitäh.

Ei sobi tõesti, oli siis teine teema või mitte. Kas sa tõesti ei saa aru, kui inetu see on?
Palun kustuta ise. Aitäh.

+1
-44
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kahju, tõesti. Ja hirmuga mõtlen, mis tema õest saab, kes siiani vist alkoholiga kimpus on ning mitu kallist inimest kaotanud. Jõudu ja jaksu talle edasi minna.

Väga kahju:(

Siirist on ka kahju, nad on ikka väga seotud. Nagu sari Extreme sisters 🙁

+13
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kahju.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiskasvanud poja kaotas ikka Viivi 4 aastat tagasi, eks see kindlasti pani ikka suure põntsu.

Siirist on ka kahju, nad on ikka väga seotud. Nagu sari Extreme sisters 🙁

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/89629799/siiri-sonajalg-pihib-et-veinivarguse-uheks-pohjuseks-oli-poja-surm-mul-oli-korraga-koigest-ukskoik-saanud

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kurb 🙁

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka väga kahju. Olla terve elu rahva naerualune:( Olen kindel, et ta ei olnud halb inimene. Kurb näide sellest, kuidas raha ei tee ikkagi õnnelikuks ja et me kõik võime sattuda alkoholikuradi küüsi ja kukkuda, kes madalamalt, kes kõrgemalt.

Miks rahva naerualune. Mida rahvas, ka. sina siis naersite. Nagu meil endil kuradiküüsi küljes vähe oleks, kes sööb palju, kes sööb vähe, mõnel mees petab, kolmas käib psühhiaatri juures…. kas me oleme teineteise jaoks siis ainult ha-haaa-haa naerualused!? Tema rahale ja õnnele ei ole meil vähimatki asja! Hea kui enda asjade ja tegemiste üle suudame kontrolli säilitada.

+42
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole otseselt teemasse, aga nii kurb, et viimasel ajal sureb tuntuid ja andekaid inimesi nii palju, mis toimub?

+5
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgu, mis oli, ühtegi halba sõna ei ütle, aga see ansambel oli neil küll ülinõme. Tobedad laulud ja veider esitus. Veel lollimad on muidugi eestlased, kes tormasid vaatama. Veel madalama IQ-ga.

Ja ei tahaks nõustuda ajakirjanduse väitega, et tegemist oli tuntud lauljaga! Kui Sõnajalad on tuntud lauljad, siis tekib küsimus, et kuidas nimetada Anne Veskit või Ivo Linnat. Tänapäeva noorus ei tea isegi neid viimaseid.

+11
-42
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui Sõnajalad on tuntud lauljad, siis tekib küsimus, et kuidas nimetada Anne Veskit või Ivo Linnat. Tänapäeva noorus ei tea isegi neid viimaseid.

No mis loll postitus see nüüd oli? Kui tänapäeva noored (ja usun, et päris mitmedki) ei tea Freddie Mercuryt, siis ei olnud tema ka sinu arust tuntud laulja? Sõnajalad olid (omal ajal) ikka väga tuntud, meeldigu see sulle või mitte. Paljudele, jah, tõepoolest nende muusika ilmselt ei meeldinud (k.a. mulle), kuid see ei tee neid vähem tuntuks.

+44
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgu, mis oli, ühtegi halba sõna ei ütle, aga see ansambel oli neil küll ülinõme. Tobedad laulud ja veider esitus. Veel lollimad on muidugi eestlased, kes tormasid vaatama. Veel madalama IQ-ga.

Ja ei tahaks nõustuda ajakirjanduse väitega, et tegemist oli tuntud lauljaga! Kui Sõnajalad on tuntud lauljad, siis tekib küsimus, et kuidas nimetada Anne Veskit või Ivo Linnat. Tänapäeva noorus ei tea isegi neid viimaseid.

Sõnajalad olid ÜLItuntud! Nende muusika võis ka mitte meeldida, ent kontserdile läksid massid, nii usklikud kui uskmatud – see oli teatud mõttes isegi nagu mingi edukuse näitaja. Neid saatis ikka meeletu menu!

+42
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõnajalad olid (omal ajal) ikka väga tuntud, meeldigu see sulle või mitte. Paljudele, jah, tõepoolest nende muusika ilmselt ei meeldinud (k.a. mulle), kuid see ei tee neid vähem tuntuks.

Okei, minu viga. Kirjutasin OLI, mõtlesin ON. Ajakirjandus väitis, et Viivi Sõnajalg ON tuntud laulja. Kunagi nad tõesti olid tuntumad kui on praegu. Tänapäeval ei tea neid keegi.

+1
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõnajalad olid ÜLItuntud! Nende muusika võis ka mitte meeldida, ent kontserdile läksid massid, nii usklikud kui uskmatud – see oli teatud mõttes isegi nagu mingi edukuse näitaja. Neid saatis ikka meeletu menu!

