Esileht Väikelaps viking core tex saapad 2a tüdrukutel, mis number

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: viking core tex saapad 2a tüdrukutel, mis number

Postitas:

Seoses Stockmannis soodsalt müügil olevate Viking core tex saabastega sooviks teada, mis numbrit kannavad Teie 2 aastased tüdrukud, eelkõige need, kes just neid saapaid kannavad. Palun lisage ka lapse umbkaudne pikkus praegu. Suured tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:56; 12.01 21:22; 13.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mõõda lapse tald ära, siis saaks vist edasi arutleda. lastel võivad ikka erinevad need tallapikkused ja sellest tulenevalt ka jalatsinumbrid olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovin ette järgmiseks talveks, seetõttu mõõtmine eriti tulemuslik ei oleks praegu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:56; 12.01 21:22; 13.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka tulemuslik mõõtmine, sest siis oskad ise hinnata millisele jalanumbrile võiks teoreetiliselt hüpata su lapse jalanumber järgmiseks aastaks.
Minu septembris sündinud praegu 2a4k vanune tüdruk kandis eelmine aasta näiteks talvesaabast Ecco nr 23 ja sel aastal on tal Viking nr 25. Tema enese pikkus on praegu 91 cm.
Tean ka septembris sündinud tüdrukut, kes 1a4k vanusena kandis alles nr 20 talvesaapaid ja 2 aastaselt nr 22. Seega hinnanguliselt võiks ühe firma saabas sul 2 maksimaalselt 3 numbrit aastaga hüpata.
Samas olen siit lugenud, et ka ühe firma saapa erineval mudelil võib samal suurusnumbril olla erinev sisetalla mõõt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 2 last, mõlema lapse jalad on kasvanud 2 numbrit aastas. Seega, ette ostes juba tean arvestada ja siiani ka täppi läinud. Kui mõõdaksid praegu lapse jalad võib enam-vähem ennustada numbrit järgmiseks talveks – üle 2-3 numbri jalg vaevalt et kasvab. Aga eks see ette ostmine siiski riskiga on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 2.a.2.k tüdruku jalg on 14,5cm ja kannab nr 24 Viking Adventure saabast,mille sisetald küll suts üle 16 cm. Ostsin ka Stockist mingi teise mudeli,nr 23, aga koju jõudes selgus,et need pigistavad tal sääre koha pealt ja viisin need tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 kandis vist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see soodne hind seal Stockmannis on üldse?
/küsib kägu maalt/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps 2a2k, jalg 15 cm ja Vikingu talvesaapad on nr 24, sisetald 16 cm.
Lapse pikkus 94 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel kasvas kaheaastaselt (nov. alguses sai kaks) talvel jalg hästi kiiresti. ta on pigem lühemat kasvu tüdruk, täpset kasvu ei mäleta, kasutas vikinguid nr. 21 ja 22 sel talvel, 22 läks veel üsna napilt kevadel. teine tütar on mul praegu 1a10k ja tal on samad saapad jalas, 21 on selline, mis ilma paksema sokita on paras, aga külmema ilmaga panin paksema soki veel alla ja siis pidin valima saapa nr. 22, kuna 21 enam jalga ei läinud. tal pikkust veidi üle 80 cm, täpselt ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hind on 44.-, (õige 76.-). pole kunagi ühelegi lapsele jaksanud nii kalleid osta, mõtlesin siis nüüd need kiidetud Vikingid ära proovida ja ostsin nr. 24. Loodan, et läheb täppi. Aitäh kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:56; 12.01 21:22; 13.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seoses Stockmannis soodsalt müügil olevate Viking core tex saabastega sooviks teada, mis numbrit kannavad Teie 2 aastased tüdrukud, eelkõige need, kes just neid saapaid kannavad. Palun lisage ka lapse umbkaudne pikkus praegu. Suured tänud![/tsitaat]
Sama hästi võiks uurida, mis number jalatseid kannavad 10-aastased või 20-aastased. Pikkus, vanus ja jalanumber pole otseses seoses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, eks ta ole…minu 2a6kuune kandis 21 suurust Vikingeid, 3a6kuuselt kandis 23 Vikingeid ja nüüd siis saame sel aastal suurusega 25 läbi. Laps 4a7kuune praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps viking core tex saapad 2a tüdrukutel, mis number

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.