See kestis ikka usna lühikest aega, praegu ei saa selle pinnalt küll kedagi neist tuntud lauljaks nimetada.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes ülituntud? Nalja teed. Nad olid keskmiselt tuntud. Kontserdil käis tõesti erinevat rahvast, ka uskmatuid. Kas sa sellist ansamblit tead minevikust – Suveniir? Teatud seltskonnas, eelkõige lihtsad maainimesed, oli see ansambel väga tuntud. Teised neid ei teadnud ega kuulanud. Sama oli Sõnajalgadega.

+7
-34
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi suveniiri teadis küll omal ajal iga lapski. Meeldis või ei meeldinud, aga kõik teadsid, et on selline kollektiiv nagu Suveniir. Sõnajalgu teadsid ka kõik, olid fänn või mitte. Ja nad olid selles suhtes unikaalsed, et ei olnud kas ainult noore lemmik või pensionäride lemmik. Mäletan, kuidas isegi Savisaar ütles, et tema  tütre, kes oli tol ajal laps, lemmik bänd on Sõnajalg. Kassette müüsid nad tohutult. Linnahalli kontserti piletid läksid kahe päevaga. Täna ei suuda keegi nii kõva müüki teha. Ja seda kõike ilma pushitud-mukitud hirmkalli reklaamita.

+39
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju on.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ansambel oli ikka ülimalt popp omal ajal. Kõik saalid olid silmini täis ja kassetid kõigil olemas. Seega oli ansambel ikka värk nutikas. Ma ei hakka siin väljendama, mida ma täna sellisest muusikast arvaksin, aga tol ajal mulle ikka ka meeldis, eriti see kuld ja kard. Olin alles laps

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka väga kahju. Olla terve elu rahva naerualune:( Olen kindel, et ta ei olnud halb inimene.

Naerualune? Minu sõbrannal oli noorena Sõnajalgade plakat kodus seinal ja ta kuulas ka õhinal nende muusikat. Mina nende loomingust ei vaimustunud, aga inimestena nad mulle meeldisid, kuna olid nii teistsugused.

Viivi Sõnajalg on oma probleemide otsekohese kajastamisega kindlasti paljudele südamesse läinud, sest olgem ausad, kui paljud tuntud inimestest on julgenud sel teemal sõna võtta? Ma mõtlen omaenese alkoholismist ausalt rääkida? Kukumägi ehk ja mõni üksik veel, aga üldiselt on alkoholism ikka tabuteemaks olnud, arvestades, kui levinud see näiteks meelelahutajate seas on. Seetõttu müts maha Viivi ees, et selle ukse avas. Loodetavasti jätkub ka tema loodud kliiniku töö.

Head teed talle!

+32
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle pole see nende muusika kunagi meeldinud, aga iial ei ütleks, et see ei kõlba või et nad polnud tuntud.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mäletanudki, et see lugu nii tümpsukas oli.

https://www.youtube.com/watch?v=Zd6fwliA7_k

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötasin Viiviga paar aastat koos, ta oli vaikne ja heasüdamlik inimene. Tema õde oli teistsugune, hoopis teise iseloomuga. Viivi oli alati õiglane ja hea inimene, Oleg armastas teda väga. Kahju, et nii vara pidi lahkuma ja elu ei olnud tal sugugi kerge, kuigi mõni arvab, et glamuurne ja lihtne. Ei midagi sellist, ka Siiri elu mõjutas teda palju. Kõik mäletavad kui hea inimene Viivi oli isegi raskustes ja rasketel hetkedel oli ta sõbralik, abivalmis ja lahke. Olegist on kahju, Viivi oli tema suur armastus.

+46
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on nende juures alati meeldinud sõbralikkus, siirus ja heatahtlikkus. Nad on ajakirjanike igasugustele küsimustele alati vastanud rahulikul toonil, mitte plärtsudes ja ülbitsedes.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on ikka väga kahju. Olla terve elu rahva naerualune:( Olen kindel, et ta ei olnud halb inimene. Kurb näide sellest, kuidas raha ei tee ikkagi õnnelikuks ja et me kõik võime sattuda alkoholikuradi küüsi ja kukkuda, kes madalamalt, kes kõrgemalt.

Miks rahva naerualune. Mida rahvas, ka. sina siis naersite. Nagu meil endil kuradiküüsi küljes vähe oleks, kes sööb palju, kes sööb vähe, mõnel mees petab, kolmas käib psühhiaatri juures…. kas me oleme teineteise jaoks siis ainult ha-haaa-haa naerualused!? Tema rahale ja õnnele ei ole meil vähimatki asja! Hea kui enda asjade ja tegemiste üle suudame kontrolli säilitada.

No ikka oli. Muusikalise kollektiivi “Sõnajalg” ajast on nad ikka 100% klounide reputatsiooniga, kuigi vennad Vitjukid on end hiljem tõestanud päris tegusate tegelastena.

+6
-19
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viivi Sõnajalg